İçeriğe Yönlendir

2005 fiesta 3500 rds mp3 çalma

Çetin Özkan

Recommended Posts

Çetin Özkan

arkadaşlar başlıkta da bahsettiğim gibi 2 hafta önce aldığım fiestamda mp3 dinlemek istiyorum ve yaklaşık 1 haftadır sidede ve internette dolaşmama rağmen bir türlü sonuça ulaşamadım yeni mp3 çalar alsam kumanda devre dışı mevcut teyp üzerinde uğraşsam mantıklı net ses dinleyebileceğim bir şey bulamadım bazı arkadaşlar yurt dışı sitelerde bulunan bazı ürünler yazmışlar ama kendim elektrikçi ve bi o kadarda araç elektroniğinden anlarım ama bir türlü mantıklı yani kafama yatan bir şey bulamadım bu konuda bilgisi veya tecrübesi olan varsa ve yardımcu olursa çok sevinirim yardımlarınız için şimdiden tşk.ederim. :)

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

Uğraşmayın bence =) En temizinden bi cd-mp3 çalar. Bide çerceve o kadar. Teybin kumandası oluyo genelde zaten. Ortayada bi kolçak koyun . Mis =)

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin
Çakmak girişine takılan ve teybin fm-am bandına kablosuz bağlanıp yayın yapan mp3 çalarların ses kalitesi ideal bence kullanan birini bulup deneyin..

transmitter alacaksınız bende öneririm, kaliteli birşey alın, keza cızırtı sorunu yaşanabiliyor

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

ben kullanıyorum transmitter 1 yıldır cok memnunum konya da o kadar radyo olmasına ragmen hiç cızırtı sorunu olmadı aksaray ı zaten bahsetmeme gerek yok

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Kaset bölümüne takılan araç kiti kulanıyorum mp3 e bağlıyorsunuz ses de temiz tavsiye ederim. Ankara'da transmitteri denedim cızırtı yoğundu.

Yorum bağlantısı
Çetin Özkan

transmıtter denen aleti denedim ama dikkat dağıtmak için birebir bir cihaz cızırtıda yapıyor gerçi bu arada aklıma gelmişken cızırtı sorununu anteni söküyorum o zaman cızır tı falan kalmıyo ama çok kullanışlı bulmadım ben orjinal bir şey olsun istiyorum öyle müzik zevkimi tatmin etmek için araba içinde yok kablolar yok çakmaklığa takılan cihazlar falan hiç hoş bir görüntü oluşturmuyor o yüzden takamayacaksam teyp i değiştirmekten başka alternatif görünmüyor ama kumanda sistemini de uydurabileceğim bir teyp markası bilen arkadaşlar varmı acaba ??????

Yorum bağlantısı
Çetin Özkan
Pioneer teypler var, kumandası teyp'den hariç 50 ytl...

kumandası teyipten hariç derken yani orjilnal direksiyon kumandasını kullanabileceğim olarak kastetmiştir yanlış anlaşıldıysa özür dilerim

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

Birde ,600ytl gibi fiyattı en son, Jvc nin cd changerı var. Orjinal Cd changer cıkışı olmayan teyplere uygulanabiliyordu. Göğüste istediginiz bi yere , küçük bi ekran , aynı zamandada Cd changer için kumanda alıcısı var. (ekran sadece track numarasını gösteriyor =)) birde bunu araştırın isterseniz

Yorum bağlantısı
Çetin Özkan

desenize arkadaşlar bizim ford 2005 model arabaya koyduğu kaset çalar zaten rezillik birde kumandada off oldu ben en iyisi güzel bir teyp alayım bir de çıta keyfime bakayım kumandada süs niyetine dursun soran olursa çalışıyo ama ben kullanmıyorum derim malum ford itibar kaybetmedin nede olsa ALIRSIN FORD OLURSUN LORD hesabı :)

