İçeriğe Yönlendir

Focus paçalık

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Gökhan Kızılkaya
(düzenlendi)

Arkadaşlar merhaba;

Bu paçalık konusunda f 2.5 lere taktıran varmı acaba.Internette birkaç adet buldum fakat tüm araçlara göre yapılmış universal tip ve nasıl duracağını bilmiyorum.Servisin bu bir karış kauçuk malzeme için çektiği fiyatı buraya yazmaya elim varmıyor.Ama yinede yazayım ön-arka 2 takımı 240 tl :yes:

Şöyle çok uzun olmayan şık duracak bir paçalık nasıl bulunur veya taktıran varsa hb araca resim verebilir mi?

Hayırlı günler dilerim

tarihinde G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
  • 4 yıl sonra...
Mustafa Karabulut

konu hortlasın artık, dayanamıyorum :) sevgili abilerim, kardeşlerim. Bu paçalıklarda kullanılan malzemenin adını, satıldığı yeri, ya da hazır olarak satanını bilen ve tanıyan var mı ? lütfen yardımcı olun. Hazır olarak rallyarmor markası adı altında satılanlar 100 dolar civarında komik rakamlara sahip. eğer bu fotoğraflarda olduğu gibi ince ve esnek siyah bir malzeme bulabilirsem kendim yapacağım. Yardımlarınızı bekliyorum.

20130808_112617_zpsfcade6bf.jpg
20130806_083711_zpsd520951f.jpg
20130808_112622_zps9b2cf647.jpg
20130806_083652_zps621d595c.jpg
20130806_083646_zpsf359e0bc.jpg
20130806_083702_zpsf84a8339.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

universal plaka plastikten kesilmiş gbi

Abi bunu metre işi filan artık nasıl satıyorlarsa, nereden temin edebilirim ?  :) Kamyonlara sonradan yapılan paçalık malzemesi gibi kalın ve sert değil, esnek bir malzeme gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Mustafa, mutlaka seninde dikkatini çekmiştir. benim gördüğüm markalar içerisinde Honda ve Hyundailerin paçalıkları gerçekten çok kibar ve hoş duruyor. onlarınki bizim focuslara uyarmı bilemiyorum. tanıdık aksesuarcı ya da honda-hyundai servisleri varsa araştır istersen. 

inşallah uyar, uyarsa biz de taktıralım. 

evet abi bizim forumdaydı galiba okumuştum daha önce. O markalara ait paçalıklardan uyanlar vardı. Ama benim niyetim bu spor tarz olanlardan, bu ara yaylaya ve köye sık gidiyorum. orjinalleri pek işime yaramaz, dışarı doğru biraz çıkması lazım, araba boydan boya çamur oluyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...