İçeriğe Yönlendir

Bosch Lpg Bujisi

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Ersen Tapan

Ersen senin aldıkların hep batakçı, vur kaçcı :D

Onlar hediye göndermez,

Fordburada.com'dan aal.. oto-parça.netten aal..

Araba arıza yapmıyor ben ne yapayım :D

Vaktim olmadığı için bakımıda serviste yapıyorum ; yılda birkere ..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

teh bende zamanında bi sürü para verip bosch +90 ampul almıştım. bize bişi yok.

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Ben de lpg bujisi, silecek ve Bosch Plus 90 ampul sipariş verecektim. bari verirken yüzsüzlük edip isteyeyim bundan :) Bu arada laf açılmışken focus 2,5 için almam gereken sileceği bir türlü seçemedim adı geçen siteden hatta telefon açıp soracaktım fırsat olmadı. Bilen varsa ve link verirse sevinirim.

Emmi bu arada hayırlı olsun hediyen . Güle güle kullan

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi bu arada hayırlı olsun hediyen . Güle güle kullan

Mahmut teşekkür ederim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mehmet Abi geçen ben söyledim :) valla bak.

Fordclubtr.com Mehmet Özyürek diye abimiz var o bu bujiden almış ve şu anda forumda onun sayesinde 5-6 kişi daha aldı bence siz adama bir teşekkür edin dedim. Bak çok ciddiyim abi Geyik yapmıyorum. Şimdi takdir ettim adamları abi. Adına çok sevindim.

Hayırlı olsun demeyi unuttum sevinçten. Abiciğim güle güle kullan. Bu arada bujilerin gelişinide öğrendim :) 12.5 tl adamlar 2 tl karla satıyorlarmış :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet Abi geçen ben söyledim :) valla bak.

Fordclubtr.com Mehmet Özyürek diye abimiz var o bu bujiden almış ve şu anda forumda onun sayesinde 5-6 kişi daha aldı bence siz adama bir teşekkür edin dedim. Bak çok ciddiyim abi Geyik yapmıyorum. Şimdi takdir ettim adamları abi. Adına çok sevindim.

Hocam, doğrudur... Forumu bilmiyorlardı, ben de bahsetmedim ama bir anda haberleri oldu.. :D

Takıma ortağız :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Estağfurullah abi.Sen güle güle kullan.Çok sevindim.Haberleri olsun abi. Adamlar hızlı ve düzgün çalışıyorlar.Fiyatta uygunmuş. Araştırdım :) (Ford parçacı arkadaşım var ) Senden duyduk abi yalan değil. Bak kaç kişi aldı.Bugün aracı uzun yolda test ettim yakıt aynı kaldı ben lastiğe bağladım. Ama aracın gidişi baya farketti. Rampa çıkmaları aracın ara hızlanmaları. Bu kadar fark olması bendeki bujilerin tırnak aralığından galiba.Üzerindeki eski bujilerin (3 aylık) tırnak aralığı 1,43 çıktı. Ben bu kadar farkı bundan hissettim galiba. Ama yakıt uzun yolda etkilemedi. Çünkü rüzgar çok fazla lastikler uygun değil ve rolantide sorun var benim araçta ama gidiş 10 numara oldu.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

ben halen bu bujileri sevemedim :p benzinde log bozar :p bu mındar mındar :D

zaten bize hediyede yokmuş :beee:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

(Abi bırak o almasın. Mındar diyor ya )

Mustafa Bozuyor bozuyor alma sen :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bozmuyor Mustafa..

:p

Hakan abi sizin arabalara beyinsiz diyordu :p ondan bozulsa da anlamıyordur :D

ELm327 ler gelsin bak abi bakalım lft sft değerlerine loglar ne alemde :D biraz daha km yap eğer banada hediye bir şeyler gelecekse bende alayım yoksa fomoco bujileri bakımda söküp motorcraftlarımı takacam :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

o değil bu konu super 4 başlığı altında açılmış ama mevzuyu lpg bujisine benim ilk mesajım getirmiş teh teh teh o oto-parça nete :D yazdım bu hediye işini.

2010 dan beridir de en az 5-6 bakımdır her bakım öncesi niyetlenip sonra amaaaan diyip motorcraft set takmışımıdr arabaya :D

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Ben bugün verdim siparişleri sonunda.İlk fırsatta da Yaşar Ustanın yanına uğrar taktırırım bujileri. Ayrıca H7 Bosch Plus 90 ampulde sipariş ettim. Bakalım yeni bujiler ve ampuller nasıl olacak :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben bugün verdim siparişleri sonunda.İlk fırsatta da Yaşar Ustanın yanına uğrar taktırırım bujileri. Ayrıca H7 Bosch Plus 90 ampulde sipariş ettim. Bakalım yeni bujiler ve ampuller nasıl olacak :)

Mehmet Özyürek'in tanıdığıyım, hediyemi unutmayın dedin mi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu forumda lpg bujisini ilk ben taktım galiba ama bana hediye mediye gelmedi.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Anahtar cümleyi aldık beyler, hücummmmmm isyeannnnnnnnnnnnnn :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu forumda lpg bujisini ilk ben taktım galiba ama bana hediye mediye gelmedi.

Mehmet Kaya telefon açıp, Hepimize Mahmut önder oldu, o olmasa biz bilmiyorduk bu bujiyi deseydi sana gelirdi.. Tek suçlu Mehmet Kaya :D

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Mehmet Kaya telefon açıp, Hepimize Mahmut önder oldu, o olmasa biz bilmiyorduk bu bujiyi deseydi sana gelirdi.. Tek suçlu Mehmet Kaya :D

sen biliyon ya emmi bana yeter. hediyemi zaten aldım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi sen rüşvet verdin. Onlarda versin rüşvet onlarında isimlerini arada zikrederim :D

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Mehmet Özyürek'in tanıdığıyım, hediyemi unutmayın dedin mi :D

Öyle demedim de Emmi'nin selamı ordan birer takım iyisinden bujiyle ampul verecekmişsiniz komisyonunu da gönderecekmişsiniz dedim :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Öyle demedim de Emmi'nin selamı ordan birer takım iyisinden bujiyle ampul verecekmişsiniz komisyonunu da gönderecekmişsiniz dedim :D

Nasıl gaysellisin sen ya.. :D

Başkası olsa, parasını emmi ödeyecek derdi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Nasıl gaysellisin sen ya.. :D

Başkası olsa, parasını emmi ödeyecek derdi :D

Mehmet Abi seni düşünende var demekki :D

Yorum bağlantısı
Ünal Doğar

Arkadaşlar buji ile ilgili son görüşleriniz neler artıları eksileri.Sipariş etmeyi düşünüyorum da .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...