İçeriğe Yönlendir

Connect kol dayama kolçağı kırıldı

Melih Mütevellioğlu

Recommended Posts

Melih Mütevellioğlu

Bu gibi çok sık talep edilmeyen parçaları ancak servisten bulursun.Yerlinin bu iyiliği var işte ellerinde olmasa bile en geç 3 gün içerisinde fabrikadan getirtiyorlar.Yalnız İnşallah koltuk ve koltuk döşemesi sökülmesi gerekmez.

Yorum bağlantısı
Nedim Erol

Merhaba;

Ben 1 ay önce serviste değiştirdim. (Sadece plastik kısım )

30-40 ytl arası birşeydi..

Piyasada bulamadım..

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
İlker Kadılar

işibilen biri koltuğu sökmeden şip şak yapar..

sadece koltuk kumaşının alttafından kolçak montaj yerine kadar kumaş yukarıya sıyrılır takmak için hepsi bu kadar dır yani..

Yorum bağlantısı
Bayram Kurt

benimde kırılmıştı söktüm sağmı solmu diye soruyorlar sen parçalarını veya şeklini tarif et söför koltuğuna oturunca sağ taraf diye veriyorlar 15 TL.verdim.Ford yedek parçacılarında var kolçağın dibinde bir parmakla basılan yer var öyle çıkart.iyi günler

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Uğur Çınar

bende de connect var bayram bey ama bendeki en standartdı kolcak yok sonradan takılırmı orjinalkı :?

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

döşemeci ustaları sonradan takar enfazla 50 tl(yan sanayi)

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

normal kolcak taktırdım da orjınalın yerını tutmuyor ilker bey sallanıp duruyo :blink: ben sıkıym onlar gevsiyo :unknw::good1:

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

kolçağın yan sanayiside olsa orjinal kolçağın sağlamlığında ve kalitesinde olabiliyor..

siz iyisini taktırmamışsınız bence yada iyisi denk gelmemiş..

Yorum bağlantısı
Guest Samet Eraslan
kolçağın yan sanayiside olsa orjinal kolçağın sağlamlığında ve kalitesinde olabiliyor..

siz iyisini taktırmamışsınız bence yada iyisi denk gelmemiş..

ben iki yıldır arıyorum osmaniye.hatay. eskişehir fort servislerine ve sanayi stelerine döşemecilere sormadığım yer kalmadı.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Serdar Varol
(düzenlendi)
Bu gibi çok sık talep edilmeyen parçaları ancak servisten bulursun.Yerlinin bu iyiliği var işte ellerinde olmasa bile en geç 3 gün içerisinde fabrikadan getirtiyorlar.Yalnız İnşallah koltuk ve koltuk döşemesi sökülmesi gerekmez.

Geçenlerde benimde kırıldı plastik aksamı serviste 45 tl dışarıda biraz zor bulursun plastik aksamı kendinde takabilirsin

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...