İçeriğe Yönlendir

Connect Amortis&#246r Fiyatı

Aysan Bulca

Recommended Posts

Aysan Bulca
Arkadaşlar, 2003 model Transit Connect 1.8 TDCI aracımı bir ay önce aldım.sağ ön ve sağ arka amortisörlerinden ses geliyor. Değiştirilmesi gerekiyormuş. yaklaşık bir fiyat verebilir misiniz?

benimde arka amortisörlerden ses geliyordu 60 tl tanesi

Yorum bağlantısı
Sefa Bostan

nasıl bir ses geliyo benim arabada takır tukur gidiyo acaba benimkide mi paltak

Yorum bağlantısı
Murat İmeci
nasıl bir ses geliyo benim arabada takır tukur gidiyo acaba benimkide mi paltak

Sefa bey,nasıl takır tukur gidiyo ,bizim araçta böyle bir durum söz konusu dehil ,acaba farkında olmadan araçın bir tarafı sert bi cukura mı düştü! :D

Araçınızı bir rot balanscıya göstermenizde fayda var..

Yorum bağlantısı
Sefa Bostan

murat bey nası desem rotbalans daha yeni yaptırdım aynı traktör gibi gidiyo hafif bozuk yolda bile takır tukur gidiyo heralde paltlak amastörler

Yorum bağlantısı
Murat İmeci

Sefa bey,bu durumda aracı kullanmak ,araçınızın diğer aksamlarınıda etkiliyerek daha cok zarar verebilir .Sanırım garantiniz devam ediyor ,bu sorunu servisinizden yaptırabilirsiniz.

saygılar.

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

Önce lastik hava basınçlarını kontrol edin, arka taraf dingil olduğu için hep takur tukur gidiyordur ama malınız senelendiği için sizin kulağınıza çok kolay geliyor olabilir arkada dingilli geçipte amortisör patlatmak zor olsa gerek..

Yorum bağlantısı
Sefa Bostan

evet yaa ön taraf da sorun yok arka taraf yapıo sesi makasdan olabilir belkide ama bi göstereyim garantiye

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...