İçeriğe Yönlendir

Cilamania

Misafir

Recommended Posts

Erkut Uysal

Erkut teşekkürler...

Plaka elime geçmeden önce düşünüyordum silmeyi,ama plaka elime geçince böyle daha güzel olduğunu gördüm ve vazgeçtim.bunda font'unda katkısı var tabiki.

Böylede güzel durmuş aslında kötü değil abi ama öyle bir hayal ettim ben aslında kenarlıklar aracın renginden dolayıda pek belli olmuyor... Her neryse abi allah kaza bela vermesin... :)

Yorum bağlantısı

Böylede güzel durmuş aslında kötü değil abi ama öyle bir hayal ettim ben aslında kenarlıklar aracın renginden dolayıda pek belli olmuyor... Her neryse abi allah kaza bela vermesin... :)

Tekrar saol erkut,birgün buluşmalarda karşılaşırsak hak vericeksin bana :)

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Tekrar saol erkut,birgün buluşmalarda karşılaşırsak hak vericeksin bana :)

Buluşmalar hep varda ben gelemiyorum be abi... Hem Silivriden gelmek hem işler... 2 gün kalmış beyanları vermeye Erkut anca 10'da kapatır büroyu... Ama umut kesmek yok işallah canlı canlı görürüm abi... :)

Yorum bağlantısı

Buluşmalar hep varda ben gelemiyorum be abi... Hem Silivriden gelmek hem işler... 2 gün kalmış beyanları vermeye Erkut anca 10'da kapatır büroyu... Ama umut kesmek yok işallah canlı canlı görürüm abi... :)

Hayırlısı olsun....kolaylıklar diliyorum sana :flowers:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
:nazar: Maşallah diyeyim biraz geç olmuş ama kusuruma bakma :) .Birde birşey soracağım Hakan farları nerden kaça aldığını yazmamışsın ben buldum fakat 550 tl gibi bir rakam var çok yüksek geldi.Bulmak istesek kaça nerden bulabiliriz.Teşekkürler. tarihinde Öztunç Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

:nazar: Maşallah diyeyim biraz geç olmuş ama kusuruma bakma :) .Birde birşey soracağım Hakan farları nerden kaça aldığını yazmamışsın ben buldum fakat 550 tl gibi bir rakam var çok yüksek geldi.Bulmak istesek kaça nerden bulabiliriz.Teşekkürler.

Teşekkürler öztunç.

Bu farlar ingiltere'den geldi orjinal OEM ürünüdür ve içide orjinal siyahtır.burda satılanların çoğu sonradan açmadır.evet rakam dediğin gibi,ürün orjinal olunca bu fiyat aslında çok çok normaldir.piyasada bulunan dandik junyan farların fiyatlarıyla aynı görme bu farın fiyatını. :)

Yorum bağlantısı
Ferhat Karadaş

Maşallah plakaları çok beğendim . Allah nazarlardan saklasın. kazasız belasız sürüşler :nazar:

Yorum bağlantısı

Maşallah plakaları çok beğendim . Allah nazarlardan saklasın. kazasız belasız sürüşler :nazar:

Teşekkürler ferhat...amin cümlemizi inşallah...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
(düzenlendi)

Allah nazarlardan saklasın Hakan abi. :nazar: :nazar: :nazar:

Teşekkür ederim ali hocam...

benimkine benziyor maşallah :nazar:

Teşekkürler...aracınızın tanıtım konusunun linki var mı bakalım ?

