İçeriğe Yönlendir

Kedilerle başım belada.

Alkın Yılmaz

Recommended Posts

Alkın Yılmaz

Merhabalar başlıkta görüldüğü gibi kediler ile başım fena dertte. Arabam etrafı tel örgü ile cevrili garaj gibi bir yerde duruyor fakat kediler üstüne çıkıp oturmaktan zevk alıyorlar. Her sabah bakıyorum oturmuş bana bakıyorlar. :rolleyes: Ve arabanın üstünede hep pati izleri oluyor. Neyse dün baktım arbanın üstünde cizikler var tavanda hafif çizikler ama belliki boğuşmuşlar pasta cila yaptım oraya geçti ama bunlar için bi çözüm bulmalı sizce çözüm nedir? :clapping::melek:

Köpek alamam bakımı zor :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Uğur Çelik

garajın üstü kapalı ise araba kılıfı al derim....

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Teklifim ciddi ama okuyunca yine de gülersiniz. Bir şeklide (mesela veterinerden) Köpek tüyü bulun/alın. Bir fileye koyup aracı bıraktığınız yere asın. Kediler sokağa bile uğramaz :melek:

Ama kediler gemeyince motora fare girip sağı solu kemirirse karışmam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

Cila deneyen arkadaşım var. Kediler tutunamayınca tırnaklarını çıkarıyorlar. :melek:

Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

Alarm olabilir ama bu sefer de herşeye ötücektir ve millet rahatsız olacaktır.:melek: Ama köpek tüyünü deniyeceğim.

Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

Biraz tuzlu fakat 500 euro vereceğime hertarafı kapalı garaş yaparım. ;) Daha ucuz daha kolay birşey olmalı.

Yorum bağlantısı
Selçuk Çoban

Abicim mahalleden bir kedi tutuyorsun arabanı agacın yanına çekiyorsun ibreti alem için o kediyi o ağacda sallandırıyorsun bak bir daha arabanın üstüne çıkıyorlar mı :nazar::kutlama: Şaka bi tarafa da hakkaten sinir bozucu yaa... İnşallah en kıza zamanda çözümünü bulursun...

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

2004'de Focusu aldığımda cila atmıştım arabaya. Sabah baktım kediler tamponları yalıyorlar :nazar:

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Bu aslında motorcuların derdidir, seleye çıkar ve pisletirler kediler, o yüzden 1 torba naftalin konur ve bir daha kedi falan yanaşmaz.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Kaputa bir paspas koyun geçerken ayakları silinmiş olur...İz olmaz böylece... :kafa:

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce
Kaputa bir paspas koyun geçerken ayakları silinmiş olur...İz olmaz böylece... :p

Kedilerin dikkatine

1. Arabanın üzerine çıkmadan önce, önce sağa sonra sola sonra tekrar sağa bakın gelen yoksa bi tehlike yoktur.

2. Tırnakları uzun kediler arabaya alınması Anayasa ford ağır mahkemesince kovalanma ve su dökülme cezasına çarptırılır.

3. Arabaya çıkmadan önce önünüzde bulunan paspasa ayaklarınızı silmeniz önemle rica olunur.

4. Kayma tehlkesi yaşarsanız " zaten düşsemde 4 ayağımın üstüne düşüyom nası olsa" diyip kendinizi aşşa bırakın. Zaten fazla bi yükseklik yok... :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sizi panter emele şikayet etmeyen özürek ne olsun... görürsünüz siz..

Yarın kapıya elinde pankartla damlarsa bakalım ne diyeceksiniz... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Yüce
Sizi panter emele şikayet etmeyen özürek ne olsun... görürsünüz siz..

Yarın kapıya elinde pankartla damlarsa bakalım ne diyeceksiniz... :)

Bu olay hepimiz kediyiz olayına dönmesin :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bu olay hepimiz kediyiz olayına dönmesin :p

Valla oaraya doğru gidiyor konu... ;

Benden söylemesi... :)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Guest Fevzi G

benimde başım dertte ama benimkiler üstüne değil içine giriyor. birde yavruladı mı tamam motordan yavru çıkıyor artık. iki hortum değiştirdiğimi biliyorum, onu galiba fareler yapmıştı servis öyyle dedi.

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

bir sabah arabamı çalıştırmaya çalıştığımda araba çalışmadı. Kaputu açtığımızda bir kablonun kopmuş olduğunu gördük ve motorun üzerinde kedi patisi ve kedi tüyü vardı servistekiler kabloyu da kedinin kopardığını ve ne full dedikleri kasko ne de aracın kendi garantisi bu tip arızaları karşılamıyor :s bahsettiiğim kablonun da 120 TL civarında bir bedeli var özellikle soğuk havalarda kedilerin en sevdikleri yer arabalar oldukları için başımız daha da çok belada oluyor. Ben şahsen kediler için sıcak bir kulube yapmayı ve içinden de sütü eksik tutmamayı düşünüyorum :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
servistekiler kabloyu da kedinin kopardığını ve ne full dedikleri kasko ne de aracın kendi garantisi bu tip arızaları karşılamıyor :D

Haklısınız.. teminata dahil değildir :s

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Bu dert ne yazık ki bende de var benimde garajımın sadece arkası ve üzeri kapalı yanlar açık kediler geliyor oturuyor uyuyor sabahta arka camımda wc yazmıyor ama nasıl beceriyorsa bırakıyor gidiyor.. bende çözüm düşüne düşüne veteriner bir arkadaşım köpek pisliği tavsiye etti htta verdi arkaya koydum bir haftadır kedi yok gibi bilginize..

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Arabanın üstünü mazotla silmeyi deneyin. mazot boyayı beslediği gibi, kedilerin de hoşlanmayacağı bir kokudur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...