İçeriğe Yönlendir

Cam üfleme konumuna alınınca klimanın otomatik

Mete Gürer

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Erkan Bey sizin anlattığınız gibi bir 2001 model yok...

Bu bahsettiğiniz bence sadece sizin aracınıza özgü özellikler olabilir..

Yorum bağlantısı
Erkan Kıyak

Mehmet abi böyle farklılıkların olması neden olabilir? Üretildikleri ülkeye göre veya üretildikleri belli serilere göre değişebilir mi? Çünkü hem klima açılıyo cam konumunda, hem de maf yok, bunlar makyajlı kasanın özellikleri sanırım ama benim aracımda da var bu özellikler. Ne klima ile ne de mafla ilgili sonradan yapılan bir işlem yok.

Yorum bağlantısı
Hilmi Cavlı

benim aracımda 2001 model ve klima bu konumda devreye giriyor. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet abi böyle farklılıkların olması neden olabilir? Üretildikleri ülkeye göre veya üretildikleri belli serilere göre değişebilir mi? Çünkü hem klima açılıyo cam konumunda, hem de maf yok, bunlar makyajlı kasanın özellikleri sanırım ama benim aracımda da var bu özellikler. Ne klima ile ne de mafla ilgili sonradan yapılan bir işlem yok.

Makyajlıya geçişin testleri olabilir, aracınız makyajsız kasanın son üretimleri olabilir..

benim aracımda 2001 model ve klima bu konumda devreye giriyor. :)

2001, 2.0'ı tanımıyorum.. 2000 2.0'ınki çalışmaz..

Yorum bağlantısı
Rıdvan Bakkal

2001'den modelden itibaren çift HEGO sensörlü modeller başlıyor. Bunlarda MAP sensörü var, cam konumunda klima açılıyor.

Çağlar Bey'in metodunu daha da pratik hale getireyim. Yönlendirme camda değilken iç sirkülasyonu açın, sonra yönlendirmeyi cama getirin, iç sirkülasyon otomatik olarak sönecektir, tekrar yanana kadar yönlendirmeyi 1-2mm geri alın, iç sirkülasyonun yandığı noktada klima devreden çıkar, şimdi iç sirküülasyonu kapatın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...