İçeriğe Yönlendir

Ben de heveslendim

Yavuz Serhat Karanaz

Recommended Posts

Yavuz Serhat Karanaz
(düzenlendi)

buda benim mondeo 2003 ghia donanımlı lpgli gerçekten temiz bir araç bir dönem uğraştırdı beni ama bunun araçtan kaynaklanmadığı defalarca söyledim neyse şimdi bir sıkıntı kalmadı maşallah resimlerini paylaşmak istedim.

121220081001ec1.th.jpg

121220081005jr9.th.jpg

121220081002ie4.th.jpg

tarihinde Yavuz Emrem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Nedendir bilmem ama Ford da gri den başka renk düşünemiyorum, sanırım metali vurguladığı için midir nedir :D

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz

hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum inanın forda bindiğimden ziyade böyle bir forumda üye olmaktan ötürü mutluyum sıcak ve samimi olması çok güzel.mondeoyu gerçekten çok seviyorum özellikle bu kasasının 2006 ghia x donanımına bayılıyorum allah ömür verir bunun yanındada para verirse alıcam kesin kafaya koydum çok class bir araba sizin özel olarak hayran olduğunuz bi yer varmı mondeoda benim direksiyon manevra kabiliyeti dönüşlerde ve süratlendikçe vermiş olduğu tepkimeler çok hoşuma gidiyor saygılar.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Aklıma gri geliyor dedik, alıcam demedik :D , Bu açık mavi ye de bayılıorum, cilayı belli ediyor, tozu belli etmiyor, ayrıca 2. elde ne bulursan niyetine.

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

güle güle kullanın.

mondeo ghia x, benimde ileride almayı planladığım araçlardan biridir.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Arabanız çok güzel, güle güle kullanın :rolleyes: Bir toplantıya gelin de gerçek Ghia görelim.Sw inceledik en son sahte Ghia çıktı :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Metin Serin
(düzenlendi)
hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum inanın forda bindiğimden ziyade böyle bir forumda üye olmaktan ötürü mutluyum sıcak ve samimi olması çok güzel.mondeoyu gerçekten çok seviyorum özellikle bu kasasının 2006 ghia x donanımına bayılıyorum allah ömür verir bunun yanındada para verirse alıcam kesin kafaya koydum çok class bir araba sizin özel olarak hayran olduğunuz bi yer varmı mondeoda benim direksiyon manevra kabiliyeti dönüşlerde ve süratlendikçe vermiş olduğu tepkimeler çok hoşuma gidiyor saygılar.

Forumda dendiği gibi...kazasız cazsız iyi günlerde kulanın!!!2004 ghia x iki yıldır kullanıyorum üstünede tanımıyorum!benimde biraz canımı sıktı ama bencede sorun araba da deil!!!Allah gönlünüze göre versin tüm mondeo severlere ghia x versin!!!

İlginizi çekerse arabam bölümünde resimlerini koyduk Ruhi ve Cengiz beylerin yardımıyla!!!

tarihinde Metin Serin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Orhan Ünsal
Benimki laci gibi ama mavi gibi de. Tam rengi ne bilen var mı?

benimki de mavi. mürekkep mavisi.

ama lacivert işte :rolleyes:

döşemeyide sarı yaptıracam :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Güle güle kullanın.Benimkide lacivert.Kiri göstermesinin dışında rengi çok güzel.

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz

koyu renklerin cazibesi ağır duruşundan olmalı ama tabi bununda bedeli, çabuk kiri tozu gösermesi ,sıcağı çekip boyayı soldurması gibi.

Arabanız çok güzel, güle güle kullanın :nazar: Bir toplantıya gelin de gerçek Ghia görelim.Sw inceledik en son sahte Ghia çıktı :)

davetinize icabet etmekten şeref duyarım en kısa zamanda gerçekleşen toplantıda olucam.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...