İçeriğe Yönlendir

Kül tabagı aydınlatması (resimli )

Toprak Ağaoğlu

Recommended Posts

Musa Çalışkan

eline sağlık yapılan herşey güzeldir.

allaha şükür kül tablasını ailede kullanan olmadığı için aydınlatmaya ihtiyacım yok.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Elinize sağlık.

Küllük dolduğunda ledlerin aydınlatmasında azalma olmazmı acaba.

Bende daha önce yapmıştım biri şahine diğeri kia ya kianınkine anahtarda eklemiştim ama o zamanlar ledler bu kadar popüler değillerdi :D

o koca küllüğü doldurucak kadar sigara içmeyin bence :) arabasında sigara içenler bence arabalarını sevmiyorlar... hatta sigara içtikleri için kendilerini sevmiyorlar :)

ben orayı hep iPod nano cebi zannetmişimdir :) aux işini halletsem alıp bitane shuffle atıcam oraya :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

daha önceden böyle bir uygulama yapanı görmemiştim güzel düşünmüşünüz emeğinize değmiş ama sanki ışık fazla gelmiş gibi daha loş az ışık daha iyi olmazmıydı acaba

Yorum bağlantısı
Toprak Ağaoğlu
kolçak dreamcar brilliante marka 20-25 tl arası bi fiyatı var gitti gidiyorda. kaliteli ve güzel birşey, arabaya da yakıştı öneririm herkese. koli bantları da tabii kalite kalite . biraz kaliteli bir bantla çok sağlam bantladım zaten alttan konsola oturmuş vaziyette diğer yerlerinide sağlamca bantladım belki çok sıcak havalarda çıka bilir ama sanmıyorum,

kültablası ise; mavi ışık resimde çok parlak çıkmış ama yinede benim taktırdığım mavi ampül, eğer mavi led takılırsa daha loş bir ışık verir. ha bu arada dün akşam itibariylede tavan ışığını söküp çıkardım bir güzel temizledim ışık şiddeti en az iki katına çıktı içi baya toz olmuş sökmesi baya kolay elle tırnakla bi tarafından tutup kanırtarak çıkıyor ampülü , yansıtıcı metali vs. biz bezle temizleyip yerine taktım, oda baya güzel oldu,, bi torpidoya ışık takması kaldı onuda yaptırmam heralde.

güzel olmuş fatih bey hele hele kolçak çok hoşuma gitti.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...