İçeriğe Yönlendir

97-98 Mondeo Ghia'lar Hakkında Teknik Bilgi

Guest G

Recommended Posts

Guest G

iyi akşamlar...

sitenize yeni üye oldum. 97 - 98 model mondeo Ghia almayı düşünüyorum. araçlar hakkında teknik bilgi verirseniz sevinirim.

( motor, yürüyen aksam, yakıt durumu vs..) teşekürler.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Merak ettiklerinizi sorun söliyelim.

Genel anlamda üzerinde araba/marka/model tanımam diye bi cevap yazcam caponcular kızacak :D

Foruma da hoşgeldiniz.

Yorum bağlantısı
Misafir

Foruma hoş geldiniz. Aslında mondeo topiği altında bemzer birkaç başlık altında detayları bulabilirsiniz, ancak kısaca izah edeyim; motor 136bg, yakıt tüketimi sınıfındaki araçlar için ıldukça makül, yürüyen aksamları ise alacağınız araca göre değişkenlik gösterecektir. Motorlarında kronik sorunu bulunmayan, 2000 motorun performansını, sürüş zevkiyle tamamlayan, yol tutuşu ile güven veren, ivmelenmesiyle, güçlü frenleri ile, makul 2. el fiyatlarıyla ideal bir seçenek.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Etem Şenkurt

sınıfının en güzel arabası diyebilirim. ben de kullandım ve performansından çok memnun kaldım.mesela yol bilgisayarı ile bilgi vereyim mi?

eğer lpg taktırmak isterseniz sıralı sistem taktırın, hem performanslı hem ucuz ama biraz pahalı diğerlerine göre fakat değer.

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Merak ettiklerinizi sorun söliyelim.

Genel anlamda üzerinde araba/marka/model tanımam diye bi cevap yazcam caponcular kızacak :p

Foruma da hoşgeldiniz.

kızmadık :)

(mondeo da mazda parmağı var :) )

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Alper Karadut

evet kardeş bende de 97 mondeo var... kendi sınıfında üzerine araba tanımam.. fiyatıda aracın özelliklerine göre çok uygun...

saygılarımla...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...