İçeriğe Yönlendir

Emniyet Kemerinin Önemi

Hamdi Bekiz

Recommended Posts

O da bi şey mi, ben arabada müzik dinlerken bile takıyorum... :p Latife ettim len hemen kızma sen de ya Allaallaaa... :seytan:

Abi arabada müzik dinlerkene takmana gerek yok ki :crazy:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Abi arabada müzik dinlerkene takmana gerek yok ki :crazy:

Bize öyle bir bilgi gelmedi ki. :unsure2:

Yorum bağlantısı

Ben kemerim takılıyken, arka koltuktan birşey almak, torpidodan birşey almak gibi her hareketi yapabiliyorum. Sıkma-rahatsızlık verme bahanesi yersiz.

Dikkat ederseniz çarpışma testlerinde arabaların arka tekerleği havalanıyor ve yere iniyor. Bu arada arka koltuktakiler de havalanıp ense ve sırt kısımlarını şiddetle tavana vurup geri oturuyorlar. Bu "tepme" olayı son derece ölümcül. Arka koltukta oturanlar da en az öndekiler kadar tehlikede. Arka koltukta oturanlar da kemer takmalı. Daha önde oturunca takmayan, çocuğunu ön koltukta kucağında tutanlar varken kime ne anlatıyorum ki ben :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Siz yetkili bir abiye benziyorsunuz :crazy:

O değilim canım, sadece benziyorum, o kadar. :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rasim Bolat
(düzenlendi)

görevim gereği trafik kazalarına gittiğimde palio dan fırlayarak asfaltta kafa tası dağılmış, ford transitte ön cama kafa atıp kafası dağılmış birini görünce kemer takmayı bırakın belimden koltuğa koli bantıyla sarıyorum kendimi :shok: :shok:

tarihinde Rasim Bolat tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

büyük kaza atlatan biri olarak, faydasını canlı olarak yaşadım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
  • 1 ay sonra...
Ayşegül Çakmak

Emniyet kemerimin köşeleri kesiyor, yani rahatsız ediyor taktığımda bunu kesmenin yada yumaştmanın yolun varmıdır acaba?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Alper Sakalli

Emniyet kemerimin köşeleri kesiyor, yani rahatsız ediyor taktığımda bunu kesmenin yada yumaştmanın yolun varmıdır acaba?

Emniyet Kemeri Konfor Süngeri ya da Kemer Yastığı diye geçiyor. Hepsiburada.com'da ya da aksesuarcılarda 10TL'den başlıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...