İçeriğe Yönlendir

Petlas Yaz Lastikleri - Sorular, Öneriler, Yorumlar

Orhan Ünsal

Recommended Posts

Evren Erakçora

Kırk tane marka çıkarmanın mantığını anlayamadım, petlas ın imajını yükselt iyice , büyüdükten sonra ucuz bir marka daha çıkarırsın. Güzel reklam yapmalı ama. 

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Kırk tane marka çıkarmanın mantığını anlayamadım, petlas ın imajını yükselt iyice , büyüdükten sonra ucuz bir marka daha çıkarırsın. Güzel reklam yapmalı ama.

Her iyi markanın birkaç alt markası olabiliyor. Ben de tesadüfen öğrenmiştim. Kalitesiz çin malı yerine çok çok iyi bir alternatif.
Yorum bağlantısı

milestone yeni mi çıkmış? starmaxx vardı.

Starmaxx ismi çoğunlukla yurtdışına gönderilenlerde kullanılıyor.Bİrebir aynı lastiklerdir petlas  ile sadece isim farkı var.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Starmaxx ismi çoğunlukla yurtdışına gönderilenlerde kullanılıyor.Bİrebir aynı lastiklerdir petlas ile sadece isim farkı var.

Milestone için ne diyorsun?
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

petlas mühendisi geldi eyva :p

:) yığidi öldür ama hakkını yeme demişler...iyisine iyi kötüsüne kötü deriz :) tarihinde Çağlar Aymelek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Milestone için ne diyorsun?

Petlas-starmaxx tan desen olarak farklı abi milestone.Çok fazla modeli de yok zaten.Genel olarak biraz daha ucuz ve alt sınıf bir lastik.
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Petlas-starmaxx tan desen olarak farklı abi milestone.Çok fazla modeli de yok zaten.Genel olarak biraz daha ucuz ve alt sınıf bir lastik.

Aynen. Farklı Desen demek ek maliyet demek değil mi? 165 olanı da aynı desen, 205 olanı da. Senede 8000-10000 yapan için yani benim için ideal bir lastik. 6 ay yokohoma bluearth kullandim, 2 gündür bunlar var, açıkçası henüz bir fark göremedim.
Yorum bağlantısı

Aynen. Farklı Desen demek ek maliyet demek değil mi? 165 olanı da aynı desen, 205 olanı da. Senede 8000-10000 yapan için yani benim için ideal bir lastik. 6 ay yokohoma bluearth kullandim, 2 gündür bunlar var, açıkçası henüz bir fark göremedim.

Yatırımların ağırlığı petlas-starmaxx üzerine abi.ek maliyet tabiki ama daha uygun fiyatlı çin malı lastiklere bir rakip gibi düşünülebilir.gündelik normal şartlarda ve daha yeniyken fark belli olmayabilir abi ama biraz kullandiktan sonra özellikle ıslak zeminde dikkatli olmak lazim farkı o zaman daha çok belli olur
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Yatırımların ağırlığı petlas-starmaxx üzerine abi.ek maliyet tabiki ama daha uygun fiyatlı çin malı lastiklere bir rakip gibi düşünülebilir.gündelik normal şartlarda ve daha yeniyken fark belli olmayabilir abi ama biraz kullandiktan sonra özellikle ıslak zeminde dikkatli olmak lazim farkı o zaman daha çok belli olur

185/65/14 kullandım 1 sene, rahatsız edici birşey olmadı. Bakalım bunlar nasılmış deneyip görelim, buradan paylaşırım.
Yorum bağlantısı
Sinan Çiçek

Memleketimin lastiği:) Fiyatları diğer lastik markalarına göre uygun. Yeni çıkan lastikleri gerçekten güzel duruyor. Kırşehirin yüzde 50 si PETLAS kullanır. Daha şikayet eden görmedim. Babam da şu an PETLAS marka lastik kullanıyor. Bundan önce başka marka lastiklere verdiğimiz paralara yazık etmişiz dedi:)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

205/55/16'da Petlas PT 515 İmperium serisi tercih edilebilirdi bence

Daha önce den milestone tecrubem olmasaydı olabilirdi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Abdullah Aladı

Iki adet petlas 205 55 16 pt 515 h lastik siparişi verdim tavsiyelerden yola çıkarak ve ekonomik olduğu için 270 tl ye geldi iki adet.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Bedava.

5000 km. yi geçtim gerçekten memnunum. Azıcık daha sesiz olsa 10 numara. Fiyatına göre yinede 10 numara.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Abdullah Barslan

Petlas 225 4018 lastik aldım yaklaşık 300 km yaptm suan itibariyle gerçektende suan için çok memnunum ve gönlüm çok rahat pahali markalara çok para vermenin bi anlamı yok yol tutuşu esneklilgi konforu gercektende çok rahat almayi düşünen arkadslara tafsiye ederim pişman olmassiniz

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

205/50/17 için pt 741 mi ? pt515 mi ?

Ben pt741 kullanıyorum aynı ölçüde. Memnunum.

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Ben pt741 kullanıyorum aynı ölçüde. Memnunum.

İmkan var ise PT 741 tercih edilmeli.

O zaman siparişi vereyim .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Barslan

O zaman siparişi vereyim .[/quote ver ver pişman olmassin ben aldım memnunum]

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Cevdet Kapusuz

birkaç gün önce 225/50/17 98w dört adet pt515 aldım. biraz sert olduğunu gördüm ama yol tutuşu gayet güzel şu an için memnunum. yüksek performans lastiği olması sebebiyle şehir içinde sert oluşu biraz sıkıntılı ama sürat yapıldığında çok rahat ve güzel bir lastik.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

pt 741 serisi alsaydın keşke,aynı ebatları kullanıyoruz ben çok memnunum.

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Bu arada bende pt741 lendim . Haftaya uzun yol yaparken testini de yapmış olacağım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...