İçeriğe Yönlendir

"Demir" 05 focus II Ghia

Mustafa Yiğit

Recommended Posts

Mustafa Yiğit

emekli fiestamı geçen ay satmıştım.arayışlarım devam ediyordu.bi ara grande punto dynamic için ciddi ciddi alıcı oldum ama yine ford sevgisi öne çıktı ve çok temiz bu araç denk geldi.

50.000km de 2005 focus ghia. :(

en güzel tarafı ford bu demir grisi rengi kaldırmıştı ve ben bu rengi çok seviyordum.denk geldi işte.bi kaç foto şimdilik standart hali ile sizlerle

yavaş yavaş mod lamaya başlıcaz.

önce far ve stop grubu sonra kompanentler,cam filmi,yay gibi gidecek.tabi bunlar maddi şeyler.oldukça yavaş yavaş :nazar:

3295.jpg

3313.jpg

3324.jpg

3327.jpg

3335.jpg

Yorum bağlantısı
Engin Bilen

Gule gule kullanin kazasiz belasiz...

Yorum bağlantısı
Burak Balıkçı

Hayırlı olsun :nazar:

Stop lambaları Çin'deki Focus Sedan'ın Stop lambalarından getirttirip takmanızı öneririm. Renk benim de en sevdiğim renklerden biri, Ford araçlarına bu kadar yakışan bu rengi neden kaldırdı acaba :huh: Güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

yurtdışında vardır demir grisi ama otosan getirmiyordur muhtemelen.

stoplar için led li ampul düşünüyorum.direk stop maliyeti baya artırıyor

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çok güzel renktir, güle güle kullanın, konserve kutularından vazgeçmeniz iyi olmuş.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Harun Ceyhan

hayırlı olsun, güzel araç.. ne kadara maloldu size?

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

20.100 ytl aldım.noter 210 + 203 trafik sig.+561 ytl anadolu sigorta kasko.

gayet hesaplı denk geldi.yoksa normalde bu araç 23000-24000 ytl bende ona ulaşmazdım.son gün 2009 sıfır dynamic 1.3 g.punto dizel 24000 ytl verdiler kasko dahil.o fiyatta çok iyiyidi esasında ama nasip ford tan yana

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

boyahaneye demir grisi araba gelmesini bekliyorum gelince boyayacağım.

ama ilk iş farlar sökülüp içi boyanacak.ve 8000k xenon takılacak.(10 ytl boya+175 xenon)

cam filmi çekilecek bide(~100 ytl)

jantları değiştirmeyi düşünmüyorum.ama düşünsem st replikalardan alabilirdim.

az masrafla faklı bir araç yapmak amacım :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

iyi dilekler için tşk ederim.

boya-hata yok.lastik kışı çıkarır ama yaza bişeyler düşünmek lazım.bende ilk gördüğümde beğenmiştim.pasta cila teflon yapılınca araba parladı

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit
(düzenlendi)

plastik ve metal aksamda boya tonu çok tutarlı olmuyo.bide foto da yanılsama eklenince böyle algılanmış olabilir.

tekerleklerde rot-balansta biş yok sadece 2007 yılına ait değişmesi gerekiyor artık

tarihinde Mustafa Yi?it tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tüm arabalarda plastik aksamdaki boya tonu bir üst seviyede yani koyu durur, özellikle hasar tamiri sonrası müşteri alıcı göz ile bakarak, bu boya olmamış der :D , ama kimse sıfır aracını teslim alırken bu gözle bakmadığından fark etmez.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Güle güle kullan hayırlı olsun :D Fiyat çok iyi. Gel takas yapalım benim arabayla :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

onur fiyat iyi diye aldım zaten. yoksa 2006 y.fiesta dizel vardı 148.000 de 13.000 ytl onu alacaktım.benzinli çok güzel ama iyi kaçıyor.bide ghia konfor demek çok iyi fiesta çok sert geliyor şimdi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...