İçeriğe Yönlendir

Nerede Ne Yenir ?

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Serkan Öz
(düzenlendi)

Samsun-Amasya yolu: Özkara Tesisleri'nde menemen çok iyi..

Eski Foça: Liman Restorant.. Balığı çok iyi pişiriyorlar, kalamar da süper..

Bursa Barakfaki Köyü: Kasap İsmail'in yeri(Kestel Yolunda solda kalıyor) et çeşitleri..

Düzeltme: Barakfaki'yi daha önce de yazmışım ama iki defa yazılmaya değer :)

tarihinde Serkan Öz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Karadağ

İzmir, Karaburun, Balıklıova Köyü'nde Garibin Yeri :good1:

Muhteşem manzara eşliğinde mükemmel lezzetli balık ve tüm deniz mahsullerini denizin üzerine kurulu iskelede gün batımına karşı yiyebilirsiniz. Fiyatlar da gayet makul ;)

Yolunuz Çeşme taraflarına düşerse şiddetle öneririm.

garibin-yeri.png

Not: Fotoğrafta rakı olması rakıya yöneltmek isteyişimden değil tamamen fotoğrafın bütünlüğünü bozmak istemeyişimdendir :flowers:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

İzmir, Karaburun, Balıklıova Köyü'nde Garibin Yeri :good1:

Muhteşem manzara eşliğinde mükemmel lezzetli balık ve tüm deniz mahsullerini denizin üzerine kurulu iskelede gün batımına karşı yiyebilirsiniz. Fiyatlar da gayet makul ;)

Yolunuz Çeşme taraflarına düşerse şiddetle öneririm.

Not: Fotoğrafta rakı olması rakıya yöneltmek isteyişimden değil tamamen fotoğrafın bütünlüğünü bozmak istemeyişimdendir :flowers:

Abi en kısa zamanda buraya gideceğim. Fakat yanıma bir şoför daha almam lazım. :D :D :D

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Abi en kısa zamanda buraya gideceğim. Fakat yanıma bir şoför daha almam lazım. :D :D :D

Ben gelebilirim Hasan ama benim de yanımda bir şöför getirmem gerekecek :D

:rolleyes:

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Ben gelebilirim Hasan ama benim de yanımda bir şöför getirmem gerekecek :D

:rolleyes:

Bana uyar. :D :D :D Dönüşte bizi getirecek biri olsun yeter. :D :D

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Bana uyar. :D :D :D Dönüşte bizi getirecek biri olsun yeter. :D :D

Ben getiririm ama otobandan :D :D zaten bizim evler otobana yakın ;)

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Ben getiririm ama otobandan :D :D zaten bizim evler otobana yakın ;)

Abi ne olursa olsun alkollü araba kullanmak yanlış yahu. :) Şüförrrr bulmak daha mantıklı. :D :D

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

İzmit'e yolu düşenler outletin arka tarafında bulunan Çınar restoranda ıspanak yesinler mutlaka :)

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Abi ne olursa olsun alkollü araba kullanmak yanlış yahu. :) Şüförrrr bulmak daha mantıklı. :D :D

1,2,3,4... sanırım ben bir kaç kez kullanmak zorunda kaldım ama kimyasal olarak içkiyi nötrleştirdikten (soda, limon, tuz özel yapılış :yes: ) 1 saat sonra çıktım yola :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bakalım İzmir yolalrında ve İzmir'de neler yenirmiş, göreceğiz yarın inşallah :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Bakalım İzmir yolalrında ve İzmir'de neler yenirmiş, göreceğiz yarın inşallah :)

Burası biraz ters kaçar abi, ben iş yerinde (Manisa OSB) olcam yarın da pazar da, ziyarete gelenlere tabldot söylerim :blush:

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

ODTÜ nn balgat giriş kapısına yakın Kebap 2000 de pilav üstü döner , Konya da Cemo da etli ekmek , Konya Kulu kavşağına gelmeden Baran tesislerinde kahvaltı. Ankara Kırıkkale yolunda Kayadibi tesislerinde kahvaltı , Yenimahalle Çalıkuşu restorant da balık çorbası , Cunda Bay Nihat"ta Rakı Balık , Yüzüncü Yıl Dostlar mantı evinde Mantı , Kumrular Cici piknikte gerçek ankara döneri , Mardin de kaburgacı selim amcada kaburga ...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Göktürk

İzmit Kandıra yolu üzerinde MiniKöşk diye biryer var. Çok methini duydum yakınımdan.

