İçeriğe Yönlendir

Enjekt&#246r sorunu

Ömer Açay

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Yetkili servislerde filtre değişimi sonrası hava alma aparatı vardır, yani işlem basit olarak yapılmaktadır. Ama tekil kullanım için bu cihazı satın alma maliyetine elbetteki değmeyecektir.

Yorum bağlantısı

Enjektörlerler Sadece...

PCM ye Kalibrasyon Atıldığında.

PCM değiştiğinde

Enjektör Değiştiğinde

Enjektörlerin Sırası Karıstığında

Enjektör Kodlaması Yapılır..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Guest Mehmet Bayrak

arkadaşlar enjektör problemi bendede çok oldu hatta bir ara petrol ofisine nefretle bakar oldum ne zaman mazot aldım ısıtıcı lambası yanıyor enjektörün biri boşa çıkıp duruyordu.enson enjektör almaktansa orduda hami usta var ona götürüp 9308-621C kodlu delphi bile sıfır enjektöre takmadıgı teflon ara parça ile işi düzelttim tabi baya bir para ile.olmadı yine petrol ofisinden aldım yine lamba giresun serviste arkadaşlar bir alaka anlatamam aracım 2004 connect motorun üst kapağında bir tane müşür var benimki siyah tı bunun eski tip olduğunu söyleyerek gri renkli yeni seviye müşürü 74 tl taktık şimdi hep petrol ofisinden alıyorum hiç ısıtıcı yani enjektör arıza lambası yanmadı

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Bülent Özkan

90 PS connect araçlarda enjektörler revizyon edilmektedir ve bunu yapabilicek tek makina sadece ve sadece dizel yetkili servislerde bulunan diğer pompa enjektör servislerinde bulunmayan avm2 pc dir bu makina komple enjektörü sıfır dan yapıp yeni kod vermektedir bilginiz olsun araç sorunsuz çalışmaktadır ve garantilidir

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Harun Yalçın

benim aracımda 90 lık connect sabah çalışınca bir süre devir dalgalanması yapıyor daha sonra düzeliyor. bu normal mi birde rolenti 1000 yakın bir bölgede

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...