İçeriğe Yönlendir

2009 Hb Focus'um

Deniz Tayanç

Recommended Posts

Deniz Tayanç
Çok güzel bi araç güle güle kullanın :)...

tşk ederim senin arabada çok güzel

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
(düzenlendi)

krom parçada hayırlı olsun :p ghia havası verdiğini görebiliyorum ve çok güzel yakıştırmışın..yeni focuslara alışamadık deniz. biraz zaman lazım çözmem için

eski kasa olsa nokta nokta değişiklikleri bilirim..

arabayı satıpta ST mi olsam acaba..? :lol2:

tarihinde ?lker Kad?lar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
krom parçada hayırlı olsun :p ghia havası verdiğini görebiliyorum ve çok güzel yakıştırmışın..yeni focuslara alışamadık deniz. biraz zaman lazım çözmem için

eski kasa olsa nokta nokta değişiklikleri bilirim..

arabayı satıpta ST mi olsam acaba..? :lol2:

yakışır abi ST yada RC al

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
yakışır abi ST yada RC al

eyvallah sağol ..aslında benim aklım halen eski kasa ST 2.0 motor

hesaplı ve düzgününü bulabirsem aklımda..

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce
tşk ederim. kayın biraderin ticari focus 2 si var benim tft leri çok beğendi ısrarla banada alalım falan diyo belki ona satıp tekrar st leri alabilirim ama 18 inç nasıl yorar mı arabayı. birde 18inç takılınca muhtemelen yaylanmak gerekiyor. bu seferde garanti dışı kalırmırmıyım ?

Arabayı çok yoracağı kesin. Ben 18 inch oxigin ST tipi bi jantla yaklaşık 5000 km yaptım ve açıkçası çok tehlikeli. Bence bulabileceğin 17 inch ve 45 yanak güzel jant seni tatmin eder. 18 inch lastiğe bi da orjinal amortisöre yay takıp alçaltıp o bahsettiğinz tarla gibi yollarda giderseniz. Ya yolunuz çok uzun sürer ya da balon yapmış lastikle dolaşmaya başlarsnız. Açıkçası Türkiye yol şartlarına 45 yanak altı lastikler tehlikeli 45 yanak ise sınır olarak görüyorum... Coilover + jant işiniz görür...

Yorum bağlantısı
Mustafa Maviş

Hayırlı olsun bende 2009 ford focus 1.6 trend tdci aldım :nazar: fakat daha araç elime ulaşmadığı için fotolarını koyamıyorum :) kazasız sürüşler ...

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç

tşk ederim arkadaşlar baktım artık ledleri çoğu arabada görmeye başladım ve sökme kararı aldım. bu arada mercekli farları arkadaşlar takamamış ve oturmamış gibi gözüküyordu. serviste tekrardan farları yerine oturtturdum ve kolsoluda taktırdım en kısa zamanda resimleri yükleyeceğim.

Hayırlı olsun bende 2009 ford focus 1.6 trend tdci aldım :) fakat daha araç elime ulaşmadığı için fotolarını koyamıyorum :) kazasız sürüşler ...

saolun hayırlı olsun aracınız ne zaman ulaşacak elinize renk? fiyat? hb mi sedan mı? elinize ulaşınca fotolarını bekleriz

Arabayı çok yoracağı kesin. Ben 18 inch oxigin ST tipi bi jantla yaklaşık 5000 km yaptım ve açıkçası çok tehlikeli. Bence bulabileceğin 17 inch ve 45 yanak güzel jant seni tatmin eder. 18 inch lastiğe bi da orjinal amortisöre yay takıp alçaltıp o bahsettiğinz tarla gibi yollarda giderseniz. Ya yolunuz çok uzun sürer ya da balon yapmış lastikle dolaşmaya başlarsnız. Açıkçası Türkiye yol şartlarına 45 yanak altı lastikler tehlikeli 45 yanak ise sınır olarak görüyorum... Coilover + jant işiniz görür...

teşekkür ederim fikriniz için söyledikleriniz çok mantıklı. satmaz isem bu jantlada devam edebilirim o halde.

Yorum bağlantısı
Okan Beloğlu

deniz bey,

aracınız hayırlı olsun. üzerinde yapmış olduğunuz değişikler çok hoş.aynı araçtan bende de mevcut (renk olarakta). ön parjuru komplemi değiştirdinız yoksa krom çerçeve ayrımı ? st spoiler de müthiş gitmiş araca. maaliyeti nedir ?

