İçeriğe Yönlendir

İngiltere'den Gönderilen Anket Zarfları

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Hoşgeldiniz...

Hediye karşılığı istendiğini ilk defa duydum...

Ama çeşitli bahanelerle isteniyordu :)

Zarfınızı vermeyiniz.. !!

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

isteyen Terbiyesiz Kim Acep

Size Rüşvet Teklif Ediyorlar Kanmayınız.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu anketlerle dürüstlük adına yıllarca savaştım. Şu an etik olmaz tam yazamam ama hakkı yenen bayi ve gereksiz prim alan bayi çoktur. Siz özgür iradeniz ile doldurup yollayın zarfı. Altta doldurmadığınız özel not yeri olursa üzerini çizin!!! Yani başkası yazı yazamasın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
"Buraya getirin, beraber dolduralım" teklifinde bile bulundular :)

"Salak gibi mi görünüyorum" demedin mi.. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bayi değerlendirmenin en tarafsız yolu gizli müşteridir bence. Gerçi ben o müşteriyi de bulup çıkarıyordum ama neyse :) . Ford un sahibine söylediğim bir cümle vardı: Size özel ilgi göstermem mümkün değil;zira her müşterime aynı özel ilgiyi gösteriyorum. Buna rağmen kovulmamıştım ya hayırdır :) :) :)

Yorum bağlantısı
Tamer Ergen

benden 3 senedir istiyorlar. 2 tanesinde boruyu döşemiştim duğles hakkında. her ikisinininde geri dönüşü oldu. bu sene herhalde yönetim değişikliği oldu. bayağı bir düzelme olmuş serviste.

Yorum bağlantısı
Tamer Ergen

yada sorunlu müşteri olduğum için bana özel ilgide gösteriyor olabilirler :)

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Forumda İhtilal mi yapsak nedir

İmam Var Hazır Askerde Var Hazır

Öylemi Mehmet Abi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İhtilalde imamın işi ne yahu...

Asacakmısınız beni.. :)

Yorum bağlantısı
Murat Keskinoğlu

bu anketler sıfır araç alanlara geliyor galiba . birde bize gönderseler içimizi döksek. :nazar:

Yorum bağlantısı
Uğur Koçyiğit

2 yada 3 defa bu anketlerden doldurup gönderdim, hiçbirinde iyi birşeyler yazmak nasip olmamıştı

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Benide arayıp getirin beraber dolduralım demişlerdi, ben anketin notlar kısmına bunu da eklemiştim :nazar:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu anketler bayinin satış bölümündeki adres kayıtlarından alınıyor yani sıfır araç alanlara yollanıyor. Daha sonra ilk servis ziyaretinden sonra (%99 hala ilk sahibi) yine yollanıyor. Aracın sonraki servis ziyaretleri konu dışı yani ikinci el alanlara yollanmıyor. Geri çağırma kampanyaları da aracın ilk sahibine postalanıyor.

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
İhtilalde imamın işi ne yahu...

Asacakmısınız beni.. :(

suçu kime atacağız. imam hazır.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yo gaddar olmayız sadece kahve momlasında yapacakları espri kaynağı oluruz. Bazen maalesef çok ciddi olmayan çalışmalar yapılmakta bazı firma çalışanları tarafından.

Siz her ay düzenli bolca maaşı, yıl sonu priminizi, harcama faturalarınızı tıkır tıkır sorgu sualsiz alsanız, firmanızın sizden beklediğinden daha çok müşteri odaklı çalışmaya çalışıp canınızı sıkarmıydınız?

Daa fazla konuşamıcam :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Cihan Yenice

Bu arada Caglar bey sadece sıfır arac alımında gonderildiğini söylemiş ama ben aracımı ikincci el aldım bana da geldi böyle bi zarf ve ben şimdi duğles hakkında döktürmekle meşgulum...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Satış - Servis ayrı form yollanır. Sizinki servis deneyimi formudur.

Yorum bağlantısı
Tansel Yılmaz

Bugün beni de arabamı aldığım İstanbul Gerçek Oto'dan aradılar. "Size bir zarf gelecek ,memnunsanız çok memnunum şıkkını işaretlemeniz gerekiyor , İngiltere'de değişik anlaşılıyor" gibi bir şeyler söylerken kızcağız , ona " yaşım 36, anket doldurmayı biliyorum, bunun için beni aramanız sizce de komik değil mi? " dedim. Çok acayip bir hareket bence. Üstelik görüşlerim zaten olumlu, alırken hiç bir sorun yaşamadım. Yaşadıysam de bilmiyorum :)

Burdan bir sorum olacak Çağlar ( Bayur) Bey'e : Arabamı aldığım Gerçek'in henüz servisi yokmuş, belki seneye kadar da kurmazlar , gerçi daha vaktim var ama bakım ya da daha önceki sorunlarım için tavsiye edeceği bir servis var mı? PM'de atabilirsiniz. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)

Gerçeği geçen gün gördüm şaşırdım. Okmeydanı yolu üzerine kurmuşlar sistemi. Lokasyon olarak nefis bir yer ben zamanında o bölgede çok uğraştım ama finansör bulamamıştım. Servissiz nasıl yetkililer anlamadım bir ara ilgilenicem bu konuyla merak işte :)

Hangi semt civarı servis arıyorsunuz?

Bu arada anket formunda ''çok memnunum'' kriteri vardır kızcağızda patronların dürtüklemesi yüzünden arıyordur herkesi. Sadece ve sadece bu kutucuk ile belirlenen prim ler vardır neyse... bu kriterle yıllarca savaştım ama Yel değirmenine saldıran deli şövalye gibi görünüyordum dışardan :)

Aslında bu anket formu hakkında bi sürü şey saycam da forumun terbiyesi kalmayacak...

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansel Yılmaz

Ben Bakırköydeyim. Mesela karşı zor olur benim için eğer çok tercih edilir bir durum yoksa tabii.

Sormayın ben de kıza öyle dedikten sonra biraz üzüldüm , çünkü hep kendimi onların yerine koyarım. Ama O da bu aldığı tepkiyi yöneticisine yansıtsın diye söyledim aslında.İlginize teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Vallahi ben memnun kalmadığımdan hep olumsuz işaretledim, yorumlardada dingilizce yazıp yolladım, rahatladım vallahi.

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Ben Türkçe yazdım, en son gelen mektupta yazı yazacak yer kalmamıştı.

Türkçe de biliyorlar, gelen tepkiden belli :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Zaten sadece mektuplaşma olarak yurtdışı sistemi var. Yazılanlar, formlar Otosan fabrikaya geri geliyor. Orada değerlendirilip yetkili servislerden hesap soruluyor. Normalde notu yazanın ismi gizli olarak servislere dönüyor formlar. Yani siz türkçe yazın Otosan daki çevirmenin gazabına uğramayın :)

Ben yetkili servis ''yektisiz sorumlusu'' :) olarak yıllarca çarpıştım bu bu sistemle bu anketle ; kısaca:

Formları hazırlayan akademisyen formcular yurt dışı müşterisi davranış-cevaplayış sistemine göre hazırladıkları için anketlerdeki cevaplardan çıkan yüzdesel istatistikler bizim TR şartlarında sapmalara sebep olabiliyordu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...