İçeriğe Yönlendir

Pioneer Tsw 306c Subwoofer nasıldır?

Çağatay Demir

Recommended Posts

Çağatay Demir
(düzenlendi)

dsc00100uv9.jpg

1 adeti için özellikler:

Peak: 1000 Watt

Gerçek güç : 400 Watt Rms

Frekans aralığı: 18-5000 Mhz

Çap: 30 cm

Resimde görüldüğü üzere kabinli ve 2 adet olmak üzere takas teklifi geldi , iyi midir kötümüdür bilenler yardımcı olurlarsa sevinirim.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
Bunu bilemem ama 307 nin bası bana biraz fazla tok ve sert geldi, JBL daha derin ve yumuşak bas veriyordu. Kabinle de alakalı olabilir ama bunun 2 sini 1 bagajda düşünmek istemiyorum. Arabanın vidaları somunları gevşer 2 ayda.

:clapping: bana da öyle geldi, artı fiestada bagaj diye bişey kalmaz ...

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

Giriş seviyesi olarak kullanılabilir. Tonu kutudan kutuya değişir. Ama bagajda kapladığı alanın hakkını vermez =)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Neye karşılık takas? Ben de 305 var. yeterli seviyede gümbürdüyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Pioneer 4200 le besliyorum, doymak bilmiyorlar. Nasıl sub-hoparlör yakarlar anlamam. Millet montajcı değil kasap bu memlekette.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Jbl de güzeldir, yumuşak/yayarak distorsiyonsuz bas veriyor, ama ben biraz daha agresif seviyorum.

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
Neye karşılık takas?

Bana toplam maliyeti 200 lira civarı olcak bir takas, yada şöyle sorayım 200 liraya bunları alır mıydınız(2.el olarak)?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sıfırları 150+150, kabine de 110 desek=410 ytl. Yani güzel fiyat bence ama koyacak bagaj var ise. Sonuçta gümbürdemesi garanti. Bu çeşit subların aşağı yukarı hepsi aynı.

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

Anladım abi, o zaman fiyat hakikaten uygun gibi duruyor .. Ben yarın o ölçülere bagajda bakayım bakalım bagaj nasıl olacak ...

Yorum bağlantısı
Ali Tütün
Ben yarın o ölçülere bagajda bakayım bakalım bagaj nasıl olacak ...

çağatay onlar gelince bagaj olmayacak bunu bil kapağı kapattığına şükret yanlışlıkla yolda giderken arkadakileri öne kafana atabilir titreşimden

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
çağatay onlar gelince bagaj olmayacak bunu bil kapağı kapattığına şükret yanlışlıkla yolda giderken arkadakileri öne kafana atabilir titreşimden

Zaten fındık kadar bagaj var dediğiniz gibi o da anca kapanır :D

Yorum bağlantısı
Emre Okur

uzun süre kullandım ortalama bir bas.daha sessiz ve derinden çalabilse keşke ama fiyatına göre iyi derim.

jbl gt4 ve gt5 serileri kağıt gibi geliyor bana.şu da var ki ucuz ve iş görüyorlar.

pioneer da aracı acayip titretiyor,sarsıyordu..jbl daha derin çalıyor ama gücü yetersiz ve nedense sürekli bas dışında bir "püfürdeme sesi" geliyor kulağıma.artık havayı porttan dışarı nasıl atıyorsa...

tonlaması daha iyi olan hertz denenebilir ama dediğiniz fiyata bakarsak gayet mantıklı...

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

Kicker derken .. Kickerın SoloBaric leri hariç diğer basslar JBL den Pioneer dan farksız. Baric lerler reklam yapıp alt sınıf ürünlerini satıyorlar

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Sanırım birileri benim solo baric L7'im den bahsediyor ;)

200 ytl onlara vereceğinize. benim JBL P1520 yi göndereyim size Hem 38cm hem ikisinin yaptığını tek başına yapar :fiuw:

Yorum bağlantısı
Fırat Bozkurt

Alpine, pioneer, jbl kulanmış birisi olarak en son kullandığım kicker comp hepsine bedel bu kadar söyleyebilirim L7 den bahsetmiyorum bile.

Yorum bağlantısı
Fırat Bozkurt

Aslında kenwood ve jvc de gördüm,dinledim hatta ev arkadaşımın arabasında kenwoodun 30 cm lik bassı var. Ses fazla açılmadığı sürece güzel ve yumuşak bir bas veriyor ama bence alınmaz çünkü hemen hemen aynı paralara satılıyorlar.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
(düzenlendi)
Ana ünitede JVC tek !=)

Gerçi şuan jl audio takıcam...Diğer arabaya :)

oğuz jvc nin unitede tizleri nasıl parametrik eko mu var yoksa kısıklımı ayarlar?

tarihinde Sinan Akg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

EXAD 1 hafta durdu bende ama , şuankinden kalite olarka 1 gr bile aşşağı değildi. Tizler basslar full kontrol zaten. Sen istersen eko verdirebilrsin =)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Valla focusa pioneer 6050 gelicek sanırım nasıl sence?? + Mersoyada jl audio gelio basslar onada alpine mi alsam acaba? :) kararsız kaldım...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...