İçeriğe Yönlendir

Focus Cam rüzgarlık

Ferit Arlı

Recommended Posts

Ferit Arlı

Arkadaşlar camı az birşey açınca çok fazla rüzgar sesi geliyor.Benimde aklıma rüzgarlık takmak geldi,fakat cam fitillerine baktığımda takılacak yer göremedim hiç taktıran varmı? Varsa memnunmu bana cevap verirseniz sevinirim.Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

focusI satıldığı yıllarda cam rüzgarlığı yoktu, bence de çok faydalı bir eklenti , şu an var diye duymuştum ama görmedim.

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

şu an bende var biliyorum hatta yakın zamanda takktırabilirim.

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Camın girdiği yere takılıyor,önce uç taraflarına çift taraflı bant yapıştırılıyor sonra esneterek yerine takıyorsunuz,montaj süresi 10 sn.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Bakkal

Cam fitiline takılıyor. Ben kullandım, yalnız Ghia'larda camda sıkışma önleyici özelliği camı kapatırken bazen problem çıkartıyor.

Yorum bağlantısı
Ferit Arlı

Arkadaşlar cam fitili'nin kenarı tamamen kapalı.Fitilin ortasınada takılarsa camı şıkıştırmazmı?

Yorum bağlantısı
Rıdvan Bakkal
Arkadaşlar cam fitili'nin kenarı tamamen kapalı.Fitilin ortasınada takılarsa camı şıkıştırmazmı?

camla aynı oluğu paylaşıyorlar. Kenarları çok ince yapılmış.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Eskiden Kuş serisi araçlarda hep olurdu.Şimdi inanmayacaksınız ama benim araçta rüzgar sesi hiç gelmiyor ya.Kronik deniliyor bu rüzgar sesine ama ben duymuyorum duyduğunu söyleyende olmadı şimdiye kadar..

Yorum bağlantısı
Ferit Arlı
camla aynı oluğu paylaşıyorlar. Kenarları çok ince yapılmış.

Peki kenarlar yapışkanlımı.Nasıl sabit kalıyor?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bunları bilmiyorum ama başka araçlarda kullandıklarım sıkışıyordu.Bu da öyledir büyük ihtimalle.Hatta bazen gevşer bunlar tekrar itersin..

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz
Bunları bilmiyorum ama başka araçlarda kullandıklarım sıkışıyordu.Bu da öyledir büyük ihtimalle.Hatta bazen gevşer bunlar tekrar itersin..

Aynen bazen gevşiyor,kenarlarından içe çift taraflı bant ile yapışıyor fakat bant iyi tutmazsa cam açıkken hafif aşağı iniyor fakat düşme riski kesinlikle yok,camı kapatınca geri sıkışıyor zaten.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Amaç Keskin

geçen hafta taktım, sonuç mükemmel, derby türü yapıştırıcı destekli montaj başarılı oldu, izmir 3. sanayide 1001 oto korayda var, çifti 40 tl

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...