İçeriğe Yönlendir

Yakıt tasarruf kitleri

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Guest Mehmet Boran Koca

üstelik bu EKO66 mıdır nedir birsürü onayı da var bildiğim kadarıyla;

sanayi ve ticaret bakanlığı onaylı ....tutturuyoruz ford mühendisleri niye yapmadı bunu diye madem öyle bu mühendisler forumda araçlarındaki absürt sesleri duymamak için müziği açan(her ne kadar dalga amaçlıda olsa) kullanıcıların araçlarındaki rahatsız oldukları kronik sesleride giderseydi de biz sanayi sanayi dolaşıp çözüm aramasaydık.

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Bu tür şeyleri kullananların bir kısmı hesap yapmayı bilmiyor,bir kısmı psikolojik olarak işe yaradığını düşünüyor,bir kısmı ise verdikleri paraya karşı işe yaramadığını görünce kendini kötü hissediyor ve çevresinede dalga geçmesinler diye çok iyi bir şey %..... tasarruf yaptım çekişim arttı falan diye kendini avutuyor.Aslında bunu alanlarda olayın farkında ama iş işden geçtiği için çaktıramıyorlar.

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Sizin aracınız şehir dışı 100 km de zaten 5.6 lt tüketiyor,200 km de 11.2 lt,öyleyse bu cihaz daha fazla yaktırmış diyebiliriz.

Murat bey inanmayın böyle şeylere,bu tür dolandırıcıların savunulacak bir yanı yok.

Yorum bağlantısı
Gökhan Çelenk

Bende bundan önceki 2001 fiesta 1.25 ghia aracıma bahsi geçenler gibi bir cihazı kadıköyde satan bir yere 150 ytl karşılığı taktırdım 2 aydan fazla kullandım hiçbir faydasını göremedim onlarda % 30 tasarruf edeceksiniz diyolardı ,yakıt hortumunun üzerine bir mıknatıs mamulu bir üründü neyse memnun kalmazsanız iade edebilirsiniz denilmişti buna istinaden cihazı geri götürdüğümde 20 ytl montaj ücreti kesip 130 ytl yi 20 gün sonrasına gün verdiler, 3 defa gitti zor aldık paramızı iyi düşünün derim

Yorum bağlantısı
Fatih Susuz

selam arkadaşlarım abilerim bu eko 66 hakkında bi bilgisi olan varmı yaa adam %30 tasarruf diyo biraz araştırma yaptım ama bilgi amaçlı bi soru

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Herhangi marka araçta , herhangi bir yöntemle %10 tasarruf sağlayacak sistem keşfettim desem, 100.000 euro maaşla işe başlamıştım. Avrupaya özel jet ile ulaşım hariç.

Tasarruf kitleri hakkında bir daha düşünün.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Fedai Özoğlu

arkadaşlar günaydın. dün gece bir t.v. kanalında eko 66 yakıt tasarruf cihazının mücidiyle raportaj vardı izleyen varsa anımsayacak. ya bu eko 66 neyin nesidir aranızda bir kullanan var mı?

mehmet abi senin kesin bir fikrin vardır . yanıtlamanı bekliyorum

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Özgür Atar

Arkadaşlar malumunuz petrol fiyatları aldı başını gidiyor yakıt harcamalarının

artması artık fakir veya zengin hepimizi yeni arayışlara itiyor.

LPG olayına şahsen daha başından biri soğuk olduğum için bu aralar piyasada ki

yakıt tasarruf cihazları ile yakından ilgilenir oldum ve bu cihazlar arasında özellikle

belirgin şekilde öne çıkan EKO 66 cihazı hakkında bizzat mucitiyle tanışma imkanı

buldum.

Aletin çalışma prensipleri ve işleyişi hakkında sayın Talat MOLLAO

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

En iyi tasarruf kiti lpg kitidir.. gerisi yalandır...

Hangi gemide test edilmiş bu...

Yorum bağlantısı
Özgür Atar

Abi Lübnan daki BM görev gücünde görev yapan TCG İskenderun ve TCG Gaziantep

fırkateyninde denenmiş

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bir gün kredi çekerde gemi alırsam.. deneyebilirim... ;)

Oooo

Benim araba için olanı 1000 lira + kdv imiş... :o

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

1000+kdv vericek olsam alırım BRC gezerim fıldır fıldır...Focus fırkateyn miki + fırkateynler dizel değilmi? ;)

Yorum bağlantısı
Özgür Atar

ABi sadece tasarruf değil motor temizliği ve bakım giderleri içinde çok

önemli birde özellikle LPG li araçlarda görülen subab problemlerini

çözdüğünü söyledi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Evet dizellerde de kullanılıyormuş...

ABi sadece tasarruf değil motor temizliği ve bakım giderleri içinde çok

önemli birde özellikle LPG li araçlarda görülen subab problemlerini

çözdüğünü söyledi

LPG'li araçların kurum gibi sorunları zaten yoktur.. bakım süreleri de uzundur zaten... Lpg'li araçta nereye bağlayacaklarmış ki bunu...

Hem lpg'nin bir zararını duymadım ben bu güne kadar...

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Evet dizellerde de kullanılıyormuş...

