İçeriğe Yönlendir

Çift motor soğutucu fanı

Mustafa Alemdar

Recommended Posts

Mustafa Alemdar

arkadaşlar dikkatlice bakarken farkettim bizim connectin çift fan yeri var fakat biri boş. yani 2 fan yeri 1 tane fan var. neden ötekisi yok. bi zararı varmı böyle. taktırırsak bi faydası olur mu?

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

delux paket klima var ama çift fan yeri olduğu halde tek fan var. kafamı kurcaladı çünkü bende dediğiniz gibi biliyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

hayır ikiside yanyana duruyor. ama baktığınızda sağda var solda yok. ama yeri hazır belli yani. karıştıma ihtimali flan yok.

Yorum bağlantısı
Murat İmeci
2.fan yeri radyatör karşısındamı?

Serkan ,fan yuvaları yan yana ancak Mutafanın dediği gibi bitane fan mevcut ,benimde dikkatimi cekmişti bu durum ,acaba radyatörun büyük olmasından dolayı mı?fabrika bir tane fanı yeterlı gördu galiba.

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

2 tane olsa ne zararı olurdu? acaba eski kasalarda 2 tane vardaa malum türkiyede üretilince birini almaya mı başladılar? :nazar: eski kasalara da bakacam yakalarsam :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

bu fan yeri süs diyemi yapılmış :nazar: maksaat görüntü mü ? :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tırt işte :)

Focuslarda da öyle,, Orjinal focuslarda (99-00-01) çift fan var.. Tırt focuslarda (02-03-04-05) tek fan var...

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

valla mehmet abi o kadar detaydan anlamam ama anlaşılan şu ki tasarruf edicek bişi bulmuş gene adamlar :)

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

eski araçımda çift vardı , teki ancak klimayı açınca çalışırdı öteki motor hararet yükselince devreye girerdi.

connectte klima açınca kompresör çalışırken çalışıyor, klima kapalı konumda iken yalnızca hareret yükselince çalışıyor.

mustafacım hararet ile ilgili şikayetin varsa çift fan takabilirsin ,fakat yukarıdaki yazdığım düzeneği yapmak lazım , klimayı açınca aynı anda çift fan çalışması sürekli gereksiz..

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

anladım uğur abi. yok allaha şükür bir yaramazlığı yok keratanın :) olmazda inşallah :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

iyide 110 ps bizden kat kat güçlü. onun ne ihtiyacı varmış ki onda varda bizde yok.

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

iyide bizim arabanın canı yokmu bülent abii :) bizimkisi daha güçsüz ama :) zaten güçsüz bide tek fana yüklenınce olurmu yani?

Yorum bağlantısı
Ahmet Özay

Arkadaşlar bende Connect GLX 110 Hp var bende 2 tane fan var birinin çapı daha büyük..Her zaman 2 fanda devreye giriyo klima için ayrı ayrı değil...

Hee sadece klimayı açtığım zaman daha hızlı dönüyolar...

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Murat Kırçal
(düzenlendi)

Benim araçtada tek fan var bir ustaya sordum arızalıdır sökmüştür dedi.Tek fan yeterli oluyor soğutma için hayvan gibi radyatör var. :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin: Yeni caddyde çift fan var Radyatör küçük..

tarihinde Murat Kırçal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Latıf Kaya

arkadaşlar çift fan sadece 110 luklarda var diğerlerinde yeri var ama fan yok 75lik ve bildiğim kadarıyla 90lıkların hepsinde tek fan var ama 75liklerin hepsi tek fanlıdır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...