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
deniz bey,

aracınız hayırlı olsun. üzerinde yapmış olduğunuz değişikler çok hoş.aynı araçtan bende de mevcut (renk olarakta). ön parjuru komplemi değiştirdinız yoksa krom çerçeve ayrımı ? st spoiler de müthiş gitmiş araca. maaliyeti nedir ?

teşekkür ederim sizinde aracınız hayırlı olsun bence en güzel renk tercihini yapmışsınız. ön panjuru komple değiştim 100 tl ye, st spoilerde 250 ye aldım yalnız turuncu renkteydi biraz titiz olduğum için montaj ve boyama işlemini renk tutması açısından serviste yaptırdım. (150tl)

Yorum bağlantısı
Mustafa Maviş

Araç allah izin verirse haftaya pazartesi elime geçecek deniz bey. araç fırtına grisi dizel. sedan. trend 34 250 ye aldım. uygun olduğunu düşünüyorum fiyatın :unsure2: baya araştırma yapmıştım çünkü.

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
Araç allah izin verirse haftaya pazartesi elime geçecek deniz bey. araç fırtına grisi dizel. sedan. trend 34 250 ye aldım. uygun olduğunu düşünüyorum fiyatın :) baya araştırma yapmıştım çünkü.

hayırlı olsun... :)

hayırlı olsun... :nazar: resimlerini forumda görelim ama..
Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
Araç allah izin verirse haftaya pazartesi elime geçecek deniz bey. araç fırtına grisi dizel. sedan. trend 34 250 ye aldım. uygun olduğunu düşünüyorum fiyatın :D baya araştırma yapmıştım çünkü.

umarım ulaşır elinize en kısa zamanda resimlerini bekleriz

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
(düzenlendi)

mercekli farların tırnakları tam oturmamıştı yerine serviste hallettirdim ve kolçağın montajını yaptırdım.

tarihinde Deniz Tayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
Çok güzel olmuş güzel günlerde kullanın... :)

teşekkürler CUB kardeş, stiker içinden ayrıca teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
Rica ederim , bol bol beklerim bundan sonra yerimi öğrendin :)

saol çok misafirperversin kızılırmak sokağa yolun düşerse bende beklerim.

Yorum bağlantısı
Fahri Bal

arabanız gerçekten çok şık olmuş.arkadaşların aksine ben jantları beğendim.zevk meselesi galiba.güle güle kullanın.allah kaza bela vermesin.

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
arabanız gerçekten çok şık olmuş.arkadaşların aksine ben jantları beğendim.zevk meselesi galiba.güle güle kullanın.allah kaza bela vermesin.

saolun daha iyisi sizin olsun. görüşleriniz için teşekkür ederim hocam

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen
(düzenlendi)
karartmalı ve mercekli ( titanyum x ) farlarını ve krom kaplama pancurları taktırdım ledleri ise taktırmadım.

ledler gidince tam olmuş bravo. bu arada bu farların, kolçaklı konsolun ve ön tampondaki kromajın fiyatı nedir acaba? spoyleri de nereden aldınız acaba?

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
ledler gidince tam olmuş bravo. bu arada bu farların, kolçaklı konsolun ve ön tampondaki kromajın fiyatı nedir acaba? spoyleri de nereden aldınız acaba?

tşkler ledler iyice ele ayağa düşmüş her arabada var artık. farlar 300, konsol 150, panjur kromaj 100, spoyler 240tl hepsini ostimdeki yıldız sanayi sitesi (hurdacılar) dan aldım ve hepside orjinal parça.

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen
tşkler ledler iyice ele ayağa düşmüş her arabada var artık. farlar 300, konsol 150, panjur kromaj 100, spoyler 240tl hepsini ostimdeki yıldız sanayi sitesi (hurdacılar) dan aldım ve hepside orjinal parça.

deniz hocam bunları ararken irtibat kuracağımız birisi var mıdır? çıkma olarak mı arıyoruz? nasıl şık durmuş gri arabada maşallah

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
deniz hocam bunları ararken irtibat kuracağımız birisi var mıdır? çıkma olarak mı arıyoruz? nasıl şık durmuş gri arabada maşallah

tşkler daha iyisi sizin olsun. yapmanız gereken hurdacılara gezeceksiniz özellikle ostimdeki yıldız sanayi sitesini. ivedikde bir hurdacılar sitesi var ama ben 1 kere gittim. elbette çıkma olarak arıyorsunuz zaten aracın üzerinden söküyorlar genelde. yalnız beni en çok uğraştıran konsol oldu. çok parçası ve teferruatı çok fazla.

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç

cub kardeşime emeklerinden dolayı teşekkür ederim eski jantlarımı okan çakmak'ın c-max ına taktık yeni orjinal 17 " jantlarıda focusuma taktım şimdiden çok memmunum direksiyonun sertliği gitti araç ilk haline geldi yol tutuşu bile değişti hatta süspansiyonu bile değişti.

+

+

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...