Tavsiye edilir. Ben de gitmek istiyorum.

http://minikosk.com.tr/

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

İzmit Kandıra yolu üzerinde MiniKöşk diye biryer var. Çok methini duydum yakınımdan.

Tavsiye edilir. Ben de gitmek istiyorum.

http://minikosk.com.tr/

Hocam kahvaltısı da çok meşhurdur,tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Cumartesi gece 02:00 gibi Bursa'dan geçeceğiz nasip olursa. Varsa bildiğiniz mekanlar paylaşırsanız sevinirim. :)

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Cumartesi gece 02:00 gibi Bursa'dan geçeceğiz nasip olursa. Varsa bildiğiniz mekanlar paylaşırsanız sevinirim. :)

Ben geçen hafta geçtim pek bişey yoktu HTŞ, Akhisar'a kadar aç kaldık :D

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Çok geç bir saat ne yazık ki. Makul saatler olsa Celal&Celil ustayı önerirdim. Çalışma saatlerinden emin değilim ama İnegöl köftesi düşünülebilir. (İpek ya da Orhan'dan)

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Ben geçen hafta geçtim pek bişey yoktu HTŞ, Akhisar'a kadar aç kaldık :D

Çok geç bir saat ne yazık ki. Makul saatler olsa Celal&Celil ustayı önerirdim. Çalışma saatlerinden emin değilim ama İnegöl köftesi düşünülebilir. (İpek ya da Orhan'dan)

İlginize teşekkür ederim. :) Her zaman ki gibi yörsana takıldık. :)

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Her zaman ki gibi yörsana takıldık :)

Allah standarttan ayırmasın :)

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

İzmir Güzelbahçe'de denize nazır ufak bir büfe var. Koç Büfe.

P1090258.JPG

İlk kez 3 yıl önce ilk açıldığını düşündüğüm zaman gidip nişanlımla balık ekmek yediğimiz ve lezzet, sunum ve fiyattan çok memnun kaldığımız ufak bir yer burası. Genelde balık, köfte gibi porsiyon olarak sunulmanın dışında ekmek arasına da girebilen yiyecekler mevcut, bunların yanı sıra sabahları kahvaltı ve her öğün sahanda melemen mevcut.

P1090254.JPG

Acı severler için ev yapımı pul biber mevcut ;)

P1090260.JPG

Büfeyi tek başına işleten klasik egeli teyzemiz :)

P1090267.JPG

P1090269.JPG

Yolunuz o taraflara düşerse özellikle balık ekmek için ısrarla öneririm :good1:

P1090264.JPG

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Guest Feti Ercan

7 aydır yaklaşık olarak İzmirdeyim. Her yer de Pizzacı, hamburgerci, yada fastfood türü dönerciler, midyeciler vs var. İzmirli arkadaşlar bilir şöyle adana, urfa, iskender, şiş, ciğer, yürek vs. yapan çok pahalı olmayan yer nerede var. Her çarşıya çıktığımda pizza yemekten sıkıldım :) Karşıyaka'ya yakın olursa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Göktuğ Serbent
(düzenlendi)

:D Feti bey sizi benden iyi anlayan olamaz herhalde :D maalesef İzmir kebap filan bilmiyor. Uzun araştırmalar sonucunda bulduğum Karşıyaka'da 06 pastahanesinin olduğu sokağın sonunda ama en sonunda :) ufak 2 tane ocak başı vardı oldukça güzeldi. fakat 8 sene sonra oradalar mıdır bilemem :)

İzmir'de bir keresinde rastgele bir yere girdim iskender kebap istemiştim et döneri tabağa koyup üstüne ketçap sıkar gibi az birşey salça döküp getirmişlerdi :D

tarihinde G&#246ktuğ Serbent tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

Diyarbakır o konuda mükemmeldi. 5 katlı sırf ciğerci yürekçi vardı :) İzmir de pizzaya alışacağız mecbur. Karşıyaka da döneri takıyorlar veriyorlar ateşi yakıyor. Millet kapış kapış yiyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...