İçeriğe Yönlendir

Tampon boyama

Kemal Mert Balıbey

Recommended Posts

Kemal Mert Balıbey
(düzenlendi)

öncelikle herkese iyi akşamlar ben forumumuza dün gece katıldım gerçekten çok hoşuma gitti iyi ki böyle bir forum hazırlamışsınız...

ben sizlerden bi konuda fikir almak istiyorum bende de 2004 90 lık connect var beyaz renkte.. ben tamponları aynaları ve kapı kolarını da gövde rengine boyamak istiyorum. Sizce nasıl olur ve kaça patlar?

tarihinde Kemal Mert Bal?bey tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

öncelikle araç resmini yükleyebilirseniz bir baksak şöyle. ona göre düşüncelerimizi söylesek :)

saygılar,sevgiler....

Yorum bağlantısı
Kemal Mert Balıbey
(düzenlendi)

valla şu anda aşağıya inip çekmem lazım resimleri ama bildiğin beyaz renk connect gözünün önüne getir:D

tarihinde Kemal Mert Bal?bey tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

fiyat olarak bilmiyorum. müsayit bir zamanda çekerseniz görelim ona göre :) neden boyamak peki? kapı kolları flan? nikelaj yaptıranlar oluyor onu düşündünüz mi hiç?

Yorum bağlantısı
Kemal Mert Balıbey

valla internette gördüğüm bi kaç hoşuma giden araç var bende onlar gibi düşündüm yapmayı sonuçta beyaz renk arabaya yakışıyor bide(benim düşüncem) beğendiğim bitanesinin resmini göndereyim sizlere

Yorum bağlantısı
Kemal Mert Balıbey

boya astarı atarsak boyada yıpranma olmaz heralde

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

öncelikle aracınız çok şahane güle güle kullanın diyorum. aslında boyatsanız yakışır aracınıza. fakat yanlış görmüyosam nikelaj var. yapıştırıcı sürdükleri için o yapıştırıcı tamamen sökülür mü? boya altında pörtü pörtü durmasın?

bu arada nereyi ne renk boyatmak istiyorsunuz?tamponlar boyalı zaten

Yorum bağlantısı
Kemal Mert Balıbey

yanlış anladın galiba mustafa alemdar:D benim beğendiğim bi araç bu bende kendi connectimi bu hale getirmek istiyorum sizlerden fikir alayım dedim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bence tezat görünüm her zaman hoştur (göz aldanması). Tamponlarınızı siyah mat tampon boyası ile boyatın. İlk görünüşte ikisi de siyah dersiniz ama mat siyah boyalı bir tampon beyaz arabada çok şık duruyor. İnsanlar aracınızı görünce sebebini anlamadan bir şekilde farklı duruyor ama sebebini anlamadım diyecek.

Ön tampon alt ızgarasındaki plastikleri keserek, alüminyum petek te taktırabilirseniz bence sade ama güzel olur.

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

çaglar abiye katılıyorum ;) yanlış anlamışım ;)

Yorum bağlantısı
Kemal Mert Balıbey

teşekkürler görüşler için peki beyaz mat boya olurmu :) ne bileyim benim aklım beyazda kaldı ve bu mat boyalatın ömrü ne kadar olur hemen yıpranır mı

Yorum bağlantısı
Fatih Demir

yeni makyajlı connetiniz olsa 110 hp lik connet gibi tamponları parçalı bi şekilde boyatın derdim ama eski olduğu için bi fikrim yok illada beyaz istiyom derseniz boyatın gitsin memnun kalmazsanız satarsınız hem boyalı şekilde sattığınız için daha göz alıcı olur :):)

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Şayet resimdeki gibi yaparsan iki renk olupta ruhsata işletmen gerekmiyormu.? ^_^

Yorum bağlantısı
Barıs Akıncı
güzel olmuşta zamanla sinir eden boya atmaları içten bile değil...

Katılıyorum.Atmış halini gördüm.Çok kötü duruyodu.

Yorum bağlantısı
Kemal Mert Balıbey
Şayet resimdeki gibi yaparsan iki renk olupta ruhsata işletmen gerekmiyormu.? ^_^

cavit abi gerekmiyor sonuçta siyah şeritler yapıştırma olacak boya değil

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Kemal Mert Balıbey
pardon bişey sorsam.Benimde tamponlarım ağardı güneşten .Bu mat siyah boyanın markası ve neren temin edebileceğimi yazarsanız sevinirim.Teşekkürler

hocam google de aratırsanız karşınıza çeşitli alışveriş sitelerinden çıkar yok ordan olmaz derseniz de sanayi de oto aksesuar boya malzemesi satanlarda mutlaka vardır

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Murat Özen
öncelikle herkese iyi akşamlar ben forumumuza dün gece katıldım gerçekten çok hoşuma gitti iyi ki böyle bir forum hazırlamışsınız...

ben sizlerden bi konuda fikir almak istiyorum bende de 2004 90 lık connect var beyaz renkte.. ben tamponları aynaları ve kapı kolarını da gövde rengine boyamak istiyorum. Sizce nasıl olur ve kaça patlar?

valla ben kaportacı ve bir connet sahibi olaraktan hiç tavsiye etmiyorum çok igrenç bir hal alıyor araba ama illa yaptıracam diyorsan biz burda 300-400 tl arası boyuyoz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...