İçeriğe Yönlendir

Ön cam havalandırması.

Kerem Şişkin

Recommended Posts

Kerim Akkış

Teşekkurler hiç bilmiyordum hatta yeni focusumdada geçici bir saskınlığın ardından cozmuştum(hanıma yapılan birkaç bu klimayı nıye acıyorsun serzenışınden sonra ) ancak diğer 04 focusdada olduğunu ancak ışıgının yanmadığını bilmiyordum..Saolun..

Yorum bağlantısı
Okan Beloğlu
iyi yıllar, iyi aksamlar arkadaşlar aklıma bi soru takıldı sizlerle paylaşmak istedim.ön camda oluşan buz veya buğuyu çözmek için kalorifer düğmesini ön cam rezistans konumuna aldığımız zaman klimanın devreye girip girmediğini merak ediyorum.eğer devreye giriyorsa klima düğmesinin ışığı yanıyormu.bu konuyla ilgili bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.teşekkür ederim iyi akşamlar.iyi yıllar.

evet klima devreye giriyor . ve benim araçta klima lambası yanıyor

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Makyajsız focus larda buğu çözme konumunda klimanın çalışma özelliği yok.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Makyajsız focus larda buğu çözme konumunda klimanın çalışma özelliği yok.

Sadace klima butonunun olduğu yeri değiştirerek bunun olmasını sağlayabiliyorsun.. Benimkini değiştirmiştim ben.

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz
Sadace klima butonunun olduğu yeri değiştirerek bunun olmasını sağlayabiliyorsun.. Benimkini değiştirmiştim ben.

Ben almayayım Mehmet abi,isteğim dışı çalışması pek hoşuma gitmez sanırım,olsaydıda iptal ederdim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ben almayayım Mehmet abi,isteğim dışı çalışması pek hoşuma gitmez sanırım,olsaydıda iptal ederdim.

+1

Bende geri sökük Can'a vermiştim, yanılmıyorsam... :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...