İçeriğe Yönlendir

Bu da benim focusum

Alaattin Çakıroğlu

Recommended Posts

Alaattin Çakıroğlu

Aranıza yeni katıldım ve arabamın resimlerini sizlerle paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz bir kaç eksiği kaldı onlarıda tamamlıyacağım...

bu arada arabamı 3 cm kadar bastırmak istiyorum bu tür bir işlem yaptıran arkadaşlar acaba tavsiye ederlermi ve konfordan ne kadar ödün veririm?

diğer bir sorum ise sizce böyle bir işlem yaptırmama sizce gerek varmı...

focusicjo3.jpg

fotoraf0052800x600uj8.jpg

sagarka800x600oq8.jpg

sistem800x600dk4.jpg

bu fotoğraf jantlarım takılmadan önce çekilmiştir

spa068611zi0.jpg

yeniyandan600x450pa6.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Araba budur...

Focus 2 falan bana hikaye gibi görünüyor...

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

cok teşekkür ederim hepinize...

jantların markası mak boost jantlarla beraber lastiklerimi (marshal 215 45 17) 1500 ytl ye aldım.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

acıkcası lastik için bende cok emin değilim ama jantlar dayanıklı cok daha ucuza çin ve kore malı jantlar var hatta krom bile alabiliyorsunuz ama ben yollara cok guvenmiyorum ve sırf o yuzden 45 yanak aldım lastiklerimi.

Yorum bağlantısı
Okyay Pay

araba çok hoş

düşürme teknik amaçlı ise gerek yok , yollarımız malum , zaten gereğinden fazla iyi bunun yol tutuş

ama esnetik amaçlı ise

bilemem zevk meselesi , ama bence araç hb ve tavanı yüksek olduğu için çok fazla yerlebir etmeye gerek yok böyle iyi.

Araba budur...

Focus 2 falan bana hikaye gibi görünüyor...

:nazar:

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir

Hayırlı olsun .Kazasız belasız binersin inşaallah.Bagaj zaten küçüktü,şimdi hiç kalmamış. Ama ses düzeni için değer herhalde.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

aynen öyle okyay bey :nazar: ama temiz halindeyken cekmiştim fotografı su an bagaj tamamen dolu gardrop gibi oldu :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Samet Özel

hayırlı olsun + hoş geldin.

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Güle güle kullanın aracınızı. Teyp ne marka? 20 liraya lastik değişimi nerde yapılıyor. :nazar:

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Araba süper hayırlı olsun..Jantlar da yakışmış..Ben olsam hemen takardım 3,5'luk yayları. Yanlız ofset hususuna dikkat edin ön çamurlukta sürtme yapar gibi geldi bana.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

Osman bey iyi geceler teybin markası navitech bu navıturk aletlerini yapan marka. lastikleride ostimde biryerde değiştiriyorlar.

cihan bey bende takmak istiyorumda yayları ama işte konfor kousunda endişeliyim ve on teker surtebilir onun için 3 luk yay daha iyi olur gibime geliyor.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Evet ön taraf 3'lük yay takınca da sanki kasislerden geçerken sürter gibi görünüyor fotodan..

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

o kadar dısarda degil sanırım fotodan kaynaklanıyor olmadı bi tornaya sokarız jantları bi kac milim inceltiriz duzelir ama sordum bi kac yere surtmez diyorlar

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hayırlı olsun. Anfi olarak ne var? Şahsi fikrim: arkadaki ovallerin kapakları mat siyaha boyansa daha şık duracak. Bir de arka pandizotlara bu kadar hoparlör koyunca zamanla çökme yapıyor. Orta bölümünden aşağı doğru destek yaptırın.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Kendiniz de test edebilirsiniz yüklenin önden bakın jant içerde mi kalıyor yoksa değiyormu diye..Sürtmezse kesin yay takın derim ben. Böyle havada kalmış araç..

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
(düzenlendi)

Sondan bir önceki resim orjinal jantlar emre zaten :seytan:

tarihinde Cihan Yeti?ken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

Çaglar bey tesekkur ederim fikriniz için öncelikle amfimin markasını gercekten unuttum ilk setimde boshman vardı tabi araba patlatılıp tum set gitmeden önce sonra sagolsun amcam almanyadan getirdi amfi ve hoporlorleri gayet iyi performans veriyorlar ama amfiyi unuttum gercekten. 2 senedir herhangi bir cokme olmadı

emre ve gokhan bey tesekkur ederim sizlerde araclarınızı iyi gunlerde kullanın.. cihan bey içimde cok var gidiyim alıyım yayları diyorum ama kararsızım işte :seytan:

taktırıyım demi :)

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

yarın cekip ekleyeyim bakalım beraber emre bey eklerim buraya

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

okuyum olmazsa ben bu konuyu

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

tesekkur derim cihan cok yardımcı oluyorsun

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Rica ederim ne demek..Elimden geldiğince her zaman...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...