İçeriğe Yönlendir

Araç Kaplama

Tuğan Kozan

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Muayeneyi arabayı götürmeden yaptırmak ruhsattan ucuza gelebilir tabii...

Bu cümle geçmiş zamanda kaldı Can'ım...

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Arkadaşlar Muameleciyle falan uğraşamam. Şimdi kaplatsam eylülde çıkarırsam verdiğim paraya yazık olur. Muayene zamanına(eylül) kadarda beklemek istemiyorum. bu tavan aracın %15lik bölümünü kaplarmı? muayenede problem çıkarırmı ?

Yorum bağlantısı
Tuğan Kozan

hiç bir sorun çıkartmaz . komple tavanı 200 ytl ye kaplıyorlar parlak siyah folyo ile.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
foruma özel 15 ocaktan sonra 150 ytl

Forum adına teşekkürler Kaan bey..Yeni işyeriniz hayırlı olsun, Allah utandırmsın...

:nazar:

Araç kaplama ile ilgili paylaşımlara devam....

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Arabada sunrof yoksa tavanı kaplatmak ne işe yarar??

sunrof olsa en azından cam tavan havası verir ama sunrofsuz tavanı ne diye kaplatırlar ki!

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2 yıl sonra araç boyanacağı için söktük tabii, kırtasiyeden aldığım dc/fix ile kaplamıştım, çay-sigara molasında, ona rağmen dayandı, ne kenar çevirmiştim ne de özen göstermiştim, nasıl duracak diye yapıştırdım, sapasağlam kaldı, araba fırça ve tazyikli su ile her hafta yıkanırdı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan
Muayeneyi arabayı götürmeden yaptırmak ruhsattan ucuza gelebilir tabii...
Bu cümle geçmiş zamanda kaldı Can'ım...

Mehmet Abi istanbulda hala var.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Cavit Doğan
Kaan Bey,

Açılış ne zaman kısmetse ?

Aklımızda ki kaplamalar hakkında fikir almak için ne zaman gelebiliriz ?

Düğünden sonra.. :D

Yorum bağlantısı
Kıvanc Sefa

Bu kaplama işlemini kapı çıtalarına ve aynalara uygulayabilrmiyz??

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

açılışı yap artıkda gelelim bir hayırlı olsuna.

Yorum bağlantısı
Ersin Karakaya

Arkadaşlar bu işi Adana'da veya Mersin'de yapan var mıdır acep :D ?

Yorum bağlantısı
Fatih Dokcan

Bende sunu sorcam verilen sitede bmw izgarasi kaplanmis.bende diyorumki focus2(trendlerinki mat duruyor o yuzden) izgarasida kaplanabilir mi?ayrintili biraz ya o yuzden sordum.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet Ali Erdem

bu kaplamalar neden sınırlı renklerde bnim arabam metalik gri bn kapı kolları ve hatta tamponlardaki siyah plastikleride kaplatmak istiyorum mümkünmüdür birde bu işi ankarada yapan varmı bilenler yardımcı olursa sevinirim tesekürler..

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz
Kaan bey, dükkanınız ne oldu? Açabildiniz mi? Elimde baklava, bekliyorum 1 aydır :exc1:

:tease3:

Sen o baklavayı getir bayatlamasın sefa abi :rolleyes: dükkandan daha haber yok gibi :seytan:

Benim arabayada siyah parlak tavan güzel olur sanki :exc1:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Kaan bey, dükkanınız ne oldu? Açabildiniz mi? Elimde baklava, bekliyorum 1 aydır :seytan:

Sefa sen arabayı elektrik turuncu kaplat bence....Süper olur...

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz
foruma özel 15 ocaktan sonra 150 ytl

cam filmi mi, tavan kaplaması mı yoksa ikisi birliktemi bu fiyata acaba :seytan:

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Arda Akbay

Bir modifiye dergisinde reklamını gördüm folyo ile araç kaplama ve renk değişimi yaptıran kimse var mı acaba diye merak ettim

b-4045.jpg

sitesi burda :

www.protackaplama.net

Yorum bağlantısı
Guest Yavuz Ya??z

Taksicilerde falan yaygınlaşmaya başlayan bir uygulama.Tehlikeli aslında.Araç taksiden çıkma ama boya orjinal.Farkedilmiyor! Boyaya yan etkisi olabilir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...