İçeriğe Yönlendir

Yeni ford focus tampon seti

Orhun Mutlu

Recommended Posts

Orhun Mutlu

merhaba arkadaşlar 2009 model bir ford focus hb im var aracıma ön,arka ve yan marşpiyel yaptırmak istiorum bu konu da yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Gürsoy
Tampon ekleri bence hiç güzel olmamış.

+ olarak ilan çook saçma olmuş.

+1000

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Aksesuara harcanan meblağın, satılırken harcandığı kadar değerli olmayacağı bellidir. Zaten keyfi ilan vermiş, ya tutarsa....

Yorum bağlantısı
Alpaslan Ayık
(düzenlendi)

Bencede çok abartılı olmuş, Birkaç resim ekledim orda daha güzel orjinal tampon ve yan marşpiyerler. Bulabilen arkadaşlar varsa bende bu tarz bir aksesuar çok daha güzel olur.

tarihinde Alpaslan Ay?k tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ömer Yüce

Alınacaksa ve bulunabilirse ST body kit her zaman tektir. Fiberle yapılmış saçma sapan ve tampon ekleri olarak satılan parçlar arabayı katmanlara ayırmış gibi duruyor :)

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce
Bu Turuncu body uygulanırsa ön ızgara da değişmelimi??

Yani zaten zor bişeyde değil ama bütünlük sağlanması açısından çok gerekli

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

boyut ve şekil olarak uyumsuz gibi geldi bana orjin ve st.. nedense orjin ızgara daha çok hoşuma gidiyor o sebepten sordum ama st body de çok şık..

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce
boyut ve şekil olarak uyumsuz gibi geldi bana orjin ve st.. nedense orjin ızgara daha çok hoşuma gidiyor o sebepten sordum ama st body de çok şık..

ST panjurda kromaj çevre yok o yüzden daha büyük gözüküyor. Ama bi farkı olacağını sanmıyorum...

Yorum bağlantısı
Sercan Erdoğan

Bostancı oto sanayide 2009 focus hb için tampon altlıkları yapan bir yer buldum ilanlarda, resimlere bakılırsa serviste takılanlarla neredeyse bire bir uyumlu gözüküyor, resimlerde yanlar yok ama istersen onlarıda takıyorlarmış ve hepsi içinde yani 4 parça sadece 1000 liraymış, ama boya yok boyada 150 lira civarı, adam taksitlendirme yapıyoruz da dedi...

açıkçası kafam bayağı bir karıştı gerçektende çok hoş gözüküyorlar...

ilan ----> http://www.sahibinden.com/ford_focus_2009_...pXQQdisplayitem

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce
Bostancı oto sanayide 2009 focus hb için tampon altlıkları yapan bir yer buldum ilanlarda, resimlere bakılırsa serviste takılanlarla neredeyse bire bir uyumlu gözüküyor, resimlerde yanlar yok ama istersen onlarıda takıyorlarmış ve hepsi içinde yani 4 parça sadece 1000 liraymış, ama boya yok boyada 150 lira civarı, adam taksitlendirme yapıyoruz da dedi...

açıkçası kafam bayağı bir karıştı gerçektende çok hoş gözüküyorlar...

ilan ----> http://www.sahibinden.com/ford_focus_2009_...pXQQdisplayitem

süpermiş ya hakkaten...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu tip parçalarda boya öncesi hazırlık önemlidir, 4 parçaya 150 TL ödenirse o boya atacaktır. Ön hazırlık ve boya fiyatı bu tip parçalarda 300-500 TL arasında tutar, ve bu boya atmaz, yalnız şahsen 4 ek parçaya 1000 TL vermezdim, şahsi fikrim.

Yorum bağlantısı
Misafir
süpermiş ya hakkaten...

11339662_479382_5srx783.jpg

al bendende okadar:)

gerçekden güzel duruyor

boya hariç olarak alınabilir

+ okadar para vermeyin pazarlık yapınız :nazar:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Onur Ertürk

slm

arkas otomotıvde yaptırdım 1100 tl sedan aracıma

cıdden hos duruyo sade ve guzel

arabamda fotosu kısmende olsa mevcut , gerekıre maılınızede atarım

Yorum bağlantısı
Alpaslan Ayık
11339662_479382_5srx783.jpg

al bendende okadar:)

gerçekden güzel duruyor

boya hariç olarak alınabilir

+ okadar para vermeyin pazarlık yapınız :)

Bu resim güzel duruyor, bu aracın başka resimleri varmı acaba .

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Çağlar abinin karşıdaki ford bayisini gezdiğinde çalışanın arabasındada aynı bu body kit ve çizgiler vardı...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Övgü Gürşen

yalnız dikkatinizi çekerim. modluların tümü de HB F2. sedan sahipleri kıskanacak gibi :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...