İçeriğe Yönlendir

Mavinin asaleti

Ufuk Kılınçarslan

Recommended Posts

Ufuk Kılınçarslan
Cavit Doğan

Mavinin asaleti derken.?..Evler güzelmiş. :D

Güle güle kullanın..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Güle güle kullanın.Araç pek belli olmasada mavi işte daha ne olsun.. :D

Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan

işin aslı dikkat çeksin diye öyle bir başlık kullandım :D dediğiniz gibi mavi işte.......

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Kazasız belasız kullanın , resimler sanatsal bir imaj gösteriyor.

Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan
Kazasız belasız kullanın , resimler sanatsal bir imaj gösteriyor.

meslek icabı az buçuk anlarız bu işlerden :D ama cep telefonuyla çekmekte benim ayıbım tabiki...

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

telefon olduğu belli oluyor ama çaktırmıyoruz.:D

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

maşallah diyelim arabamıza... resimlerde araba güzel...

güle güle kullanın .... :D

Yorum bağlantısı
Utku Çay

resimler çok güzel çekilmiş ama araba başka güzel, focus II'si olanlar kıskansın :D

Yorum bağlantısı
Guest Ercan Toprako?lu
(düzenlendi)

benim aracımda tonik mavi. rengine aldıktan sora aşık oldum bende...

tarihinde Ercan Toprako?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akif Tanık

Ya arkadaşlar bu Alaattin'in sattığı araç değil mi??? ya da ben mi benzettim.. :)

Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan
Ya arkadaşlar bu Alaattin'in sattığı araç değil mi??? ya da ben mi benzettim.. :blink:

sadece renk benzerliği benim aracı aldığım şahıs alaattin kadar yakışıklı değildi :D

benim aracımda tonik mavi. rengine aldıktan sora aşık oldum bende...

bu renk hem hb hemde sedana çok yakışıyor.sizin aracınızda çok şık duruyor kazasız belesız kullanmanız dileğiyle...

ben bu araca talibim

en son kaç olur :D

bizim arabalar istanbul piyasasına biraz tuzlu gelebilir.istersen hiç fiyat söylemeyeyim. :)

Güzel araba güzel resimler.

teşekkür ederim.

resimler çok güzel çekilmiş ama araba başka güzel, focus II'si olanlar kıskansın :D

ben ne yaparsam yapayım gözümü focus 1 de açıyorum çok araç değiştiren biri olarak focusun yeri benim için bir başka.heralde bu makyajlı focuslar en çok tutulan kasa olarak tarihe geçmiştir. :ohooh:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ufuk Kılınçarslan

Arkadaşlar belki kızacaksınız ama bu güzelim aracı sattım.niye sattığımı bilmiyorum ama şimdiden pişman oldum gibi.laf ağızdan bir kere çıktı dönüşüde olmadı hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

hayırlısı olsun madem sattınız pişman olmayın gözünüz arkada kalmasın .yeni sahibide rahat rahat binsin sorun çıkmadan .ne alacaksınız peki medel olarak aklınızda bir model varmı ?

Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan
hayırlısı olsun madem sattınız pişman olmayın gözünüz arkada kalmasın .yeni sahibide rahat rahat binsin sorun çıkmadan .ne alacaksınız peki medel olarak aklınızda bir model varmı ?

araç sonuçta yabancıya gitmedi zorla aldı diyebilirim. arabam çok temizdi çünkü bu araba işi bende hastalık oldu 4-5 aydan fazla binemiyorum.bu sefer herhalde golf alıcam temiz bulabilirsem bir fsi almayı düşünüyorum.tabi 4 kasa da olabilir.alacağım araba illaki alman olacak tabi bu arada yeni kasa focuslara da bakıyorum.tabi kısmet benim için öncelik olan aracın temiz olması....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...