İçeriğe Yönlendir

Elimizden Geldiğince

Onur Dursun

Recommended Posts

Cavit Doğan

Çok şık olmuş, Güle güle kullanın..Yalnız aracın bagajı nerede.? :)

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Güle güle kullanın, şık bir araç olmuş ama jantlar 18" ST jantı olsa çok harika olur :)

Yorum bağlantısı
Onur Dursun
Güle güle kullanın, şık bir araç olmuş ama jantlar 18" ST jantı olsa çok harika olur :D

Jantları bende düşündüm ST yapmayı ama şu anda satılık bi ST peşindeyim :) galiba daha iyi olacak

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

maşallah maşallah çok güzel yapmışsınız.insan baktıkça bakası geliyor.ben hasta kaldım. :)kazasız belasız günler dilerim

Yorum bağlantısı
Onur Dursun
maşallah maşallah çok güzel yapmışsınız.insan baktıkça bakası geliyor.ben hasta kaldım. :)kazasız belasız günler dilerim

Teşekklürler

Yorum bağlantısı
Onur Dursun

araçta chip yok benzinli olduğu için tercih etmedim o kadar bi katkısı olmuyor diye düşünüyorum benzinli araca

ses sisteminin şu andaki maliyetini bilmiyorum sistem yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. ama üst serileri olduğu için biraz tuzlu

garanti için bişey diyemiycem ford servisindeki arkadaşların insafına kalmış ama sorduğumda bozmaz denildi (ne kadar deselerde iş oraya bulursa ki inşallah bulmaz belli olacak).

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

ses sistemi çok iddialı olmuş.kazasız güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Burak İlgin

çok güzel olmuş elinize sağlık...

beğenilmeyen eksik görülen yerlerini aracın rengi bence kapatıyo.. 10 numara bi araç.. beyaz güzel renk

ben de alsam mı bi tane:S

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...