İçeriğe Yönlendir

Dizel Motorlar İçin Yakıt Katkısı ve Kullanım Sonrası İzlenimler

Ayhan Şentürk

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

cc yi uzunyıllar hiç bu tür işlem görmemiş araçta kullanın, bakalım test ler ne çıkacak...  :rolleyes:

aracı devirli kullanın, arada bir wurth gibi şeylerde kullanın, araçtan bıkana kadar motor normal ömrünü doldurup rektefe ister hale gelene kadar sorun yaşamazsınız, bu tür katkı matkı cc vs. hepsi işe yarar, kafanıza göre takılın, yalnız 150 bin km. yi geçmiş ve hiç bu tarz işlem görmemiş motorda cc yaptırmayın yeter.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Fatih Küçük

Merhaba

Courier model araciniza hangi istasyondan hangi yakitdan aliyorsunuz

Km performans denemesi yapan oldumu

Ben shell vpower nitro+ dizel aliyorum istasyon Avcilar e5 tercihim.

Ayrica enjektor temizleyici katki kullanan oldumu tavsiye edermisiniz.

Tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

mazotta shelli tek geçerim totalde iyidir.. ben enjektör temizleyici yakıt katkısı vb ürünlerin fayda sağlayacağına pek inanmıyorum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Aslan

Daha uzun menzil  ve yakıt sistemi güvenliği için BP, kısa menzil ama ataklık ve performans için OPET. 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
10 saat önce, Emre Öğüt yazdı:

mazotta shelli tek geçerim totalde iyidir.. ben enjektör temizleyici yakıt katkısı vb ürünlerin fayda sağlayacağına pek inanmıyorum

+100+1000 der geçerim. tabi istasyon önemli

Yorum bağlantısı
Mustafa Tatlı

Yakıt tercihi olarak shell ya da total kullanıyorum genelde.Katkı maddesi olarak da kesinlikle hiç bi ürünü kullanmayın derim.Enjektörlere zarar verdiğini duydum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Shell Nitro+ kullanıyorum. Araç 33.000km'dir bende. Neredeyse her 5.000km'de bir uzun yolda kullanmak kaydı ile Würth dizel enjektör temizleyici kullanıyorum. Bu tarz ürünlerin avantajlarını kısa vadede görmek imkansız. Ben katiyyen faydası olduğunu düşünüyorum.

Aracım 209.000'de. Daha enjektörlere filan hiç el değmedi. (Maşallah deyin lütfen:) )

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
1 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Shell Nitro+ kullanıyorum. Araç 33.000km'dir bende. Neredeyse her 5.000km'de bir uzun yolda kullanmak kaydı ile Würth dizel enjektör temizleyici kullanıyorum. Bu tarz ürünlerin avantajlarını kısa vadede görmek imkansız. Ben katiyyen faydası olduğunu düşünüyorum.

Aracım 209.000'de. Daha enjektörlere filan hiç el değmedi. (Maşallah deyin lütfen:) )

kaliteli mazot olursa dahada gider bence ben dandik mazot aldım enjektörler inceden inceye ses yapmaya başladı daha 1 depoda sonrada shell ve total harici firmalara tövbe çektim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...