İçeriğe Yönlendir

2004 Focus Ghia'ya eklentiler

Murat Dere

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

piiii çakma sustalı :p

Nerde o eski Murat hoca. ben de immoyu ayrı görünce anahtarsız giriş ve çalıştırma felan sandım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

anahtar deposu adlı siteden mi aldın hocam çakma sustalı anahtarı :D

(laf aramızda kalsın hocam.bende aldım aynısından ama hala yaptıramadım)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

piiii çakma sustalı :p

Nerde o eski Murat hoca. ben de immoyu ayrı görünce anahtarsız giriş ve çalıştırma felan sandım

Om döverim bak! :punish: Kolay mı sanıyon sen anahtarsız girişi? :bamba: ;)

anahtar deposu adlı siteden mi aldın hocam çakma sustalı anahtarı :D

(laf aramızda kalsın hocam.bende aldım aynısından ama hala yaptıramadım)

Cıks, ebay. ;) 10 dakika sürüyo neyini yaptıracan, kendin yapsana yahu. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

benim yedek anahtarım yok ondan dolayı elimdekini bozamıyorum ki hocam.

Ben de aslında mecbur kaldım da yaptım. Benim anahtar düşe düşe çevirmek için güç verilen kısımdan çatladı. Anahtarı kontağa sokup çevirdikçe daha da genişledi çatlak. Yani yakında kontakta kalacaktı iğne kısmı. :) Ben de "madem, değiştirecem, bari böyle olsun" diye verdim siparişi. Şimdi hem sustalı oldu, hem de tuşlar bayağı yumuşak oldu. İyi oldu. Uzun oldu, ben gittim. :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

güle güle kullanın hocam.üstündeki tuşlar gerçekten yumuşak.yaptırcam bende yakında anahtarcı bulunca :D :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

güle güle kullanın hocam.üstündeki tuşlar gerçekten yumuşak.yaptırcam bende yakında anahtarcı bulunca :D :D

Yahu anahtarcıya gerek yok. Kendin yaparsın. Yardımcı olurum kardeşim. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

kf4immo.jpg

O şey bu şey mi? Pek de sevimliymiş :)

Uranyum nereden bulunur öğretmenim :crazy: :crazy:

Yatağan'da çıkarılan kömürün içerisinde var diyolaaa :p

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Uranyum nereden bulunur öğretmenim :crazy: :crazy:

NE kadar lazım canım? :seytan:

O şey bu şey mi? Pek de sevimliymiş :)

Yatağan'da çıkarılan kömürün içerisinde var diyolaaa :p

Bu ya. Hap gibi di mi? ;)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Hocam, önümüzdeki ay içinde Muğla' ya gelmeyi düşünüyorum...Müsaadenizle mübarek ellerinizden öpmeden önce bahsi geçen vasıtanıza dünya gözüyle doyasıya bakıp sürücü koltuğuna oturup sadece motorunu çalıştırabilir miyim ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Manşetleri görür gibiyim. :D

Fitil demedik olm. Ne manşeti? Kol manşeti mi? :tongue2:

Hocam, önümüzdeki ay içinde Muğla' ya gelmeyi düşünüyorum...Müsaadenizle mübarek ellerinizden öpmeden önce bahsi geçen vasıtanıza dünya gözüyle doyasıya bakıp sürücü koltuğuna oturup sadece motorunu çalıştırabilir miyim ?

Çalıştırmakla kalmaz, kullanırsın bile. :) Çok sevindim yımşak mot, bekliyoruz bacanakınan. ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Çalıştırmakla kalmaz, kullanırsın bile. :) Çok sevindim yımşak mot, bekliyoruz bacanakınan. ;)

:sandalye: 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

30 haziran ve 4 temmuz arası bende bir süpriz yapabilirim öğretmenim :) İzmir'de olacağım :D

Burak ile aynı gün geleyim de gör gününü...   :angry:  :angry:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

30 haziran ve 4 temmuz arası bende bir süpriz yapabilirim öğretmenim :) İzmir'de olacağım :D

Yapmayan böyle olsun mu len? :-P

Burak ile aynı gün geleyim de gör gününü... :angry::angry:

Topunuz gelin üleaan! :jedi:
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Yapmayan böyle olsun mu len? :-P

Topunuz gelin üleaan! :jedi:

Geleceğiz geleceğiz, buradan yazmak kolay tabi..Geldiğimde görüşelim sayın Deli pardon Dere...:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)

Geleceğiz geleceğiz, buradan yazmak kolay tabi..Geldiğimde görüşelim sayın Deli pardon Dere... :D

Görüşürüz bebek... :jedi::seytan:

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Ooo herkes Muğla'ya geliyormuş.. Bende 22/06/2013 05:30 itibariyle Muğla'dayım.. :)

Ne dersiniz Hocam temmuz başına bir organizasyon yapalım mı şöyle en mangallısından :mangal:  :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Hocam merhabalar öncelikle

bu sustalı anahtarı aşağıdaki kumandayla nasıl birleştirebilirim daha doğrusu birleştirilebilir mi?

Olursa yedek anahtarı bunun içim kullanabilirim.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/244829-focus-1-uzaktan-kumandaya-alarm-entegre-edilebilir-mi/?p=2000713

4 tuşu da kullanılıyorsa benim sustalıya olmaz; 3 tuşu var. LED için delik açmak gerekir; sorun değil, açılır. Ama pili, devresi, tuşların dizilimi olarak ayarlamak çok çok zor olacaktır. Ayrıca bu kadar zorluğa yıldızlı pekiyi için de girlimez. :p

Yine de o 4 tuşlu kumandayı açıp da içinin resimlerini atarsan daha net konuşabilirim. :)

Ooo herkes Muğla'ya geliyormuş.. Bende 22/06/2013 05:30 itibariyle Muğla'dayım.. :)

Ne dersiniz Hocam temmuz başına bir organizasyon yapalım mı şöyle en mangallısından :mangal:  :fiuw:

Valla Sercan, yapalım artık ya!  :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Muğla nerede mangal nerede, yapamazsınız siz hiç bir şey...Ben yanıma yolluk bir şeyler yapar gelirim... :fiuw:  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

4 tuşu da kullanılıyorsa benim sustalıya olmaz; 3 tuşu var. LED için delik açmak gerekir; sorun değil, açılır. Ama pili, devresi, tuşların dizilimi olarak ayarlamak çok çok zor olacaktır. Ayrıca bu kadar zorluğa yıldızlı pekiyi için de girlimez. :p

Yine de o 4 tuşlu kumandayı açıp da içinin resimlerini atarsan daha net konuşabilirim. :)

Valla Sercan, yapalım artık ya!  :yes:

en yakın zamanda atacağım resimleri. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...