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

4500 CD çalar alın, mp3'lerden track CD yapın. En orijinal çözüm bu oluyor..

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay
Orjinal teybin kumandasını, sony,pioneer vs.gibi teyplere uyduramazsınız..

uydurabilirsiniz. interface bağlantı aparatları ile orjinal kumandayı kullanabilirisiniz ama bu aparatları ülkemizde bulmak çok zor.

ayrıca işi bilen bir elektronikçi bulabilirseniz interface olmadan direksiyon kumandasını çalıştırabilirsiniz. Arabam için subwoofer araştırması yaparken rastlamıştım. usta, kendi aracı olan focus 1'e pioneer tek din cd mp3 çalar takmış, pioneerın uzaktan kumandasını parçalamış, kumandanın sensörünü teyp çerçevesinin belli olmayacak bir noktasına yerleştirmiş ve orjinal direksiyon kumandası ile bağlantılarını yapmış.

Yorum bağlantısı
Çetin Özkan
uydurabilirsiniz. interface bağlantı aparatları ile orjinal kumandayı kullanabilirisiniz ama bu aparatları ülkemizde bulmak çok zor.

ayrıca işi bilen bir elektronikçi bulabilirseniz interface olmadan direksiyon kumandasını çalıştırabilirsiniz. Arabam için subwoofer araştırması yaparken rastlamıştım. usta, kendi aracı olan focus 1'e pioneer tek din cd mp3 çalar takmış, pioneerın uzaktan kumandasını parçalamış, kumandanın sensörünü teyp çerçevesinin belli olmayacak bir noktasına yerleştirmiş ve orjinal direksiyon kumandası ile bağlantılarını yapmış.

çok iyi ya aslında mantıklı olabilir ben bir deneyeyim bakalım

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

bu kadar iş bilen usta bulmak gercekten zor

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

Bugun ankarada açılan mediamrkt ta 79 ytl ye Premier mp3 cd vardı =) hiç yoktan iyidir :nazar:

Yorum bağlantısı
Fatih Isık
(düzenlendi)

Ben Sony mp3 çalar aldım AUX girişinden iki ucu erkek stero standart jak ile taktım gayet güzel ses veriyor. Hiç şarjı bitip yarı yolda bırakmadı. Usb den bilgisayara bağlanıp şarj oluyor. 2gb belleği var. 28 saat çalma süresi var. Üstelik 3 dakika şarj ile 3 saat çalabiliyor. Tavsiye ederim.

tarihinde Fatih Is?k tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Kotan

ben aux girişine ipod bagladım cd derdine son verdim ve ses inanın daha net, yüksek ve kaliteli şuanda 30kademe olan teybimi 15 kademede bırakmak zorunda kalıyorum sesi siz tahmin edin :yahoo: :yahoo: :yahoo::rolleyes:

Yorum bağlantısı
Aytaç Uluata
(düzenlendi)

3500 RDS lere aux girişi yapamıyorlar, teybi komple söktürdüm

kimse beceremedi.

Bilgilerinize sunarım

Sevgili otosan bu araç için istediğimiz teybe 2.630 YTL + KDV gibi saçma sapan bir rakam istiyor.!

Ben kendi aracım için yaklasık 7 aydır doğru düzgün bir çözüm bulamadım. Varolan çözümlerde, panel kesme, direksiyon kumandasının iptali gibi değişik sorunları gördüm. Paneli çok güzel yapsalar da, direksiyon kumandamdan asla vazgecemem.

En uygun bulduğum çözüm 4500 RDS EON.

Bu ürünü alıp audio cd dinlemenin maliyeti yaklasık 450-500 civarı. Ancak sadece track calan bir cd calara o kadar para vermekte acıkcası saçma geliyor.

Arayış içindeyim 4500 rds yi 100-150 civarı bulabilirsem alıp kullanacam.

Aracınız hayırlı olsun, sağlam ve ekonomik bir araçtır ancak; müzik sistemine bir çözüm bulamazsanız aracınızdan soğuyabilirsiniz

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...