İçeriğe Yönlendir

2005 Focus II Ghia Alımı

Kaan Korkmaz

Recommended Posts

Kaan Korkmaz

Arkadaşlar merhaba...

Önümüzdeki hafta bir aksilik olmazsa 2005 Model Yeni Kasa Focus Ghia görmeye gideceğim... Uzun yıllar fiesta flair kullandım...Ancak Focus ile ilgili bir tecrübem olmadı...

Sizden ricam alım esnasında nelere dikkat etmem gerekir...Yani Focus'a has kronik sorunlar nelerdir...Normal araçlardan farklı olarak nelerine bakmam gerekir... Dolapdere Liderler Oto - Osman Usta'ya göstereceğim aracı... Ama kendimde bazı şeyleri önceden kontrol etmek istiyorum...Bu arada sizin önerebileceğiniz İstanbul Avrupa yakasında bir usta var mı ?

Cevaplarınız benim için çok önemli...Şimdiden çok teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Gürkan Keskin

bende araç arayışı içindeyim size izleyiceğim yolu anlatmaya çalışayım

güvenmek zorunda olduğumuz en yakın ford servisine araç çekilir 50-100 tl gibi bir rakama baktırılır ve bayağı fikir sahibi olunur.

orda kendi imkanlarınızla bakabilir yada baktırırsınız motor şase no ruhsatla karşılaştırılır

parayı verdiğiniz an temiz kağıdıyla noter satışı yapılır ertelenmez

hayırlı olsun gerisi şans

Yorum bağlantısı
Kaan Korkmaz
(düzenlendi)

Araba Benzinli model belirtmeyi unutmuşum... 55.000'de şu an...

tarihinde Kaan Korkmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kaan Korkmaz
km gayet iyi

İnşallah olur işiniz fiatı nedir

Uzun pazarlıklar sonucu 20.000 TL :rolleyes: Nasıl iyi midir fiyat ?

Yorum bağlantısı
Gürkan Keskin

bence çok iyi ortam karışık ama bundan iyide bulunmaz sanırım kazasız temizse hiç kaçırmayın

darısı başıma

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Fiyat seviyesi normal, 2006 ghia 15.000 km de 23.000 TL ye satıldı, nokta hatasızdı. Osman baktıktan sonra sorun kalmaz. Bu km lerde masraf adayları: fren-debriyaj balatası, bakım geçmişi de önemli.

Yorum bağlantısı
Gürkan Keskin
Fiyat seviyesi normal, 2006 ghia 15.000 km de 23.000 TL ye satıldı, nokta hatasızdı. Osman baktıktan sonra sorun kalmaz. Bu km lerde masraf adayları: fren-debriyaj balatası, bakım geçmişi de önemli.

abi banada bulsana böyle araba

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Cuma günü, Hakan a araç aldığımız yerde satıldı, gri, üstünde azcık toz vardı, başka kusuru yoktu :D

Yorum bağlantısı
Gürkan Keskin
Cuma günü, Hakan a araç aldığımız yerde satıldı, gri, üstünde azcık toz vardı, başka kusuru yoktu :D

bende isteriiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bilseydim aracı bağlardık, ciddi temiz, geçmişi bilinen araçtı, zaten geçmişinde yatmaktan başka birşey yapmamış.

Yorum bağlantısı
Gürkan Keskin

işte aklında olsun abi bul bu kardeşine temiz ucuz bir araba

Yorum bağlantısı
Kaan Korkmaz

Arkadaşlar şimdi farkettim... Fiyatı hatalı yazmışım... 22.000 değil 20.000 olacak...Mesajı düzeltemiyorum...

Osman usta ile randevulaştım bakalım...İnşallah bişey çıkmazda bende bir focus sahibi olurum...

Herhangi ciddi bir kaza veya kronik bir arızası yoksa debriyaj-fren setlerinin değişme vaktinin gelmiş olması fiyatın cazibesini söndürmez değil mi ? Yani onlarda toplamda 600-700 TL olsa bana totalde devir masraflarıyla birlikte 21.000 TL ye malolacak toptan... Ne dersiniz ?

Yorum bağlantısı
Kaan Korkmaz

Umarım bir problem çıkmazda biter benimde araç arayışlarım... Osman ustamın marifetli ellerine bırakıyorum bakalım geri kalanını... ;)

Yorum bağlantısı
Çağatay Ateş

20.000 Liraya 55.000 km'de Focus II Ghia!!! Hiç kaçırmayın derim. Hele ki ESP varsa sormanız hata. Varsın, debriyaj, balata bakımı olsun, eğer geçmişinde ciddi bir kazası belası yoksa bunların hiç önemi yok. Alın, iyi günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kaan Korkmaz
20.000 Liraya 55.000 km'de Focus II Ghia!!! Hiç kaçırmayın derim. Hele ki ESP varsa sormanız hata. Varsın, debriyaj, balata bakımı olsun, eğer geçmişinde ciddi bir kazası belası yoksa bunların hiç önemi yok. Alın, iyi günlerde kullanın.

Arkadaşlar aracı aldım... Osman ustam sağolsun iyice inceledi abi kaçırma dedi... Bende hemen bastım parayı :nazar:

Şimdi bizim ufaklık flairi satmaya çabalıyorum bakalım... İki arabayı koyacak yer bulamıyorum sokakta...

Yorum bağlantısı
Çağatay Ateş
Arkadaşlar aracı aldım... Osman ustam sağolsun iyice inceledi abi kaçırma dedi... Bende hemen bastım parayı :bi:

Şimdi bizim ufaklık flairi satmaya çabalıyorum bakalım... İki arabayı koyacak yer bulamıyorum sokakta...

Sizin adınıza çok sevindim :shok: Hayırlı olsun, kazasız, cezasız günlerde kullanmanızı dilerim. Arabanın fotoğraflarını bekleriz (gerçi daha ben üşengeçlikten kendi arabamın fotoğrafını koymuş değilim ya, neyse :seytan: ).

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hayırlı olsun, fotoğrafları da arabam bölümünde bekleriz.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Hayırlı olsun, güle güle binin. Fotoğraf isteğimi tekrar etmeme gerek yok heralde... :seytan:

Yorum bağlantısı
Kaan Korkmaz
Hayırlı olsun, güle güle binin. Fotoğraf isteğimi tekrar etmeme gerek yok heralde... :)

Teşekkürler herkese...

Hafta sonu çekip koymaya çalışırım resimleri...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...