İçeriğe Yönlendir

LPG taktıranlar

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Osman Bala

Hayırlı olsun.

Herşey değişiyor, bir zamanlar focusa tüp mü olur kesin kellesini diyenler, aygaz reklamında focus gaz almak için istasyona yanaşıyo, hiç mi şahin bulamamışlar diyen bizler şimdi alkış tutuyoruz. Dünya işte. :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Kalkan

mehmet abi brc nin sequent 56 modelini focuslara takıyorlarmış bilgin var mı abi tşkler.

slm mehmet abi.sen fast taktırmıştın yanılmıyorsam.brc nin sequent 56 modelini focusa taktıranlar varmış ben ustaya sordum olmaz dedi bilgin var mı bu konuda abi ilgine teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Tunca Bergmen

Fiyatlar biraz yüksekmiş. Ayrıca bir de jant gerekiyor galiba.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Evet biraz yüksek fiyatlar.Buna jant fiyatı da eklenecek.Özel olduğu için sanırım. Çıkmacılara baksam birşeyler çıkar mı acaba?

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar..İnce stepneler sadece ince oluyor yani boyut olarak 15" falan bulmak mümkün ama bakalım umarım uygun fiyatlı bulabiliriz.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kalkan

memet abi bana seq 56 sadece 5 ve 6 silindirlilere takılır demişlerdi daha sonra araştırdım seq 56 nın 4 silindirli araçlarada uyan tipi varmış ama sınırlı sayıda gelmiş ve performans araçlara takmışlar .bizim focuslarda performans araç kategorisine girer heralde.bu bilgilere brc nin forum sitesinden ulaştım .ama maalesef gaziantepte şu an lpg ye müthiş bir talep var siparişleri karşılayamıyorlar.bir hafta sonra uğra belki gelir dediler bekliyoruz .bu gidişle tatil sonuna kalacağız . :agla: saygılar abiciğim

Yorum bağlantısı
Ahmet Kalkan

yapma abi yav tosladık desene :kutlama: demek fast bu ha :selo: niye fast değilde seq 56 yazıyorlar :seytan: tşk

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tabiki fast değildir ama özelliklerini anlatınca insanın "bu fast işte" diyesi geliyor :seytan:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Düzelttim kardeş.. Benim klavyenin pili bitmiş, harflerin yarısını basmıyormuş..

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Teşekkürler Murat abi..evet yakıt meselesini hallettik..bak sende de aynı renkten var ne dersin :seytan:

Yorum bağlantısı
Gürbüz Gülnar

bende geçen hafta Zavolli marka lpg takdırdım şehir içi 165.00 ytl yakıyor bana normal gelmedi çünkü kesin benzinle yarı yarıya fark eder demişlerdi ama benzinde 270 civarında yakıyordu buda demektirki gazda 135-140 civarı yapsın bide performans kaybı olmaz dediler fakat yokuşlarda daha önce 4 le çıktığım yerleri şimdi 3 le çıkmakta zorlanıyorum üstelik debriyaj balatası da değişti usta kaydırıyor değişmesi lazım dedi debriyajlar için iyi dedik acaba diyorum balatalarda bi sorun olabilirmi?

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

LPG de hafif bir performans kaybı normaldir.Bence bir problem yok.Debriyaj balatası değişmiş zaten,ondan kaynaklanan bir problem olmaz.

Yorum bağlantısı
Okyay Pay

bende geçen hafta Zavolli marka lpg takdırdım şehir içi 165.00 ytl yakıyor bana normal gelmedi çünkü kesin benzinle yarı yarıya fark eder demişlerdi ama benzinde 270 civarında yakıyordu buda demektirki gazda 135-140 civarı yapsın bide performans kaybı olmaz dediler fakat yokuşlarda daha önce 4 le çıktığım yerleri şimdi 3 le çıkmakta zorlanıyorum üstelik debriyaj balatası da değişti usta kaydırıyor değişmesi lazım dedi debriyajlar için iyi dedik acaba diyorum balatalarda bi sorun olabilirmi?

bana normal geldi , çünki bildiğim kadarıyla , formül ,türkçeleştirilirse 1 lt benzinin yaptığı işi 1.3 lt lpg yapıyor .

Yorum bağlantısı
Gürbüz Gülnar

teşekkürler

hayırlısı artık

bundan sonra biraz daha fazla km yapacağız demektir

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Arkadaşlar ilk depodaki performansı hiç de lpg li gibi değildi.Depoyu tam doldurmamıştık ancak neredeyse doluydu ve yaklaşık 110 km de üçüncü ışık da söndü yani deponun 3/4'ü gitti.Bu yüksek bir rakam gerçekten.Benzin yaksam daha çok giderdim neredeyse.İlk depoda bu normalmidir?Yarın full doldurup yaklaşık 100 km sonra falan net ölçüm yapıcam bakalım.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

aldanmayım diyorum ama gidiyor gösterge valla :clapping: azaldıkça daha çabuk sonecekse demekki yaklaşık 50 ytl lik gazla yaklaşık 150 km yol gidicem.Cok kotu bir deger.Bir arkadasın BRC de de aynısı olmuş sonradan düzeldi diyor ama bana ilginç geldi bu durum baya.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...