İçeriğe Yönlendir

Taze taze kar fotoları

Mustafa Erkan

Recommended Posts

Bünyamin Mehan
Gülvereni bilmem mi. Mamak bebesiyiz ne de olsa. :good1: Abidinpaşa'da geçti çocukluğum. Aah ah. :D

Başkaları ne düşünür bilmem ama Ankara kar yağınca güzel. Bir keresinde parasızlık sebebiyle, :rolleyes: Ulustan Abidinpaşaya kadar yürümüştüm. Gece saat:01.30 sularında Ulus 'ta heryer karla kaplı. Ortalıkta kimsecikler yok. O tarihi yapının bütün güzelliği çıkmıştı ortaya. Eve gidesim gelmemişti. :good1:

Dersaneye giderken bende bir arkadaşla sakarya caddesinden ( kızılay ) batıkent'e yürümüştüm ( 7,5 saat ). Selam olsun Ankaraya. Ama bana hep dersane günlerimi hatırlattığı için hiç ısınamadım Ankaray'a

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Guest Hakan Tar?m
(düzenlendi)

İlahi Mehmet abi soğukta illa arabayı çekiyon :) Hayatta dışarı çıkmam sıcacık tükkanım varken ne işim var arabayı çek vs vs :p

tarihinde Hakan Tar?m tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
photo0026o.jpg

5 cm kar var, herhalde kış lastiğin ile sorunsuz gidiyorsundur :f1:

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Bugün Sivas'da da çok yoğun kar yağışı var. Bende 4 mevsim lastik var kısacası kış lastiğim yok Pirelli cinturato p6.Sınava gitmiştim,sürücülerden kaça kaça zar zor evimin önüne park ettim sonunda.. Çok şükür.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İlahi Mehmet abi soğukta illa arabayı çekiyon :) Hayatta dışarı çıkmam sıcacık tükkanım varken ne işim var arabayı çek vs vs :p

Benim arabasız işe gittiğim gün olmamıştır.. Her şartta çalıştırrım ve onunla giderim..

Dolayısı ile mutlaka temizlerim, temizlemeden önce fotoğrafını çekiyorum işte. :D

5 cm kar var, herhalde kış lastiğin ile sorunsuz gidiyorsundur :fiuw:

Hıhı :p

Artık gideceğim inşallah.. Bir Deli'nin bir sözüne uyup aldım baalım yeni lastikleri :)

Haydiii. Kayseri'ye gitme planları yaparken gözüm korktu şimdi. :s Zencir siparişi verdim gerçi ama kar lastiğim yok. Şu sıralar alacak halim de yok. Yollar da böyle olursa işimiz zor bizim o zaman. :blink:

5 santim kardan mı korkuyorsun :wub:

Not: Hala yağıyor :good1:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
:D

Kendimden değil hanımdan dolayı korkuyorum. :) Böyle durumlardan çok etkileniyor. Ben ferah ferah giderken benim de başımı ağrıtıyor. :good1:

Ama bu kadar heveslendikten sonra gelemezsem çok üzülürüm gerçekten. :) Bir şekilde gelmem lazım artık. Eğer izin konusunda sorun olmazsa geleceğim inşallah.

34hj6fk.jpg

tavsiyemdir, uyguluyorum çünkü :wub:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
34hj6fk.jpg

tavsiyemdir, uyguluyorum çünkü :D

Hakan, yeni mi çekildi bu fotoğraf, Çok hınzır bakmışsın :)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Abi hanım araç kullanırken biraz agrasif olduğumu bilir ve zaten susar, önceleri böyle birşey ben de düşünmüştüm ama halloldu sonra :)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Az önce karşı apartmandaki focus 2009 sahibi komşum aracının üzerinde karları temizledi(camdan dışarıyı izliyordum) kapılarını kilitledi apartmanın giriş basamaklarında dönüp dönüp arabasına baktı 2 3 kez. Dedim ki; tipik bir Ford sahibi. ;) Forum üyesi olmasada Ford sahipleri bi başka. :unsure2:

(aracın üstü yine kar kaplandı o ayrı. )

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Az önce karşı apartmandaki focus 2009 sahibi komşum aracının üzerinde karları temizledi(camdan dışarıyı izliyordum) kapılarını kilitledi apartmanın giriş basamaklarında dönüp dönüp arabasına baktı 2 3 kez. Dedim ki; tipik bir Ford sahibi. :unsure2: Forum üyesi olmasada Ford sahipleri bi başka. :sorry:

(aracın üstü yine kar kaplandı o ayrı. )

Kesin beni izleyenler de böyle söylüyordur ;)

Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman
Kesin beni izleyenler de böyle söylüyordur :)

ne yalan söyleyim ben de öyleyim.. ben de bende bir sorun olduğunu düşünüyordum.. demek ki fordçuların karakteristik özelliğiymiş.. içim rahatladı :unsure:

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Bu sene kar Bursa'ya uğramadı. Kar keyfi yapamadık :unsure:

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin
(düzenlendi)

Yaklaşık 3 saat önce Sakarya'dan Manisa'ya gitmek üzere yokla çıktım. Fakat 15 km sonra yolda minibüs takla atmış, az ileride(200m) jip yoldan çıkmış. Ben de bu yolda hayır yok diyerek Sakarya'dan 25-30 km çıktıktan(Kocaeli'ye doğru) sonra geri dönmek zorunda kaldım. Yolda taktığım zincir de cabası oldu. :unsure:

Sakarya'da kar yağışı da devam etmekte...

tarihinde S tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

Bende Kocaeli'ye gitcem. Otobüs bileti ayırttım. Heycana gerek yok :unsure: Zaten kış lastiğimde yok.

tarihinde Ayhan ?ent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bende Kocaeli'ye gitcem. Otobüs bileti ayırttım. Heycana gerek yok :) Zaten kış lastiğimde yok.

Senin araban olmak lazımmış Ayhan :unsure:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

İkinci resimde cam mı açık? Kanımız mı kaynıyor ne?

Şimdi farkettim hee

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Evet açık..

Ford bu, kliması kaloriferi var :)

img29161.jpg

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

İstanbulda hala kar yok.. :nazar: bu yaz zor geçebilir..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...