İçeriğe Yönlendir

Suyun azizliği

Guest Fevzi G

Recommended Posts

Guest Fevzi G

aracımın bagajına koyduğum su viraja girdiğimde devrildi ve kapağı açılmak suretiyle yan ön koltuğa kadar geldi. ve halıflex aynen su içinde kaldı. altını açamadım.orda seri numara yazan açılır kapanır küçük bir yer var oradan altına bez ve havlu kağıt doldurdum birazda üstten sildim.arkalardaki halıflexlerde bir şey yok.kendim diktirtmiş olduğum pas paslar sayesinde (havuz özelliği olanlardan) suları direkt öne verdi. öndekilerde aynıydı ama biraz büyük gelmeye başladığından kesmiştim kenarlarından ve bunun sonucu olarak her taraf su oldu. altına baktım su yok gibiydi. hepsini halıflex emmiş gibi duruyordu.

acaba suyun bana ileri dönük bir zararı olur mu? ne yapmalıyım?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hava sıcak, park ederken camları az açık bırakıp güneş altında 1 hafta tatile çıkartın. Olan olmuş, keçeler biraz büzülecek o kadar.

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

havaların sıcak olması avantajınız.. halı yıkama makinesiyle suyu cekebilirsiniz en pratik yoldur bence deneyin mutlaka faydasını göreceksiniz...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Connectin iç yapısı karmaşık değildir, keçe sökülerek dışarı alınsa 1 günde kurur.

Yorum bağlantısı
Guest Fevzi G

teşekkür ederim.vidalarını sökemeye çalıştım ama çıkarmakta istemedim. inşallah bir şey olmaz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...