İçeriğe Yönlendir

Yan Sinyallerin S&#246külmesi

Mustafa Alemdar

Recommended Posts

Mustafa Alemdar

arkadaşlar 3 tane sorum olucaktı?

soru 1: bu connectin yan sinyallerini nasıl sökebiliriz? kitabı inceledim fakat dediği şekilde çıkaramadım. çevirmem gerektiğini söylüyor ama ne sağa ne sola dönmüyor. var mı bunun bir pratiği?

soru 2 : bazı otolarda görüyorum yan sinyaller sürekli yanıyor, birde fren yapıldığında arka stoplar yanıp sönüyor. bunlar için özel devreler mi satılıyor?

soru 3 : logo iptali. aracın arkasında ki logoyu sökersek arkasında yapışkan izi olcak. acaba çıkar mı bu? ben yapabilirmiyim ve neyle zarar vermeden sökebilirim?

teşekkürler... saygılar...

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

mustafacım sıra ön çamurluklardaki yan sinyalleremi geldi ;)

sökmek için bastırıp sola çeviriyorsun , aman dikkat çok bastırırsan kaportayı ezersin :)

sürekli yanıp , sinyal vereceğin zaman fasılalı yanması için park devresi ile paralel hat çekmek gerekiyor araya diot gerekecek , sakın sen yapma !.

yapışkan izini çıkarmak için mazot veya gaz yağı ,pasta veya sentetik tiner ile üstübüyü hafif hafif yedire yedire üzerinde silersen çıkar.

kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Murat İmeci

Mustafa karkeş,Uğur bey detaylı şekilde yazmış ben sadece şunu eklim.Singallerin uzerine makine yağı damlat sonra bir daha dene...

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar
mustafacım sıra ön çamurluklardaki yan sinyalleremi geldi :selo:

sökmek için bastırıp sola çeviriyorsun , aman dikkat çok bastırırsan kaportayı ezersin :selo:

sürekli yanıp , sinyal vereceğin zaman fasılalı yanması için park devresi ile paralel hat çekmek gerekiyor araya diot gerekecek , sakın sen yapma !.

yapışkan izini çıkarmak için mazot veya gaz yağı ,pasta veya sentetik tiner ile üstübüyü hafif hafif yedire yedire üzerinde silersen çıkar.

kolay gelsin

uğur abi seni çok sinir ediyroum dimi :) eline geçsem kesin boğarsın beni :)

şaka abii :)

anladım abi peki frene basıldığında fasılalı yanması içindemi aynısı gerekiyor? aşagı yukarı maliyeti ne olur abi?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Mustafa eskiden şahinlere yaparlardaki o yanıp sönen stobu. pavyon gibi o ne öyle yahu.

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar
Mustafa eskiden şahinlere yaparlardaki o yanıp sönen stobu. pavyon gibi o ne öyle yahu.

cihan abi nasıl yapıldığını mrk ettim abi yaa :selo:

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

birde bizim plakanında yanlardan boyaları oldukça taşmış. trafikten aldığımız şekli bu. neyle çok hasar vermeden sadece o kabartmanın üstünde durucak şekle getirebilirim? nasıl yapabilirim acaba? ve bir sakıncası var mı?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

T.C. trafik kanunlarında frene basınca flaşör yapan arka stop diye birşey yok? Hatta o saniye öndeki araç frene basıp ayağını kaldırdı sanıyorum ki bu çok tehlikeli. 90 km/h ile giden bir araç saniyede kaç metre gidiyor hesaplayın. Arkadan geleni yanıltmaya yönelik bir olay bu!

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar
(düzenlendi)
Arkada kırmızı yanıp sönen tek lamba Formula araçlarında ya sorun anında yanıp söner yada pit'te iken park konumuna alındığında.

Mustafam gülüm,sen araçla oynaya oynaya sonunda ruhsatta yazana trafikçi amcalar inanmayacaklar ona göre,zaten nasıl sökülür,yapılır diye başlayan her sorunun devamında mutlak bir diskovari bişiy geliyor :)

Öpüldün gözüm

sağol bülent abim benimm :) ben uzun süre girmesem foruma yokluğum bayaa anlaşılır yanii :)

tarihinde Mustafa Alemdar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
T.C. trafik kanunlarında frene basınca flaşör yapan arka stop diye birşey yok? Hatta o saniye öndeki araç frene basıp ayağını kaldırdı sanıyorum ki bu çok tehlikeli. 90 km/h ile giden bir araç saniyede kaç metre gidiyor hesaplayın. Arkadan geleni yanıltmaya yönelik bir olay bu!

Çağlar bey çok haklı. buarada 90 ile giderken 1 saniyede 25 metre yol gidiyor araba. çok ciddi bir sayı..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...