İçeriğe Yönlendir

Güç Kaybı..

Ömer Yüce

Recommended Posts

Ömer Yüce

Arkadaşlar bu aralar daha doğrusu son 1 haftadır bi sorunum var aracım 3000 devirden sonra hızlanması eskisinden hissedilir derecede değişi sanki nefes alamıyomuş gibi gidiyo. Az önce haliçten karşıya geçtim. Daha önce ... ile rahat çıktığım araba şimdi 5. viteste 2500 deviri geçmiyor. Sorun ne olabilir. Bakımı yaklaştığı için fazla üstelemedim ama sorun büyük mü?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Az önce haliçten karşıya geçtim. Daha önce ... ile rahat çıktığım araba şimdi 5. viteste 2500 deviri geçmiyor. Sorun ne olabilir. Bakımı yaklaştığı için fazla üstelemedim ama sorun büyük mü?

Sorun Çok büyük... :o

Bildiğim kadarıyla şehir içi kadar kalabalık bir yol orası...

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce

abi turboyu düşünüyorum. çünkü focus c-max varken buna benzer bi sorun vardı. Tam emin değilim. İnşallah hava filtresidir...

Yorum bağlantısı
Çağdaş Yalman
Sorun Çok büyük... :o

Bildiğim kadarıyla şehir içi kadar kalabalık bir yol orası...

belli olmuyor ama mesajın atıldığ saati gözönünde alırsak geç saatlerde boş olabiliyor ama daha makul hızlarda ecmete fayda var.... :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce

teşekkür ediyorum yardımlarınız için. Ben o gittiğim saatte zaten 1 km ilerde trafik olmaya başlıyor...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Erkan Özel

turbodan değil turbo olsa araba 100-120 km nin üstü süratlere çıkmaz başka birşeydir

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Turbo bozuk olmasına rağmen ... km surate kadar cıktım otobanda. Arac 2007 Focus dizel. Bence hava filterine bir baktırın. Ben 4.000 km de değiştirdim ve simsiyahdı..

Yorum bağlantısı
Melih Uyar

turbo bozukken ....... hızlara çıkamazsınız sizin turbo ömrünü tamamlak üzeredir o ayrı

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Ben bakımların hepsini İzmit ESOTO'da yaptırıyorum. Turboda sorun vardı. Bende değiştirmek için İstanbul'dan İzmit'e gittim. Otobanda 190'a kadar cıktım. Yavas cıktı ama o hızlara ulasabildim. Turbo değişti o gün...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...