İçeriğe Yönlendir

KaraŞimşek 2004

Harun Ceyhan

Recommended Posts

Boran Cansever

abi hayırlı olsun kromların koyu resnk arabalarda nikelajı seviyorum. benim bordo focusa kapı çıtası, cam çıtası, kapı kolu komple yaptırdım. şimdi araba aşırı kendini gösterdi. yolda yürüyenlerin arabama bakıp yorum yapmaları beni mutlu ediyor

Yorum bağlantısı
Harun Ceyhan
(düzenlendi)

fahri bey, boran ve buğra kardeşlerim teşekkürler, en güzel arabalar sizlerle olsun :)

arabanın tamponlarındaki ve arka çamurluklarındaki yoğun çizikli yerler boyandı bu hafta. ardından pasta cila yapıldı. araba çok hoş oldu bugun itibariyle. nazar değmesin :)

tarihinde Harun Ceyhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Nahit Alev

sayın avukatım araba 7 aydır etrafımızda günde en az 1 kez görüyorum ve plakanın HC sine hic dikkat etmemiştim özür :)) tekrar hayırlı olsun (bu arada benimkide FK ) cocuklarımın ismi FURKAN & KÜBRA :blink:

Yorum bağlantısı
Şafak Uçar

güle güle kullan kazasız belasız.Resimlerden birine takıldım ben.İmamgiller oto yıkama :) .Adamlar süper isim bulmuşlar :)

Yorum bağlantısı
Harun Ceyhan

Nahit abicim hoşgeldin foruma :D senin arabanın da burda resimlerini görmek isteriz...

nurullah bey teşekkürler, şafak bey siz de sağolun. "imamgiller" burda bir petrol istasyonu. adamların soyadı bu, köklü bir sülale, ama oto yıkamaya isim olması bence de olmamış ;)

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Maşallah aracınız çok hoş. Kazasız belasız kullanın. Son halinin resimlerini görmek isteriz... :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Harun Ceyhan

mert bey teşekkürler, aslında 2. sayfadaki hali son hali diyebiliriz. o resimden sonra sadece tamponlardaki çizikleri boyattım. bir de arka lastiklerin ordaki kampanaların görünmesini engelleyen yuvarlak alüminyum kapaklar var ondan taktım. başkaca bir değişiklik yok. acaba diyorum kapılar ile camlar arasındaki lastikleri de "krom cam çıtası" ile değiştirsem mi, kararsızım... şurdakinden : http://www.omsaline.com/tr/urunler.asp?oms...9&durun=206 yan kapı çıtası yaptırmam ama cam çıtası olabilir, bakalım...

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Aracınız gümüş gri renginde olsaydı korm cam çıtasını şiddetle tavsiye ederdim ama aracınız siyah. Bence bu kadar krom yeter, fazlası bu güzelliği bozar diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

güle güle kullan allah kaza bela vermesin.

kromları taktırman iyi olmuş biraz arabayı açmış,amma cam fitilerine sakın deneme derim.

yapacağın bir cam filmi,birde egzos kafasının yerine daha güzel bir tercih.

Yorum bağlantısı
Harun Ceyhan
(düzenlendi)

yaptığım değişikliklerle ilgili konu açacağım ama yapamıyorum. bir sorun var. bakalım çözerim inşallah.

grnt031kk1.jpg

w800.png

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...