İçeriğe Yönlendir

BMW'min tanıtımı..

Alaattin Çakıroğlu

Recommended Posts

Deniz Tayanç
birde ben bulsam şöyle temiz araba :D:clapping::(

gerçekten çok hoş bmw nin arabaları benimde çocukluk hayalimdir bmw.

Yorum bağlantısı
Misafir

Aracınız hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Hızlanmasını çok sevmiştim ben bu 3.20'lerin. Zaten en güzel 3 kasası e46'lar.

hayırlı olsun bunlarda da anlık tüketim ibresi var mı analoh şu gaza her dokunduğunda 40 ları 50 lileri gören

BMW'lerde olmazsa olmaz. Aşağıda çerçeve içinde. Ama o göstergeye bakınca insanın gaza basası gelmiyor. :)

12032009228800x600.jpg

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Allah kaza bela göstermesin.Hayırlı olsun :)

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Alaattin Hayırlı olsun... Güle güle kullan. :) İzmire gelde piyasa yapalım :fiuw:

Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

tekrar hayırlı olsun. zorla bmw ye sempati başlatacak biz de valla

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Bemoşçuyla rallicinin bugün aklı bi karış havadaydı. Ankamallde gezinirken 25-30 cm yakınlarından geçtim,ruhları duymadı. :)

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Sen o kadar yakın geçtin ve ruhu duymadıysa demekki hakikaten aklı bemoşundaymış o anda :)

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
hayırlı olsun güle güle kullanın.

yakıtı filan nasıldır acaba? bi de merakımdan, bu arabadaki motor aynı model 5.20'deki motorlarla aynı mıdır? 6 silindirli mi yoksa 4 mü?

lpg düşünüyor musun?

aynısının 3.16'sından elektirikli koltuk ve ısıtma hariç arkadaşımda var 2001 model, çok severek kullanıyo. aliminyum çıta yaptırmıştı, çok yakışıyor.

arkadaşlar abilerim iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. daha iyileri sizlerin olur işallah.

araç yakıt olarak forcustan çok daha fazla malesef ama gülü seven dikenine katlanıyor. lpg düşünüyorum marka olarakta iyi bir usta yapımı ile prins düşünüyorum kesinlikle. benim bildiğim kadarı ile bmwde motorlar aynı ama seriler değişiyor. mesela 3.20 ile 5.20 nin motorları aynı 5 30 d ile x5 in 3.0 d motoruda aynı.

:D şimdi buna bi nazar muskası gider :heat:

muska değilde bi nazarlık alamadım daha :)

İşte budur.. :D

güle güle eskit diyecem ama eskimezki bu :D :D

kazasız belasız.. çok güzell.. maaşallah..

işallah kazasız belasız kullanırızda bizden sonraki sahibide güzel güzel biner. benle yaşlanmayacak yani. 3 5 sene sonra focusun başına gelen bununda başıma gelecek :)

:D

1. Bmw nin birçok parçası İtalyan replika olarak gelmekte olduğundan ucuzdur ama kalitesiz de değildir yanlış anlaşılmasın

2. Eski focus, yeni Bmw kullanıcısı olarak (motoru daha güçlü ama) güçten ziyade, yol tutuş, konfor, benzin sarfiyatı, manevra kabiliyeti ve iç ferahlık bakımından karşılaştırma bekleriz.

3. Güzel kasanın en güzel rengini bulmuşsunuz.

1 evet abi biraz araştırdım italyan ve alman olarak parça bulunabiliyor. italyanların sac ları biraz daha ince vurunca seslerinden belli oluyor.

2 abi focustan zaten üst sınıf ama benzin sarfiyatı dışında hiç bir konuda focusun yanına yaklaşacağını sanmıyorum.

3 renk güzel ama biraz çizikler falan var abi yaşı bakımından da onları fazla görmüyorum.

teşekkür ederim

Hayırlı olsun.

Oltu değil ama!

oltular var ama onları arabaya koymuyorum :)

arkadaki levha da iimiş :D ama aracın rengi tutmuyo siyah olması lazım o levha için

hayırlı olsun bunlarda da anlık tüketim ibresi var mı analoh şu gaza her dokunduğunda 40 ları 50 lileri gören :D

anlık yakıt göstergesine fazla bakınca canın sıkılıyor.

birde ben bulsam şöyle temiz araba.

Alicim ben aylardır arıyorum tesadüf eseri buldum. biraz beklemek gerekiyor anlayacağın. allah sanada iyi birşey nasip etsin

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Güle güle kullan Alaattin,Araç süper. İstanbul toplantılarına gelirsin artık... :D

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
Arkada 3. kişi fazla oluyor:)

Bir de Alaattin abi arkadaki plakamsı zımbırtıyı sabitle çok ses yapıyor :heat:

Güle güle kullanasın...

cama değmiyor artık Raşitim. ondan ses yapmıyor artık. :D

Alaattin Hayırlı olsun... Güle güle kullan. :D İzmire gelde piyasa yapalım :D

yaa kardeş çok merak ediyorum şu izmiri bi tek terminali gördüm. işaallah bir gün gelicem.

Bi de bmwteam'e üye ol. Ama dikkat et biemdabılyuyu kötüleme. Demetin gülü seni.

biz demetliyiz abi birşeye dikkat etmeyiz bizde neyse odur. yanlış olmaz :D

Bemoşçuyla rallicinin bugün aklı bi karış havadaydı. Ankamallde gezinirken 25-30 cm yakınlarından geçtim,ruhları duymadı. :D

adamım derdimiz başımızdan aşkındı madem o kadar yakındın neden gelmedin yanımıza çok andık adınızı keşke ben burdayım deseydin.

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Çok güzel çoooook. :D

Alaattin güle güle kullan, kazasız belasız inşallah.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
(düzenlendi)
Güle güle kullan Alaattin,Araç süper. İstanbul toplantılarına gelirsin artık... :D

Abi arabayı yeni aldım askerden çağırdılar askerlik işi olmazsa zaten gelecem istanbula gezmeye. benim içinde bir toplantı organize ederrsiniz heralde :D

Çok güzel çoooook. :D

Alaattin güle güle kullan, kazasız belasız inşallah.

sağol Çağdaş. daha iyileri sizlerin olsun.

tarihinde Alaattin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
adamım derdimiz başımızdan aşkındı madem o kadar yakındın neden gelmedin yanımıza çok andık adınızı keşke ben burdayım deseydin.

Kulağım çınlıyodu zaten, arkamdan sağlam giydiriyodun di mi kanka. :p Yok benim de acelem vardı,bir de uygun olmayan kişiler vardı yanımda. :nazar:

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
Kulağım çınlıyodu zaten, arkamdan sağlam giydiriyodun di mi kanka. :p Yok benim de acelem vardı,bir de uygun olmayan kişiler vardı yanımda. :p

tabi kanka çok sağlam giydirdik arkandan Cub ve ben :nazar:

Yorum bağlantısı
Yasin Yaparoğlu

bmw nin en sevdiğim kasası kazasız belasız ii günlerde kullanmanız dileğiyle..

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

1 kazasız belasız abi

2 tırtmış :unknw:

3 güle güle kullan...

4 o arkadaki yazıyı istiyorum yoksa cidden ı shot you... :):(

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
1 kazasız belasız abi

2 tırtmış :D

3 güle güle kullan...

4 o arkadaki yazıyı istiyorum yoksa cidden ı shot you... :rofl::D

o yazı sizin memleketten hediye geldi Sinanım nereden alındığını sorayım git al bi tane :rofl:

daha iyisi senin olsun kardeşim. tırt mırt idare ediyoz :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...