Bana ekonomi için şuanda LPG den daha mantıklısı gelmiyor...Ondan sonra dizel.Dizelin bakım masrafları fazla olduğu için oda.

Yorum bağlantısı
Özgür Atar

Ben çok şüpheci yaklaştım ama talat bey öyle sinirlendi ki

şaşırdım daha sonra izah etti tabii G.Antep EKO66 bayii

cihazın sahtesini yapmış adamın adını kullanarak 80 araca sahte

cihaz takmış millet tabii randıman alamayınca Talat beyi

arayıp şikayet etmiş....

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ben çok şüpheci yaklaştım ama talat bey öyle sinirlendi ki

şaşırdım

Sinirlenmemesi gerekiyordu... :rolleyes: Sinirlendiyse vardır bişey :)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Dizel şu anda YTL/km'de geriye düştü. Benim mondinin dizelleri mümkün değil 22-23 ykr/km'nin altında şehiriçi tüketimi göremez. Ben 17-18'leri bile görebiliyorum.

en güzel örnek hem ağır bi araba hem otomatik 17-18 ykr yakıyor en mantıklısı LPG özgür bey bence.Bende düşünüyorum LPG.

Yorum bağlantısı
Özgür Atar
(düzenlendi)

Abilerim bir defa LPG de kurum yoktur kim diyorsa kusura bakmasın

teknik bilgisi zayıf izah edeyim müsaadenizle:

Arkadaşlar arabalarımızda kullandığımız tüm yakıt türlerinin kimyasal olarak

genel adı HİDROKARBON dur.(Mazot,Lpg,benzin,fuel oil hatta kömür ve de şaşıracaksınız

Elmas) hidrokarbonların moleküler yapıları bağlarla birbirine geometrik biçimde bağlanan

Hidrojen ve Karbon atomlarından oluşur.Yanma olayı Hidrojen ve karbon bağlarının oksijen

tarafından parçalanmasıyla gerçekleşir ve sözkonusu araçlarımızın motorları bu yanma sonucu

oluşan ısı enerjisini harekete çevirir.

Sonsöz olarak yanmanın olduğu her yerde karbonlanma yani kurum görülür....

Saygılarımla......

tarihinde Can Umut Baykan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
(düzenlendi)
Sonsöz olarak yanmanın olduğu her yerde karbonlanma yani kurum görülür....

....

''Yanmanın olduğu her yerde karbonlanma yani kurum görülür''se bu cihazı bağlayınca nooluyor bu kromlara korkup kaçıyorlar mı...

tarihinde Can Umut Baykan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim takıldığım konu şu.. Sitesinde 60 bin kilometrede bir yağ değişebilirsiniz diyor...

Bir yağın 60 bin kilometre dayanabilmesi için.. Yağın kesinlikle kirlenmiyor olması lazım...

Evet Özgür Bey dememiş... Ama firmanın savunuculuğunu yaptığı için ben direk sordum soruyu...

Web sayfasından alıntı...

Önce piston kafalarındaki kurum sıra ile egzoz dış ucuna kadar her türlü iç kirlenme ve tortu temizlenir. Motor içlerinde sağlıklı yanma meydana geldiğinden yağ kirlenme süresi uzar. 10.000-20.000 km yağ değişimleri 40.000-60.000km lere çıkar . Kurumlaşıp hareket kabiliyetleri zorlaşan ve sık sık aşınıp arıza veren hareketli mekanik aksamlar En yüksek seviyede işlevlerini yerine getirirler.
Yorum bağlantısı
Özgür Atar

Mehmet Abi

Ben firmanın savunuculuğunu yapmıyorum dersem yalan olur yapıyorum ama sor ki niye?

Yorum bağlantısı
Özgür Atar

Abi istersen maddeler halinde sayayım....

1.Bende olaya baştan senin gibi eleştirel baktım tabii ki ama adam sorduğum bilimsel sorulara o kadar ikna edici ve mantıklı cevaplar verdi ki

mukni oldum.

2.Bu adamın adı TALAT değil de William Horse olsaydı ve TUV sertifikası (Ki bu sertifika Almanya Sanayii bakanlığı tarafından 6 aylık test ve kontrolllar sonucu verilir)şu anda ne sen bu kadar eleştirirdin ne de ben eko 66 yı savunmak zorunda kalırdım.

3.Acizane insandan anlarım tam anlarım diyemem ama mesleğim icabı işim Eğitim olduğu için ve 12 yıldır Türkiye nin en iyi okulların da görev yaptığım için zeki insanları ayırt etme özelliğim gelişmiştir.(Allah beni Affetsin Kendimi Övdüğüm İçin)

Bu adamda acaip bir zeka ve mantık var...(laf aramızda deli+deha bölü 2)

4.Adamın vücudunda kurşun yaraları ve dayak izlerini görsen adamın birilerinin menfaatine dokunduğunu anlardın....

5.Adam 10 yıl garanti veriyor ve memnun kalmazsan aracından söküp paranı iade ediyor.(Hangi LPG kiti takan usta bunu yapar)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Peki neden reklam yapmıyor bu talat bey icadını tanıtmıyor? + taklidini nasıl yapmışlar bu kadar basit bi mantığı olan bir cihazmı ki?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...