İçeriğe Yönlendir

Cd çalar takılabilirmi?

Metin Çakır

Recommended Posts

Metin Çakır

Merhaba Connect severler,

Aracımda teyip var gayer iyi (kaset, radıo, rds'li) ama tek eksigi cd'li olmaması, yenisini taktırabilirmiyim, nekadara tutar?

degiştirmem garanti kapsamından çıkmasına nedenmidir?

Bilgi vermeniz rica olur.

tşk.

Yorum bağlantısı
Metin Çakır
Garantiden çıkmaz. CD çalar, orjinal olmazsa 150 liradan başlar. Orjinalini ikinci el arayacaksınız. 200 lira civarından başlar. Garantiden çıkmaz. 2004 connectin garantisi var mı hala?

Var tabi, 100.000 km geçmedim.

Garantiden çıkmaz. CD çalar, orjinal olmazsa 150 liradan başlar. Orjinalini ikinci el arayacaksınız. 200 lira civarından başlar. Garantiden çıkmaz. 2004 connectin garantisi var mı hala?

nereden bulabilirim 2.elini?

Yorum bağlantısı
Metin Çakır
(düzenlendi)
100.000 km ve sınırsız yıl diye bir garanti bilmiyorum ben. Siz bir servise sorun.

Çeşitli yerlerde bulunabilir. mesela www.sahibinden.com'a bir bakın.

2 sene yada 100k km.Hangisine giryorsa o geçerli oluyor.Tekrar bakarım kitapçığına.

Adres için teşekkürler.

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
B
Yorum bağlantısı
Metin Çakır
İkisinden önce dolanı oluyor. Garantiniz bitmiş.

ben bulamadım cd li connect teyibi, hem ayrıca eski teyibin çıktıgı yere sıgarmı yada boşta kalırmı? cd'li teyibin boyutları farklıydı sanırım.

Yorum bağlantısı
Ömer Açay
(düzenlendi)

bencebence bu üründen alın.hem ucuz hemde işinizi rahatlıkla görür.içine şarkı atmasıda kolay.cd falan uğraşmazsınız

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağdaş Yalman

Ömer Bey fm transmiter Burdur gibi küçük şehirlerde çok güzel bir çözüm. ama büyük şehirlerde işkence. çok fm istasyonu olduğundan dolayı çok karışıyor.

Yorum bağlantısı
Metin Çakır
bencebence bu üründen alın.hem ucuz hemde işinizi rahatlıkla görür.içine şarkı atmasıda kolay.cd falan uğraşmazsınız

Bu aletin aracın kolonlarına baglantısı varmı, çok az çıkarmazmı sesi?

Yorum bağlantısı
Ömer Açay
Bu aletin aracın kolonlarına baglantısı varmı, çok az çıkarmazmı sesi?

ses aşagı yukarı aynı çıkıyor.ayrıca alette ekolayzır desteğide var çalışıyor.sadece şarkı arlarında az bi cızırtı geliyor.onuda şarkı çalınca duymuyorsunuz.yalnız çağdaş beyin dedeiği gibi büyük şehirde yaşıyorsanız frekans bulmada zorluk çıkarabilir.yaşadığınız yerde çok fazla radyo frekansı yoksa çok rahat verim alabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
(düzenlendi)
Connect'lere onu takarsak şekilsiz olur, çünkü teyip için yer daha büyük, orjınal olmaz biçimsiz olur diye düşünüyorum.

bütün ford'larda öyle, çerçeve takılıyor, ben açıkçası hiç biçimsizlik görmedim, bu ilk teybim mesela..

tabi fikir sizin fikriniz, saygı duyarım..

82256541eq5.jpg

w640.png

tarihinde O?uz Alt?nada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Çakır

oguz bey

gayet güzel duruyor teyip, orninale yakın olmuş, nerede ve nasıl öyle parça bulabildin?

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
(düzenlendi)

teyp montajı yapan çoğu yerde bulabilirsiniz..

her araç için özeldir..

eğer anadolu yakasında iseniz göztepe'de Çağlayan elektronik var ordan alabilirsiniz..

tarihinde O?uz Alt?nada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Çakır
teyp montajı yapan çoğu yerde bulabilirsiniz..

her araç için özeldir..

eğer anadolu yakasında iseniz göztepe'de Çağlayan elektronik var ordan alabilirsiniz..

yeri nerede?

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

gözcübabadan göztepe minibüs caddesine çıkan arabir yol vardır o yol üstünde..

google'da çağlayan elektronik diye aratın orda çıkar sitesi kroki olması lazım..

Yorum bağlantısı
Okan Yücel

Herhangi bir oto teyp satan mağazada da bulabilirsiniz rahatlıkla... Ben de aldım gayet şık durdu...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...