İçeriğe Yönlendir

98 Mondeo Ghia Kapı Problemi

Sait Ertürk

Recommended Posts

Sait Ertürk

dediğm gibi kapılar düne kadar normaldi, dün akşam ne olduysa sol ön kapı anahtar üzerindeki kumandadan açmamaya başladı. acaba motor damı bir problem var yoksa elektrik problemimi anlamış değilim. ilginiz için teşekkürler :kutlama:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sol ön kapı anahtarla açınca normal çalışıyormu? sadece uk ilemi çalışmıyor?

Yorum bağlantısı
Sait Ertürk
sol ön kapı anahtarla açınca normal çalışıyormu? sadece uk ilemi çalışmıyor?

çağlar bey kapı anahtarı ile daha önce açmıştım ama uk var diye uğaşmadım doğrusu devamlı uk ile açıp kapatıyordum ama ne oldu ise şimdi çalışmıyor :mellow:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tam anlayamadım? şöyle sorayım şu anda nasıl kilitleyip açıyorsunuz ve ayrıca çift kilit çalışıyorumu?

Yorum bağlantısı
Sait Ertürk

galiba ufak bir elkt. problemi var bugun kapılar düzeldi açıp kapatıyor

aslında engüzel arabayı baştan aşağı check up yaptırmak ama şimdi değill. ilginiz içiçn teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
ayrıca çift kilit çalışıyorumu

Bu işlem nasıl yapılıyor, bilgi verebilir misiniz?

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Fatih Karaot

yav kilit deyince benim de bagaj kiliti çalışmıyor..yani sadece anahtarla açabiliyom..aldığımdan beri böle...normalde nasıl açılması lazım?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Fatih bey ya bagaj kilit mekanizması bozuk ya da aracınızın kilit beyni taksi modunda kalmış. Wds veya Fds cihazı ile bagaj kilidi iptal edilebiliyor. Bir serviste baktırın.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatih Karaot

bugün bagaj kilidinin muhafaza plastiğini sökerken kilidin civatalarını da ayırmaya çalışmışım..vesselam oraya ulaşmak için zaten kilit civataları sökülmesine gerek yokmuş..:)muhafazayı söktüm fakat kilit civatasını(6 ya da 8 başlı tornavida)sökemedim ben de tornavida ile kenarına vurarak açmaya çalışırken kilidin kendini bıraktığını farkettim...yani hep takılı (kilitli)duruyomuş..civataya vurunca kilit kendini saldı ...Şu an çalışıyo ..yani her seferinde anahtarla açmama gerek kalmadı..ben de düğme ile açabiliyorum...ne büyük saadet :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...