İçeriğe Yönlendir

Connect iç kaplama

Naci Özkan

Recommended Posts

Naci Özkan

herkese mrba... connectime iç kaplama yaptırmak istiyorum... içi çift renk! sarı ve siyahtan oluşuyo... sizce maun kaplamamı yoksa ahşap kaplamamı daha çok yakışır...görüşlerinizi almak istedim..!

resimdeki aynısı yalnızca direksiyon siyah....

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Anlayamadım, maun ile ahşap görünüm aynı şey değil mi?

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
Anlayamadım, maun ile ahşap görünüm aynı şey değil mi?

kusura bakmayın yanlış oldu!.... gümüşmü ahşapmı olcaktı....

carbon fiberde olabilir....

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yeni trend carbon görünüm ama sizin aracın iç rengine gidecek olan maun. Hiç birşey yaptırmasanız daha güzel olacak. (Bence)

Yorum bağlantısı
Naci Özkan

evet carbon güzel ama bizm araç o kadr spor bi araç değil... her tarafı siyah olsa daa ii olcaktı ama içi çift renk olunca kafamı karıştırmadı değil....

Yorum bağlantısı
Aziz Karabay

Aracın içi plastik kaplama falan yok bazı yerlerıde boya.Eger glx gibi düşünuyorsan boyattabılırsın benım arkadaşım boyacı kendı arabasını boyadı çokta guzel oldu.

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
Aracın içi plastik kaplama falan yok bazı yerlerıde boya.Eger glx gibi düşünuyorsan boyattabılırsın benım arkadaşım boyacı kendı arabasını boyadı çokta guzel oldu.

benimki glx zaten.... :)

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
+1

glx ler zaten güzel renk ve döşeme açısından. ben hiç sevemedim maun veya diğer kaplamaları. hatta elimde olsa bizim orta konsoldakini bile sökerim..

kısmen dediğiniz doğru... her tarafı siyah olsa yaptırcaktım fakat çift renk olunca biraz tereddütte kaldım açıkçası.... :mellow:

Yorum bağlantısı
Melih Mütevellioğlu

Bırak dağınık kalsın.Orijinal daima iyidir.

Yorum bağlantısı
Naci Özkan

evet öyle karar verdim zaten.... ;) ;) :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Alp Yavuzkurt

şuan glx lerde bulunan çifrenk özelligini inanınki diger hafif ticari arac kullananlar özeniyorlar bunlara caddy de dahil

arabanızın iç rengi güzel ve orijinal sakın bozmayın maun veya gümüş gibi bir düşünceyi kafanızdan delete (silin) edin :(

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Turan Genç

bencede elleme oldugu gibi kalsın. sadece bi kusuru var çok açık renk kullanmışlar koltukları bile açık renk kılıf takmak zorunda kaldım

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Doğan Uzgun

bende 2005 90ps delux var bende gümüş kaplama yapmayı düşünüyorum internet üzerinden satın alıcam bildiğiniz bir site varmı?

Yorum bağlantısı
Doğan Uzgun

önceki mesjıma artık cevap aramıyorum çünkü siparişimi verdim.teşekkürler

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

Maunun üstünün gri olanını düşün Abi..

Yorum bağlantısı
Doğan Uzgun
Gümüş kaplama nedir.. ?

abi gümüş rengi işte anladın sen onu :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...