İçeriğe Yönlendir

Subwoofer olur mu?

Şükrü Güzelsu

Recommended Posts

Şükrü Güzelsu

slm focus tdcı ghıa sedan aracıma daha yüksek ve daha kaliteli bass için orjinal tesisata dokunmadan bagaja kabinli bufer koymayı düşünüyorum sizce bagajdan ses güzel çıkarmı yada araca herhangibir zararı olurmu görüşleriniz nelerdir maliyet ve markalar hakkında tecrübesi olan varmı

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Sedan aractan bass almak için aşırı basslar koyan arkadaşlar var.Ama bassın vurduğu hava bagaj içinde kaldığı için sadece bazen ugultu şeklinde olup plakanızı titretmekle kalıyor.30cm bass veya 25cmlik uygun bir amfiyle orjinal teybinize amfi çıkışı aparatı yapıp uygulana bilir.

Öle kicker L7 filan araç içi maksimum 5-10dakka dayanılır vede arka koltuktakiler yerinde duramayabilir...

Yorum bağlantısı
Şükrü Güzelsu

önereceğiniz marka ve fiyatlar varmı acaba

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

orjinal sisteme dokunmayacaksanız aktif subwoofer alın. uzerinde kendi amfisi olan. uzerine +-12 V ile ses kablolarını cekersiniz yeterli olur. bagaj lazım oldugunda da tek parca cıkarır alırsınız

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

boofer nedir?? yazım yanlışımı yoksa woofer dan farklı birşeymi??

Yorum bağlantısı
Şükrü Güzelsu

400 ytl falan bütçem var ses nasıl olur acaba baya bir değişiklik olurmu

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Basslar kuvvetli olur...Kolonlarınız ve teybiniz orjinal olduğu için tiz kaybını hissedebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Şükrü Güzelsu

marka ne önerirsiniz gücü watt ı falan ne kadar olmalı

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

basınıza gelecekleri söyleyeyim :)

o paraya tatminkar bir sistem olur.

basslar arka hoparlorleri bastırmaya baslar

amfi 4 cıkıslıya değişir, arka kolonları takviye icin komponent baglanır

bu boyle devam eder, benim böyle olmustu :)

400ytl ye mutevazi ve iyi bir amfi sub bulursunuz. link bakayım birazdan atarım

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

çağlar abi, 2.linktekini ilk defa gordum. iyi gibi duruyo özelliklerine göre ne dersin?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Clarion. Hoparlör ve basta sony tırt. :) Amfisi çılgın. Orta derece teypleri de tatminkar.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Eski sistemlerle uğraşanlar için, artık neredeyse her marka-model tırt. GM-A120 + GM-A200 / Ts V-69 +Ts V-16 diyeceğim ve susacağım.

Yorum bağlantısı
Şükrü Güzelsu

güzelmiş aslında bağlantısı teybin çıkışındanmı alınacak acaba yoksa ampi çıkışınamı takılır tabi varsa teybin sökülmüş halini hiç görmedim sony mp3 çaların

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

amfi cıkısı yoksa bile yuksek çıkışlı olan hoparlor uclarına bir aparat takarak amfi çıkışınız olur :lol2:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Cep telefonu kulaklık çıkışına bile bağlanır, bağlantı yapmak sorun değil. Her montajcı bunu yapabilir.

Yorum bağlantısı
Şükrü Güzelsu

anlaşılan 550 ytlyi bulacak bu sistemi kurmak inşallah deger vereceğim paraya tırıltı yapmasından korkuyorum suan bile sıkıntı yaqşıyorum bu focusun orta fren lambası başıma bela oldu hafif basta tırıltı yapıyo sinir oluyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...