İçeriğe Yönlendir

Yokohama Lastikleri İçin Soru, öneri Ve İzlenimler

Halil Gümüş

Recommended Posts

İ.Göksel Yaman

Gökselcim bu kadar övdükten sonra bu gidişle bende yokohama c.drive2 alacağım.Yarın İnşallah her şey netleşecek bakalım....

:yes:

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
Merthan bey lastik teknolojisinde Nokian Yokohama ve diğerleri olarak ayıran birisıyim Aynı Zamanda 225x40x18 Yokohama Advan Spot W Serisi lastik kullanıcısıyım. Focus'ta Yokohama C Drive inanılmaz bir sessizlik sağlıyor.. Ki Lastik konusunda kararınızı vermişinız . Gelelim Hız ve Yük endeksine ben anlatırım ama 1. Ağızdan Yokohama bayi telefonu vereceğim ki kafanızdaki bütün soru işaretlerine cevap bulun.. Sağlam Otomotiv 0216 680 12 43

Gökselcim bu numarayı aradım ama aradığınız numarayı eksik yada yanlış çevirdiniz diyor...Bir türlü bilgi alamadım... :( :( :(

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Tahir İlter

A drive 185/65/14 lastiklerimi bugün aldım 48. hafta 2011 tarihli daha yeni olduğu için 2012 diye diretmedim.Şimdilik bir izlenim edinmem zor biraz km yapayım tecrübelerimi aktaracağım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

A drive 185/65/14 lastiklerimi bugün aldım 48. hafta 2011 tarihli daha yeni olduğu için 2012 diye diretmedim.Şimdilik bir izlenim edinmem zor biraz km yapayım tecrübelerimi aktaracağım.

Yarın bende alacağım nasip olursa ...

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Gökhan Kalyoncu

merhabalar.forumdan edindiğim bilgilere ve rabete dayanarak bugün Zonguldak Yokohama yetkili bayiine giderek c drive 2 sordum ve sorar sormaz satıcı Çok şanslısınız dün bu lastikler kampanyaya girdi dedi ve takımının 775 tl olduğunu söyledi.konustuk anlastık sökme takma vs hersey ona ait elden taksitte yapıyor fakat elındeki lastikler 2011 üretimi 2012 üretimi salı günü gelecek ve büyük ihtimal satın alacağım.sizce fiyat nasıl?gerçekten kampanya fiyatı mıdır?

Yorum bağlantısı
İbrahim Ersin

çok güzel fiyat ben 200-210 tl arası fiyat almıştım 210 tl veren yer yakın olduğu için onu tercih ettim

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Doğru seçim fiyatta iyi 2011 kaçıncı hafta üretimi sonları ise almakta sıkıntı olmaz eğer 2012 lerin gelmesinde sorun olursa.

Yorum bağlantısı
Gökhan Kalyoncu

Doğru seçim fiyatta iyi 2011 kaçıncı hafta üretimi sonları ise almakta sıkıntı olmaz eğer 2012 lerin gelmesinde sorun olursa.

valla kacıncı ayı bılmıyorum ama 2012ler salı günü gelcekmiş hiç sıkıntıya girmeye gerek yok direkt 2012 model alırım o halde teşekkürler ;)

Yorum bağlantısı
Gökhan Kalyoncu

C drive ise harika

c drive 2. c drive dahamı iyi acaba 2'den?

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

c drive 2. c drive dahamı iyi acaba 2'den?

C drive 2 yeni seri , tabiki eskisine göre artıları var. Sizin lastikleriniz daha iyi. ;)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Çağlar Bayur
İsmail Avcı

model farkı var, AC denen C olması lazım

hangisi tercih edilmeli sizce

cdrive mi

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

cdrive mi

cdrive mi

AC02 yazan c drive 2 olması lazım ama resim 1 serisine ait. Sitede güncelleme yapılmamış...Burdan eski tarihli yani 2011 de çıkabiliyor. Bursa da bulma şansınız yokmu?

Tarih ne kadar yeni olursa o kadar iyi olur...

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

lassa yokohama arasında kararsızım ibre daha çok yokohama da. tam karar verip bursada bulunur sorun olacağını sanmam .bu gibi fiyat-kalite de olan markalardan en iyi olanları aklımda şekillendiriyorum şuan.en çok bu ikisi ön plana çıktı.sizce hangisi

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Lassa iyidir güzeldir üstelikte yerli malı. Ama sert ve yol sesini içeri veren bir lastik idi. Hiç kullanmadığım gibi yenileri nasıldır incelemedim açıkçası. Ama yokohamayı kullanıyorum ve şimdiye kadar kullandıklarım içindeki en memnun kaldığım lastik oldu.19- 20 takım civarında çok değişik lastik ve marka kullanmışımdır tahminen, en iyisi bu çıktı...Daha önce michelinden memnundum ama ya balon yapardı ya çatlak oluşurdu yani bize uygun değildi sanki. Biraz nazik bir yapısı vardı...

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Lassa iyidir güzeldir üstelikte yerli malı. Ama sert ve yol sesini içeri veren bir lastik idi. Hiç kullanmadığım gibi yenileri nasıldır incelemedim açıkçası. Ama yokohamayı kullanıyorum ve şimdiye kadar kullandıklarım içindeki en memnun kaldığım lastik oldu.19- 20 takım civarında çok değişik lastik ve marka kullanmışımdır tahminen, en iyisi bu çıktı...Daha önce michelinden memnundum ama ya balon yapardı ya çatlak oluşurdu yani bize uygun değildi sanki. Biraz nazik bir yapısı vardı...

evet mişlenle ilgili hep bu söyleniyor.lassayla ilgili genel olarak iyi şeyler söylendi ;sessiz dedi çok kişi,lastik ustası lassa için sessiz dayanıklı dedi ,yol tutuş iyi dendi,yerli olması da etkiliyor aslında beni olumlu yönde.ama yokohama alıcam galiba ayriyetten lassaya göre biraz daha fiyatı uygun.japonmuydu yokohama

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...