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

bende 1 ay önce yıkamıştım 2 3 gün önce yıkadım hala temiz su falan görünce 10 kmh ile geçiyorum :D

En son 2 ay önce yıkanmıştı,azcık güneş görünce dayanamadım.sen yine su görünce yavaşlıyorsun...ben garajdan çıkarmıyorum :biggrin:

Yorum bağlantısı

ahaha abi rekor bende ben skodayı aldım hiç yıkatmadım rengi kum beji kiri belli etmiyordu camları siliyordum bide farı stopu millet yaslanıyordu üstü başı toz hahaha

sonra jantları takınca yıkattım rekor bendedir herlade :D

Şu rekoru merak ettim bektaş :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Misafir

Sonunda üst torpidoyu sökebildim :) bana yardımlarını esirgemeyen mustafa yenigüne'sonsuz teşekkürler...sökmesi gerçekten çok rahat oldu,sökmüşken ızgaralarıda çıkarıp temizlemeye karar verdim.birde daha önceden bilenler biliyor teybim çıkmıyordu yerinden,gitmediğim yer kalmamıştı hatta en son lokman abime gitmiştim,orda da başaramamıştık,sebebi önceki gittiğim yerde teybe yanlış anahtar sokmaları...hazır ızgaraları çıkarmışken,tırnak törpileme aleti ile biraz uğraştım ve teybi çıkardım,onunda ekranını içten temizliyeceğim.baktım iyi gidiyorum :) teyp çerçevesinide sökmeye karar verdim :) hepsinden ince ince sesler geliyor beni deli ediyorlardı....akşam güzelce yıkadım ve kurumaya bıraktım,bu akşam devam ediceğim yarım kalan işlerime....sökme ve söküm sonrası resimleri paylaşıyorum...işleri bitirdikten sonra bitmiş hali ile tekrar paylaşımlarım olucak...

img0650d.jpg

img0652oai.jpg

img0653oa.jpg

img0654hi.jpg

img0646e.jpg

img0648pi.jpg

img0649kt.jpg

Izgaraların içi çok kötü durumda idi,resmen soba borusu gibi simsiyah pislik aktı...

Temizlenmiş hallerini bugün veya yarın paylaşıcağım...

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Hakan hayırdır ya, bir şey mi vardıki göğüs torpidoyu söktün. Delik deşik görünce ortalığı bir anda tırstım inan ki ?

Yorum bağlantısı
Misafir

Hakan hayırdır ya, bir şey mi vardıki göğüs torpidoyu söktün. Delik deşik görünce ortalığı bir anda tırstım inan ki ?

Abi bir sıkıntı yok çok şükür,sadece sert plastik aksamların arada bir ötmesini engelleme hareketi başlattım :)

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Abi bir sıkıntı yok çok şükür,sadece sert plastik aksamların arada bir ötmesini engelleme hareketi başlattım :)

Söküm aşamasının resimleri varmı, bakarsın bizede lazım olur ? Can sıkıntısını gidermek için hafta sonu balıklama dalabilirim de belli olmaz yani. :moil:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Aboov, cıbıldak kalmış focus :crazy:

Seslere ben de çok karşıyım. Bir iki çalışmam mevcut, ben de en kısa sürede kendi naylonumda hallediyor olacağım.

Hem plastik, hem ses veriyor, arabama yakıştıramadım :p

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Söküm aşamasının resimleri varmı, bakarsın bizede lazım olur ? Can sıkıntısını gidermek için hafta sonu balıklama dalabilirim de belli olmaz yani. :moil:

Abi toplama aşamasında da iyice resimliyeceğim,paylaşınca haber veririm.ama çok zevkli oluyor :)

Aboov, cıbıldak kalmış focus :crazy:

Seslere ben de çok karşıyım. Bir iki çalışmam mevcut, ben de en kısa sürede kendi naylonumda hallediyor olacağım.

Hem plastik, hem ses veriyor, arabama yakıştıramadım :p

Sani forumda olunca böyle işlere kalkışamamanın eksikliğini yaşadım hep,artık bende sizlerden biriyim :crazy:

İçimizdeki sese kulak verin,ve sünger çekin... :biggrin:

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sabit Okur
:nazar: Allah nazardan korusun . Zenon farlar sonradan ilave mi acaba. Sonradansa bilginiz varsa 2011 lerle fiyatları aynı mı?
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...