İçeriğe Yönlendir

Makyajlı F1 Farının içinin siyaha boyanması

İlker Basmacı

Recommended Posts

İlker Basmacı
(düzenlendi)

ford severler merhaba 2004 model focusumun farlarını Ankara Enka Tuning ( tel : (0312) 517 00 33 Engin & Kadir kardeşler ) focus ST far yaptı işte resimleri ben çok beğendim umarım sizlerde beğenirsiniz bu arada fordclubtr üyelerinede benim ismimi verirseniz tüm ürünlerde ve işcilikte %10 indirim yapacaklarını söylediler işte uygulamadan önceki ve sonraki fatağraflar diğer tüm araçlarında far karatması yapılmaktadır..

hpim6472.jpg

hpim6483.jpg

hpim6495.jpg

hpim6496.jpg

hpim6497.jpg

hpim6502.jpg

hpim6503.jpg

hpim6504.jpg

tarihinde ?lker Basmac? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Güzel olmuş, parlak iç kısmı boyadılar mı, yoksa yeni siyah bir çerçeve mi takıldı fotoda 2 adet görüyorum?

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

tabi fiyatı merak ediyoruz

Yorum bağlantısı
İlker Basmacı
Güzel olmuş.

Fiyatı ne kadar ?

100 tl

farların içi mat siyah boya arkadaşlar fiyatıda 100 tl

Yorum bağlantısı
Yasin Yaparoğlu

vizede problem çıkartırmı bu far içi boyama işlemi ? bi de ışığın etkisini azaltırmı ?

Yorum bağlantısı
İlker Basmacı
vizede problem çıkartırmı bu far içi boyama işlemi ? bi de ışığın etkisini azaltırmı ?

orjinal ST farlarıda aynısıdır vizede problem olmaz

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Reflektörü boyayamazsınız zaten..

Çevresini boyamanında ışığı bir zararı olmaz..

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Orginale göre çok daha güzel olmuş.

Yorum bağlantısı
Gürkan Keskin
Kirmiziya yakismamis..

kırmızı - siyah süper uyumludur aslında ama

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Niye kimse araç rengine boyayıp denemez ki.. :D

hellanın ki gibi mi :D

bazı renklerrde güzel duruyo ama her reng içim aynı değil :D

focusmor.JPG

Yorum bağlantısı
Musa Can Koca
Kirmiziya yakismamis..

Bende bu yoruma katılmayacağım Ferrari araçlarının %90 ına yakının farı siyah diğer kalan %10 da araç rengindededir.

Yine Spor olarak birkaç örnek daha verirsek,Aston Martin,Dodge Viper,Lotus,Audi TT vs vs ,kaldı ki sadece lüks spor araçlar değil bineklerde birçok örneği var Clio'dan Seat Leon'a Golf GTi'dan Ford Focus'a Astra'ya üstelik araç renginden bağımsız..

Yani aracınız metalik gri bile olsa spor paketli ise karartmalı farlar geliyor,kaldıki onlara bile yakışan siyah,kırmızı araçlarda ise uyumun en üstünü gerçekleştiriyor.

Bugün far karartma üreticilerin en kolay yoldan otomobilleri spor gösterdikleri,bu yoldan da tonla para kazandıkları bir uygulamadır.

Nereyse hemen hemen her marka ve model araçda donanım seviyelerine göre karartmalı farları görebilirsiniz.

Yani kısacası Kırmızı ile siyah uyumu, her alanda, mükemmmel kombinasyon sonucu veren iki renkdir.

Yorum bağlantısı
Musa Can Koca
İlker bey, farın içindeki yuvarlak sarı sinyal lambasını beyaz yapabilirsen daha hoş olacağı kanaatindeyim.

Bunun için geç kalınmış,farların tekrar açılması gerekecek,Tabii WV Caddy sinyal camı bulbakda cabası.

Yorum bağlantısı
İlker Basmacı

bence siyah ve sarı uyumu mükemmel orjinalinden ayrılmak istemedik yoksa füme bile cam vardı elimizde

Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan

ilker bey bence çok şık olmuş,resimlerden gördüğüm kadarıylada başarılı bir uygulama olmuş.jantlarıız da çok güzel olmuş.analdığım kadarıyla jantlarınız 17 " belki konunun dışında olacak ama benim eski aracım olan megane 2 aracımdan kalma 17 " cantlarım var acaba benim focusa uyarmı diye düşünüyorum.ben 4 bijon olan her araca olur diye biliyordum ama sıkıntı yaşayacağım gibi geliyor bana,bu jant konusunda kriterler nedir o jantları özellikle bu aracıma sakladım uymazsa çok üzülürüm

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

meganelar ın bijonu 4*100 galiba focusun 4*108 ama emin değilim

Yorum bağlantısı
Burak İlgin

çok güzel olmuş cidden. bende düşünüyorum ama benim araç 01 model. o farda nasıl durur bilmiorum bir de benim farlar iyice soldu.. diğer başlıklardaki zımparalama işini de anlamadım :) ya angel alcaz ya yeni far alıp xenon takıcaz... deponun farları 180 gelio bi de normal bi xenon 150 desek 320tl.. direk angel alsam zati bu fiyat kfam karıştı:superman:

Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan
meganelar ın bijonu 4*100 galiba focusun 4*108 ama emin değilim

mustafa bey,yani bu jantlar focusa uymaz diyorsunuz anladığım kadarıyla,çok iyi bilmiyorum ama bu jantlar için üniversal diye bir tabir varmış bu olay bijon aralıklarını kapsamıyor herhalde en mantıklısı bunları verip yeni bir takım almak gibi geliyor bana....

Yorum bağlantısı
İlker Basmacı
ilker bey bence çok şık olmuş,resimlerden gördüğüm kadarıylada başarılı bir uygulama olmuş.jantlarıız da çok güzel olmuş.analdığım kadarıyla jantlarınız 17 " belki konunun dışında olacak ama benim eski aracım olan megane 2 aracımdan kalma 17 " cantlarım var acaba benim focusa uyarmı diye düşünüyorum.ben 4 bijon olan her araca olur diye biliyordum ama sıkıntı yaşayacağım gibi geliyor bana,bu jant konusunda kriterler nedir o jantları özellikle bu aracıma sakladım uymazsa çok üzülürüm

iftira atmayalım lütfen jantlarımız 18 inch :s jantlarınızı istediğiniz bir modelle takas ettiririz sen merak etme

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...