İçeriğe Yönlendir

Kuga'm

Vedat Orhan

Recommended Posts

Vedat Orhan
(düzenlendi)

Merhaba sevgili site sakinleri;

Söz vermiştim iste fotoğrafları:

2009 2.0 TDCI manual,

Henüz 2800 km de.

Bu arada; "Fotoğraf çekilir ,Resim yapılır!"

dscn2669u.jpg

dscn2665u.jpg

dscn2660.jpg

dscn2659.jpg

dscn2658g.jpg

dscn2657l.jpg

dscn2655z.jpg

dscn2649.jpg

dscn2648v.jpg

dscn2647.jpg

dscn2646v.jpg

dscn2643.jpg

dscn2638a.jpg

dscn2635v.jpg

dscn2634.jpg

Görüşmek üzere....

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
(düzenlendi)

çok güzel arabanız gerçekten iyi günlerde kullanın ;) plakayı özel aldınız galiba ;)

tarihinde Ali G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Vedat Orhan
çok güzel arabanız gerçekten iyi günlerde kullanın ;) plakayı özel aldınız galiba ;)

Teşekkürler,

Yooo plaka denk geldi ;)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Güzel araba. ;) Acaba yüksek performans lastikleri arazide sizi zorlamadı mı? Bana hafif çamurda , eğimde araç kolay patinaj yapar gibi geliyor.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

araba çok güzel. kazasız belasız kullanın. da çok pismişsiniz ya. ;) çamurlu ayaklarla o arabaya binilir mi? binmeden önce paspasa silecen ayakları karrrdeşim. ;)

Yorum bağlantısı
Vedat Orhan
Güzel araba. ;) Acaba yüksek performans lastikleri arazide sizi zorlamadı mı? Bana hafif çamurda , eğimde araç kolay patinaj yapar gibi geliyor.

Ustunde continental 235/17/?? lastikler var... ?? ini hatırlamadım,

Fotoğraflardan birinde arkadaki yeşilliğin içinde yokuşta tekerlek izleri var

oradan geçtim, Balçık bir yol tyapısı vardı ama arabada ara ara hafif kaymalar oldu ama genelde zorlanmadı, daha öncede ~35-40 cm lik taze kar yığınından geçtim panikleyip direksiyona çok manevra yaptırmadığınız sürece araba dengeli gidiyor

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

;)

Fotoğafların çekildiği mekanlar, Kuga nın segmentine oldukça uygun, ama sağ emniyet kemerini , yolcu açısından pek bir emniyetsiz gördüm.

Yorum bağlantısı
Vedat Orhan
araba çok güzel. kazasız belasız kullanın. da çok pismişsiniz ya. ;) çamurlu ayaklarla o arabaya binilir mi? binmeden önce paspasa silecen ayakları karrrdeşim. ;)

yola inince temizledim merak etmeyin,

Manzarıyı seyretmek için arabadan çamurlu zemine indim her bir ayağım 10 lkg çamur aldı ancak o kadar temizleyebildim,

düze inince de itinayla temizlendi araba yıkamaya verildi:))

Yorum bağlantısı
Murat Dere
yola inince temizledim merak etmeyin,

Manzarıyı seyretmek için arabadan çamurlu zemine indim her bir ayağım 10 lkg çamur aldı ancak o kadar temizleyebildim,

düze inince de itinayla temizlendi araba yıkamaya verildi:))

bunu duyduğuma sevindim. güle güle kullanın. ;)

Yorum bağlantısı
Vedat Orhan
;)

Fotoğafların çekildiği mekanlar, Kuga nın segmentine oldukça uygun, ama sağ emniyet kemerini , yolcu açısından pek bir emniyetsiz gördüm.

Kesinlikle çok haklısınız!!!

Hemen düzeltilecek...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu segmentteki aracın içi de çamurlu olmalı, bence çok da teknik durmuş, bol bol araziye girin, biz de çatlayalım ;)

Yorum bağlantısı
Vedat Orhan
Bu segmentteki aracın içi de çamurlu olmalı, bence çok da teknik durmuş, bol bol araziye girin, biz de çatlayalım :D

Van' a gelirseniz buyrun beraber arazi yapalım:)

Yorum bağlantısı
Aykut Aydoğdu

aracınız çok güzel güle güle kullanın bu resimlerde jip kullanıyorum diyipte ufacık kasisten çok yavaş bir şekilde geçenlere örnek olsun :D

Yorum bağlantısı
Vedat Orhan

Teşekkürler sevgili arkadaşlar...

Benim bu araçta beğenmedim tek şey müzik çaları,(hoperlörlerine diyecek bir şeyim yok)

Avrupa versiyonunda dvd dangasyonlu bir opsiyon sunmuşlar, Türkiyede malesef yok.

Orjinal bir seyler arıyorum arabada duruşuyla göze batmayacak.Bulursam hemen değiştireceğim, hatta bu konuda önerilere de açığım.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

pioneer avh 4000 veya 4050 olabilir veya navigasyon önde gelecekse pioneer in avic serisi daha da güzel olur

Yorum bağlantısı
Vedat Orhan
(düzenlendi)
pioneer avh 4000 veya 4050 olabilir veya navigasyon önde gelecekse pioneer in avic serisi daha da güzel olur

Aslında türkiye haritası yükletebilsem

avic hd3-II düşünüyorum.

Çalınma endişesi nedeniyle de bazen kendimi frenliyorum:)

tarihinde Vedat Oruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

kasko yaptırın bence .çalınsada bütün masrafı karşılıyor ben o şekilde yaptım içim rahat .

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Allah nazardan saklasın, iyi günlerdw kullanın

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...